EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By bachur
#1886730
Uzywam atomizera rta i od pewnego czasu, chumra przy troche dluzszym zaciagnieciu jest bardza goraca i parzy w dziaslo, eksperymentowalem z watami, ale mniej watow nic nie zmienia, poza gorszym smakiem. Jakies porady?
By bachur
#1886733
Na krotsza mete tak, ale chcialbym rozwiazac przyczyne problemu
Awatar użytkownika
By xan
#1886734
Wydaje mnie sie , ze cieplo rozchodzi sie po calym atomizerze i stad ta chmura goraca.
Awatar użytkownika
By Pepuś
#1886737
Mniej żelastwa w parowniku może być rozwiązaniem.
A może napiszesz co to za czajnik ?
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1886740
Jaki nichrom? Konkretnie.
"Cześć, auto mi nie jeździ. Co się zepsuło?". Dokładnie w ten sposób przychodzisz z problemem. To w Twoim interesie jest podać jak najwięcej informacji, bo - wyobraź sobie - czarodziejskie kule nie wróciły jeszcze z przeglądu.
Czajnik, drut, co z tego ukręciłeś i jaką moc na to podajesz?
Bez tych informacji możemy sobie w kalambury pograć.
By bachur
#1886742
Dwie gotowe grzalki geekvape n80 26ga*2+38ga, 0,35ohm, daja razem 0,18ohm, atomizer zeus dual rta, wata boss
Awatar użytkownika
By Timi
#1886744
Zorganizuj sobie długi, metalowy driptip. Jak chłodzenia będzie mało, to są jeszcze chłodnice - przedłużki.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1886745
I to jest dobrze udzielona informacja :D
Moim zdaniem albo powinieneś pójść za radą xana (krótkie, mocne zaciągnięcia), albo zmienić drut na cieńszy.
Przyczyna jest taka, że Twój drut się nagrzewa, a Ty za wolno ciągniesz, tak po prostu. A że grzałki masz jakie masz, to i wydzielają sporo ciepła, którego nie nadążasz odprowadzać.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.