EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By ciekawa1988
#1407568
Witajcie. Czy grzałka OCC może się przepalić? Bardzo proszę Was o odpowiedź.

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
By Domino032
#1407782
ciekawa1988 pisze:Witajcie. Czy grzałka OCC może się przepalić? Bardzo proszę Was o odpowiedź.

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Można, pod warunkiem, że najpierw usuniesz z niej watę.
By ciekawa1988
#1407791
A szybko się przepadają? Przeliczając na liquid np. ile trzeba żeby grzałka się przepaliła?

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
By Domino032
#1407840
ciekawa1988 pisze:A szybko się przepadają? Przeliczając na liquid np. ile trzeba żeby grzałka się przepaliła?

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Chwila bo chyba się nie rozumiemy - pytałaś, czy grzałkę można przepalić w celu oczyszczenia drutu, czy spalić "na amen" od użytkowania? Chyba chodziło Ci o drugą opcję, więc odpowiadam - grzałki OCC wymieniałem po ok. 150-200 ml, wtedy zaczynał się pojawiać boberek.
By ciekawa1988
#1407853
A co jaki czas się przepala w celu oczyszczenia? Jak w ogóle się ją obsługuje [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
By TRNCzarny
#1407986
Domino032 pisze:
ciekawa1988 pisze:A szybko się przepadają? Przeliczając na liquid np. ile trzeba żeby grzałka się przepaliła?

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Chwila bo chyba się nie rozumiemy - pytałaś, czy grzałkę można przepalić w celu oczyszczenia drutu, czy spalić "na amen" od użytkowania? Chyba chodziło Ci o drugą opcję, więc odpowiadam - grzałki OCC wymieniałem po ok. 150-200 ml, wtedy zaczynał się pojawiać boberek.



:shock: 200 ml na 1 grzałce?
By Domino032
#1407988
TRNCzarny pisze:
Domino032 pisze:
ciekawa1988 pisze:A szybko się przepadają? Przeliczając na liquid np. ile trzeba żeby grzałka się przepaliła?

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Chwila bo chyba się nie rozumiemy - pytałaś, czy grzałkę można przepalić w celu oczyszczenia drutu, czy spalić "na amen" od użytkowania? Chyba chodziło Ci o drugą opcję, więc odpowiadam - grzałki OCC wymieniałem po ok. 150-200 ml, wtedy zaczynał się pojawiać boberek.



:shock: 200 ml na 1 grzałce?

Na OCC? Spoko, bez problemu. Na RTA daje radę odparować ok. 40-50 ml, no ale wapuje czystą bazę więc to pewnie w jakimś stopniu wpływa na wydłużony czas pracy ;)
Awatar użytkownika
By snoopher
#1407989
4,5 około to pojemność więc wychodzi.... ooo sporo.
By ciekawa1988
#1408067
Oki, dzięki [WINKING FACE]

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By anieleczka
#1453503
witam ,
kupiłam sobie dziś grzałkę OCC 0,5ohm zazwyczaj sama kręcę na bazie RBA lecz dziś rano poczułam spalenizne i nie miałam już czasu ukręcić grzałki tylko przed praca kupiłam nową. I teraz taka sprawa wapuje sobie na liquidach 6mg raczej owocowe smaki,
no i założyłam ta grzałkę zakropiłam liquidem odczekałam chwilke i przepaliłam pare razy ale stwierdzam ze smak jest okropny
nie da sie tego wapować. *SMUTEK*

i moje zapytanie takie czy grzałka może być felerna (chociaż spalenizny nie czuje) czy na tych grzałkach tak jest ?
smak liquidu mam poziomkę i stwierdzam ze nigdy nie była taka ochydna jak teraz :(
*SHOCK*
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1454269
Kup nową grzałkę, zakropl lq bezpośrednio na grzałkę, wkręć, zatankuj parownik, pociągnij parę razy na pusto ( bez zasilania ) ,minutkę odczekaj :wink: i wapuj ...
Awatar użytkownika
By BHBmacieg
#1454548
TRNCzarny pisze:
:shock: 200 ml na 1 grzałce?


Na grzałce BVC do altantisa 2 wywapowałem 180ml zanim zaczął psuć się smak i pojawiły się pierwsze oznaki nagaru. Kupiłem niby na 10 dni wyjazdu nad morze, żeby tam nie bawić się w kręcenie, a starczyła na prawie 2 razy więcej niż miała x]].
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.