EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Qalzo
#1744659
Witam wszystkich e-palaczy. Mam pytanie odnośnie bazy grzałki RBA pasującej do I-Just'a 2 a więc także do mojego Wave'a. Jedynym RBA jakie znalazłem był "Anyvape Version 2 DIY RBA" na poster82.pl
Problem jest taki że na stronie tej już od ponad miesiąca nadal admin nie zatwierdził konta, dlatego chciałbym zapytać czy ktoś wie gdzie można zakupić takie RBA za złotówki? Jedyne strony jakie znalazłem były zagraniczne. Z góry uprzedzam że byłem już w trzech sklepach z akcesoriami do e-papierosów i nigdzie nie dało się takiej bazy nawet zamówić.
By michupo
#1744670
Jeśli w sklepie, którego nazwa zaczyna się na "e" a kończy na "dym" wpiszesz "melo 2" to znajdziesz taką bazę :) i to o wiele taniej niż wspomniana przez Ciebie
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1744676
ECR, to jest w uproszczeniu RBA - na zasadzie grzałek CLR w Ego One (@hrb wiem, że ty wiesz :) - piszę raczej dla mniej zorientowanych kolegów). Śrubek czy słupków do mocowania grzałek w ECR nie ma, ale da się mocować drut bez problemu, tak jak w CLR-kach. Typowa RBA dla IJUSTa, to Anyvape, tyle że nie ma zbyt dobrych opinii. IMO ECR, to bardzo fajne rozwiązanie - cudów wianków się w niej nie zamontuje, ale prostą grzałkę jak najbardziej. Jest łatwiejsza w obsłudze od CLR-ek do Ego One, choćby ze względu na większe gabaryty. Jak ktoś w miarę sprytny, to przebudowa zużytej grzałki IJUSTA nie powinna sprawić problemów, nie potrzeba kupować ECR-ki (ale jest ona niewątpliwym ułatwieniem). Ponadto w bazie ECR można z powodzeniem zamontować np. paralelkę z 0,4 mm, podczas gdy w Anywape będzie to raczej niemożliwe ze względu na rozmiar śrubeczek.
By Qalzo
#1744721
Dzięki wielkie za pomoc. Jeżeli mam do wyboru ECR za koszt normalnej grzałki Wave'a to wiadome jest że wole to rozwiązanie. Co do "regeneracji" starych grzałek, to zawsze w moim przypadku kończyło sie to niemiłosiernym smrodem bawełny (nie spalenizną tylko takim kwasem). Pytanie tylko już takie w kwestii upewnienia, czy ERC ze sklepu na "e" na pewno podpasuje do Mild Wave'a?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.