EPF
Awatar użytkownika
By srubson
#945435
Witam! Jak w temacie potrzebuje jakiegoś schematu jak do mojego goldiboxa władować passtrough. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
By gregbard
#945437
tak samo jak jest podłączone w bateriach ego, skądś przecież pobierzesz organy do przeszczepu?
Awatar użytkownika
By Szaddam
#945440
Z tym, że w Goldiboxie masz baterie połączone szeregowo, to i prąd ładowania powinien mieć ok. 8,4V - masz takie źródło?
Awatar użytkownika
By srubson
#945441
No tak wziąłem organy z ego V. Tylko Szaddam mnie zmartwił bo nie wiem czy znajdę takie źródło napięcia
Awatar użytkownika
By gregbard
#945442
A o tym to nawet nie pomyślałem, to by trzeba adaptować ładowarkę do pakietów najlepiej... to cały plan z prostym przeszczepem w..... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By srubson
#945444
A to wole dokupić na forum jakieś polaptopowe aku i najwyżej nosić więcej przy sobie na wszelki wypadek :D Zgubiła mnie myśl o zdjęciu jak widziałem kiedyś drewniaczka z sercem DNA 20 (z tego co się orientowałem to zasilanie też potrzebuje dwóch batek) i właśnie miał on w sobie normalnie passtrough :D
Awatar użytkownika
By Szaddam
#945447
Nie, DNA20 ma zasilanie "jednobatkowe" (można też na dwie, ale wtedy łączysz je równolegle), działa tylko jako step-up, to i tam ładowaczkę USB można zapodać.
Tu to masz goldibox-dna-20d-t49517.html
Awatar użytkownika
By Seraphim
#947079
Odgrzeje ciut temat, ale myślę, że się przyda. Niektórzy na forum wiedzą, jak mocno drążyłem temat passthrough w KISbox-ie. Znalazłem na to rozwiązanie. Oprócz rzeczonej ładowarki 8.4V (dostępnej nawet tu za 4.3$ http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... apter-supp) to pozostaje jeszcze temat balansera. Nie potrzeba cudów-niewidów i kupowania balanserów modelarskich, wystarczy pewien układ dostosowany wielkością do ogni 18650, nazwany BLS1865. Człowiek sprzedaje to na forum miłośników pojazdów na prąd. Opis w pierwszym linku pdf w googlach: https://www.google.com/search?q=bls1865 ... utf-8&aq=t . Cena tego urządzenia to koszt koło 10 zł, może ciut więcej. Pisałem do tego człowieka, są dostępne, trza ustalić tylko jaki prąd balansowania ma być.

Temat myślę będzie służył do wymiany doświadczeń m[…]

Poszukiwania premixów

Hejka Może ktoś przypadkiem wie gdzie w Polsce dos[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.