EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By marcopolon2
#990656
Cześć,

czy możecie mi zaproponować jakiś sklep on-line z płynami do e-papierosów? Przejrzałem sporo różnych sklepów, ale nie udało mi się znaleźć płynów, które spełniają moje wymagania:

* moc liquidu - zazwyczaj korzystałem z 2 mg/ml lub 3 mg/ml, ponieważ używam e-papierosa dość dużo
* skład - w wielu płynach jest dużo różnych substancji o nieznajomo brzmiących nazwach chemicznych, co do których wpływu na zdrowie niewiele jestem w stanie znaleźć informacji, dlatego wolę używać płynów tylko z podstawowym składem (glikol, gliceryna, nikotyna i dodatek smakowy). Znalazłem takie płyny o nazwie P1. Niestety, mają tam tylko jeden płyn 50 ml o mocy 0 mg/ml (skoro żaden producent nie ma płynów 2-3 mg/ml to muszę je mieszać np. płyn 50 ml 0 mg/ml i 50 ml 6 mg/ml, aby uzyskać moc 3 mg/ml).

Wolałbym kupować gotowe płyny, ponieważ jest to znacznie mniej niewygodne, niż przygotowywanie płynów od początku z różnych podstawowych składników (kiedyś kupowałem osobno bazę, glicerynę, glikol i dodatki smakowe, ale za dużo z tym zabawy).

Czy możecie polecić jakiś sklep czy raczej nie ma takiej opcji, żeby te dwa wymagania, które mam udało się zapewnić na raz?

Pozdrawiam!
By amsaw
#990662
To, co jest podane na butelce niekoniecznie musi odpowiadać prawdzie.
Są liquidy z wydrukowaną ulotką i podanym hiper szczegółowym składem, a są i takie jak P1, gdzie podane są tylko podstawowe składniki i tyle.
Nigdy nie wiesz do końca co wapujesz.
Nie sądzę, żebyś gdziekolwiek znalazł liquidy o tak nietypowej mocy - pozostaje Ci mieszanie.
Awatar użytkownika
By babus
#990674
Nie spotkałem się z gotowymi płynami o mocy 2-3 mg/ml. Pozostaje tylko mieszanie, albo z gotowych liquidów, albo samoróbki.
Awatar użytkownika
By Morb1us
#990675
Co do składu to zgadzam się z kolegą amsaw.
Co do mocy 2-3 mg, to w Evaper.pl nie mają takiej w podstawowej ofercie ale jak im napiszesz w uwagach do zamówienia to zrobią Ci liquid o dowolnej mocy.
Jak z innymi sklepami to nie wiem, musisz poszperać w necie.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2014, 10:58 przez Morb1us, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kurok
#990695
W każdym gotowym liquidzie czy aromacie coś jest. Musiałbyś wapowań mentol krystaliczny lub jakiś wcześniej sprawdzony aromat spożywczy na glikolu bez cukru np. etylowanilinę czy coś innego.
Tyle, że nie wiem czy to zdrowsze i wystarczająco smaczne.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.