EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1786759
Moi drodzy, sezon grillowy rozpoczęty :) Niestety nie było mi dane mieszkać w domu z ogrodem więc robienie weekendowego grilla odpada - no chyba, że w plenerze. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem jakiegoś sprzętu ale nie za bardzo wiem jak się zabrać do poszukiwań.
Może ktoś z was używa takiego cuda i mógłby mi pomóc w wyborze?
By Polan
#1786766
Mam grill elektryczny ale używam go tylko do burgerów, podgrzewania pity i pizzy na następny dzień .
Bez węgla to niestety nie ten smak :(

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1786769
Polan pisze:Mam grill elektryczny ale używam go tylko do burgerów, podgrzewania pity i pizzy na następny dzień .
Bez węgla to niestety nie ten smak :(

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Jakiś model, firmę chociaż mogę poprosić?
Awatar użytkownika
By rakim69.rg
#1787607
Taczka + Kartka + worek węgla + rozpałka i finito :D
Nie dosyć że sprzęt będzie miał podwójne zastosowania (Grill w weekendy a na tygodniu zwykła taczka, bądź jak się chcę xD) to i jeszcze jaki mobilny i praktyczny będzie ten grill, bardzo łatwy w transporcie przed/w trakcie i po grillu + wyworzenie resztek spalonego węgla równeż nie będzie żadnym problemem :D - No tyle że nie będzie to grill elektryczny, ale :/

Wysłane z mojego CUBOT_NOTE_S przy użyciu Tapatalka
By topole100
#1790748
Czy taki grill można użytkować w pomieszczeniu czy tylko na zewnątrz? Było by to duże ułatwienie dla osób które nie posiadają własnego ogrodu.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.