EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By miron52
#682078
Próbuj dalej, albo zgaś światło, to nie zauważysz braku "dymu".
Najważniejsze to smak i kop, a to już masz. I tak jesteś szczęściarzem. Pewnie bez miernika, na czuja i nie wiesz co wyszło :)
Awatar użytkownika
By Eisenheim
#682108
Ze swoją pierwszą grzałką w życiu miałem tak samo. Kop zatykał, a dymu brak.
Przyczyna: za luźno nawinięta na sznur spirala grzewcza.
Spróbuj bez igły kręcić.
A jak nie możesz bez tego,
to spróbuj z igłą od strzykawki.
Awatar użytkownika
By assan18
#682127
Dzięki

-- [scalono] 02 mar 2013, 21:03 --

No i lipa panie
Po dzisiejszych próbach a skręcałem bez użycia srebrnego drutu, (bo nie wychodzi mi ze srebrnym drutem)
Kop jest smak ujdzie a chmurka utrzymuje sie do paru buchów.
Na początku jest nawet fajna chmura a potem sie grzeje grzałka razem z łączeniem gwintu akumulatora i chmura coraz miesza az wcale jej nie ma.

Może ktoś cos doradzi będę wdzięczny, bo juz pomysły mi sie kończą
Awatar użytkownika
By Shadow
#725138
assan18 pisze:Na początku jest nawet fajna chmura a potem sie grzeje grzałka razem z łączeniem gwintu akumulatora i chmura coraz miesza az wcale jej nie ma.

stawiam na to, że grzeją się "nóżki" zamiast samej grzałki. Niestety, ale chyba musisz się trochę ze srebrem pobawić przynajmniej na + stronie grzałki. Gdzieś jest tutek jak łączyć przy użyciu pociętej igły albo węzła wędkarskiego, poszukaj trochę w modomani chyba w tricks&tips ;)
Awatar użytkownika
By Dosti
#904063
Ja mam kantha 0.18 i sznur 2 mm. Wszystko king e cigar. Miałem ten sam problem co Ty, jednak nawiąłem ciasno bez igły i problem rozwiązany :D lekko naciąłem kapturek , bo na 4.8 było czuć za mało transport lq. Mój sprzet to Vivka 2.8 i spinner. A i mam 6 zwoi
Awatar użytkownika
By azbee
#906777
assan18 pisze:Dzięki

-- [scalono] 02 mar 2013, 21:03 --

No i lipa panie
Po dzisiejszych próbach a skręcałem bez użycia srebrnego drutu, (bo nie wychodzi mi ze srebrnym drutem)
Kop jest smak ujdzie a chmurka utrzymuje sie do paru buchów.
Na początku jest nawet fajna chmura a potem sie grzeje grzałka razem z łączeniem gwintu akumulatora i chmura coraz miesza az wcale jej nie ma.

Może ktoś cos doradzi będę wdzięczny, bo juz pomysły mi sie kończą


Grzeje ci się jedna nóżka, albo obie. Od tego rozgrzewa się podstawa atomizera i gwint batki. Spróbuj zmniejszyć długość tych nóżek, głębiej obsadź grzałkę albo bardziej je naciągnij. Jeśli to nie pomoże próbuj z drutem srebrnym.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.