EPF
Awatar użytkownika
By Tomba
#645121
Nowy box'ix

Obrazek

Wygląda fajnie, a jak się sprawuje, to za kilka dni.
Awatar użytkownika
By Tomba
#645134
Dopiero dzisiaj, późnym wieczorem zabrałem się za niego. Na razie działa :)
Nic więcej na tę chwilę nie mogę powiedzieć.
Awatar użytkownika
By PucH2
#645140
Ale paszkwil :) . Prawdopodobnie 3-5 V, plastik i ten guzik z góry. Akumulator chyba 1200
Awatar użytkownika
By Ratio
#645167
No parametry ładne, ale nie nazwałbym rewolucją możliwość ustawiania watów... Pozostaje czekać na recenzje.
Awatar użytkownika
By czex
#666165
Sam jestem ciekawy jak się box sprawuje. Bo jak narazie brak opini.
Awatar użytkownika
By Lutor
#670792
By pse
#752914
Jak kupowałem Groove tuż po premierze byłem bardzo poekscytowany. Zastanawiałem się jeszcze nad iTaste MPV. Wygrał box z większą pojemnością oraz możliwością ustawiania [W]. Niestety elektronika stosunkowo szybko padła. Olejek dostał się do środka obudowy i coś uszkodził. Nie pomogło rozkręcenie oraz wysuszenie. Dla mnie nauczka, że pojemność to nie wszystko. W moim wcześniejszym boxie zdarzało się, że liquid dostawał się do jego bebechów a działa do dziś (7 miesięcy).
Awatar użytkownika
By cinto
#780859
Smoketech potwierdziła, że​​ GROOVE może mieć wadę bezpieczeństwa z powodu projektowania produktu. Wydały natychmiastowe wycofanie.


Jeśli jesteś właścicielem Groove należy skontaktować się z dostawcą gdzie kupiłeś
Smoketech zachęca sprzedawców do wydawania zwrot 100% na te pozycje.
From SMOKTECH
Dear All Valued Customers,
Confirmed by laboratory of Smoktech,SMOKTECH GROOVE might have an potential safety hazard due to the design defects.
we deeply apologize for all the panic and inconvenience
After careful deliberation, to be responsible for customer satisfaction of normal use, to keep the brand integrity of SMOKTECH, we’ve made the decisions below:
1) As for the groove that are still at the warehouse of our distributors, pls try to destroy them at the purpose of environment protection and safety
2) as for the groove that are already sold to end users, please do a 100% recall instantly.
3) SMOKTECH distributors can choose any MOD in SMOKTECH current product line and we will send the quantity of equal value.
4) SMOKTECH will pay the shipping from factory to warehouse of our distributors.
5) We are attaching instructions on the best way to destroy the groove.
6) We will stop production of Groove since today.
At last ,thanks a lot for all your support during the past 3years. we appreciate all the advice and comments of the items from all the customers and distributors. SMOKTECH will supply the most updated ,best quality and safest products to the market in future.
Thanks.

Smoktech Marketing Department
June, 09, 2013

Google translate:
[Cytat:
od SMOKTECH
Szanowni Państwo ceniących klientach
Potwierdzone przez laboratorium Smoktech, SMOKTECH GROOVE może mieć potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa z powodu wad konstrukcyjnych.
my głęboko chcemy przeprosić wszystkich za panikę i niedogodności
Po starannym rozważeniu, który będzie odpowiedzialny za zadowolenie klienta z normalnego użytkowania, aby utrzymać integralność marki SMOKTECH, podjęliśmy decyzje, poniżej:
1) Co do Groove, które są jeszcze w magazynie, naszych dystrybutorów, pls starają się zniszczyć je w celu ochrony środowiska i bezpieczeństwa
2) co do Groove, które są już sprzedawane odbiorcom końcowym, proszę wycofać 100% od razu.
3) dystrybutorzy SMOKTECH może wybrać dowolny MOD w SMOKTECH obecnej linii produktów, a my wyślemy ilości równej wartości.
4) SMOKTECH zapłaci wysyłki z fabryki do magazynu z naszych dystrybutorów.
5) Jesteśmy dołączania instrukcji na najlepszej drodze do zniszczenia Groove
6) Będziemy zakończyć produkcję Groove od dzisiaj.
W końcu, dziękuję wszystkim za wsparcie w minionym 3 lat. Doceniamy wszystkie rady i komentarze elementy z wszystkich klientów i dystrybutorów. SMOKTECH dostarcza najbardziej aktualnych, najlepszej jakości i najbezpieczniejszych produktów na rynku w przyszłości.
Dzięki.

Smoktech Dział Marketingu
June 09, 2013


-- [scalono] 09 cze 2013, 14:56 --









Awatar użytkownika
By Tomba
#780931
Jednym słowem dobrze dziada wyczułem :lol:
(@ Thaniell - przypomnij sobie co Ci pisałem o tej elektronice :wink: )
Awatar użytkownika
By Iluzja
#885943
Jak by ktoś nie zauważył to ten box występuje w dwóch odmiennych konstrukcyjnie wersjach.

Z tego co wyczytałem problem dotyczy nowszej (metalowej) wersji która to nie posiada wentylacji i jest skręcana po bokach, owe wkręty są w stanie przebić izolację baterii i doprowadzić do zwarcia.

Osobiście katuję od kilku miesięcy starszą plasticzaną wersję i żadnych problemów nie stwierdziłem.

Pm
Awatar użytkownika
By Iluzja
#894191
Problemy z wyświetlaczem to norma - kiepskiej jakości ten oled, po jakimś czasie pojawiają się dodatkowe kropki i kreski (bez wpływu na czytelność ekranu).
Elektronika w nim też nie jest najgorsza - wytrzymała moje pierwsze próby z meshem i o dziwo nadal "żyje" i ma się dobrze.
Pudełko troszkę kiepskie, gwint 510 słabiutki, od czasu do czasu czuć pulsowanie, a i ze 3-4 razy dziennie wyłączyć też się potrafi sam z siebie, jednak w cenie za którą go kupiłem (nówka 70pln) nic o nawet zbliżonych parametrach bym nie dostał.
Cena w sklepach jednak jest za wysoka, za tą kasę można dostać dużo lepszy sprzęt np: jakiś box na kis-ie.

Ps: Nie jestem przedstawicielem SMOKA ani nie sprzedaję ww. zasilania:P, a co najważniejsze nie staram się wcisnąć ludziom potencjalnie niebezpiecznego sprzętu - opisuję tylko moje subiektywne wrażenia z użytkowania tego boxa.

Ps2: Dziwi mnie troszkę ta nagonka - skoro jedna wersja jest zła to automatycznie wszystkie są złe...

Pozdrówka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.