EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lysy Tdp
#1904799
#ANTYPROTEAM
#GO_BEARS
#DUO
#KAKTUS_JABŁKO

Witam was w ten pochmurny wieczór. Dziś chciałbym wam przedstawić ostatni już premix z serii DUO,a jest nim kaktus z jabłkiem.

BUTELKA : Płyn dostajemy w butelce gorilla 60ml z miejscem na 2 shoty. Etykietka prosta ale bardzo czytelna. Wszystkie informacje na temat płynu zawarte na opakowaniu.

ZAPACH :Po odkreceniu butelki czuć bardzo intensywnie jabłko. W oddali gdzieś pojawia się kaktus.. Ciekawe jak to będzie na grzalkach

SMAK :Po wczorajszym spocie przyszła pora na nowe grzałki więc przepalamy wate polewamy i po pierwszym buchu czuć Bardzo ale to bardzo takie soczyste słodkie czerwone jabłko. Smak jest bardzo naturalny. Ale na wydechu kaktus zagrał nam tu rolę chłodzika. I taki smak pozostaje na naszym języku

PODSUMOWANIE : Miski robią bardzo dobra robotę jeśli chodzi o premixy. Kolejny naturalny smak. Kolejna idealnie wymieszane proporcje. Kolejne słowo pochwały!!
Do testów użyłem Asgard rda oraz Sx mini g class. Jeśli spodobała wam się moja recenzja zostawcie łapkę w górę lub udostepnijcie dalej. Pozdrawiam LysyTdp
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2019, 21:34 przez Lysy Tdp, łącznie zmieniany 1 raz.
By MarcyśAPT
#1907096
#AntyProTeam #GoBears #Duo #Grejpfrut&Menthol

Kolejnym premixem od GoBearsa będzie Grejpfrut & Menthol z serii Duo. Płyn dostajemy w butelce 60ml z zawartością 40ml liquidu oraz miejscem na 2 shoty. Po dolaniu 2x 9mg otrzymamy całość o mocy 3mg. Pomimo gęstości 70/30 premix wydaje się być dość rzadki.

zapach
Po otwarciu butelki uderza nas zapach kwaśnego gejpfruta. Pachnie bardzo podobnie do napojów o tym smaku.

smak
Świeża wata, dripperek I jazda. Grejpfrut na początku wydaje się być delikatnie kwaśny. Nie czuć chemii. I tutaj podobnie jak w zapachu smak również przypomina napoje grejpfrutowe. Na chwili dociera do nas menthol, który jest dość mocny, przynajmniej na początku. Po paru buchach stał się łagodniejszy. Na samym końcu przy wydychaniu dymu zostaje przyjemny, słodki, grejpfrutowy posmak.

podsumowanie
Całość wypada całkiem smacznie I nadaje się jako daily. Minusem jest to, że delikatnie dusi I drapie w gardło, jednak po chwili już tego nie odczuwałem. Jeśli smakował Wam grejpfrut z Mono I lubicie mocne orzeźwienie, to ten premix zdecydowanie przypadnie Wam do gustu.

W testach mógł mi deathwish baphomet + unholy v2


Obrazek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1907535
Go Bears
#REVIEW
#DUO
#ALOESMENTHOL
#PROUD
#TO
#VAPE


Siemaneczko!
Były Fruxy, były Mono, były Dope, więc pora na Duo! Duo, czyli jak sama nazwa mówi płyn składający się tylko i wyłącznie z dwóch składników. W butelce 60 ml znajduję się 40ml koncentratu. Etykiety jak przystało na miśków proste a zarazem bardzo ładne.
_________________
DUO Premix - Aloes & Menthol
Aloes w połączeniu z mentholem
Gorilla 40/60ml
Stosunek VG/PG : 70% VG / 30% PG
Cena rynkowa : 24.90zł
https://vapetechpoland.pl/…/554-duo-premix-aloes-menthol-40…
_________________


Zapach
Przyjemna i orzeźwiająca woń aloesu z delikatnym mentholem.

Smak
To jest dla mnie idealne!
Świetny delikatnie słodki aloes, chwilami deliaktnie cierpki, lecz to bardzo sporadyczne. Fajnym dopełnieniem jest menthol, który daje jeszcze większego kopa całej mieszance. Oba składniki świetnie ze sobą współgrają tworząc idealny orzeźwiający płyn.

Podsumowanie
Nie za słodko, orzeźwiająco i przyjemnie - o to w tym chodzi!
_________________
✒Ocena : bardzo dobry
_________________

Obrazek
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1907728
Go Bears​
#REVIEW
#DUO
#KAKTUSJABŁKO
#PROUD
#TO
#VAPE


Siemaneczko!
Przyszła pora na drugi smak z serii DUO, patrząc na samą etykiete i napis "Kaktus Jabłko " już robi się ciekawie i smacznie. Myślę, że się polubimy.
_________________
DUO - KAKTUS JABŁKO
Kaktus w połączeniu z jabłkiem
Butelka 40/60ml
Stosunek VG/PG : 70% VG / 30% PG
Cena rynkowa : 25zł
https://vaper.pl/pl/p/Premix-Go-Bears-D ... ablko/1030
_________________

Zapach
Zdecydowanie stawiałbym na mocniejszy akcent jabłka

Smak
Pierwszy, drugi, trzeci buszek i wiecie do czego doszedłem? Do tego, że te jabłko jest naprawdę całkiem smaczne - delikatnie słodkawe. Kaktus, ah ten kaktus myślałem, że zaskoczy mnie z nienacka, lecz na próżno tak myślałem. Kaktusa niestety nie ma.

Podsumowanie
Jabłko jak najbardziej na tak, a kaktus? Nie mogę nic o nim napisać bo po prostu go nie ma.
_________________
Ocena : dostateczny +
_________________

Obrazek
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.