EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1906222
Go Bears
#REVIEW
#DOPE
#TROPIC
#PROUD
#TO
#VAPE


Siemaneczko!

Ciągle te nowości i nowości, a my dzisiaj zajmiemy się czym? Oczywiście nowością! Mowa tu o DOPE od miśków, czyli minimalistycznych etykietach na 120 ml butelce! Serię tworzy 5 jakże ciekawych, złożonych smaków, poniżej możecie się z nimi zapoznać, a my zajmiemy się dzisiaj jednym z nich, a mianowicie DOPE TROPIC.

HYPE - wiśnia, winogrono, truskawka
TROPIC - mango, marakuja, ananas
SCREWED - granat, czarna i czerwona porzeczka
SLICK - guawa, kaktus, kiwi
CRAY - melon, opuncja, cytryna
_________________
DOPE - Tropic
Mango z marakują i ananasem
Gorilla 100/120 ml
Stosunek VG/PG : 75% VG / 25% PG
Cena rynkowa: 48.90 zł
https://vapetechpoland.pl/strona…/582-dope-100ml-tropic.html
_________________

Zapach
Nie ma co się oszukiwać, mango i ananas nie dały szans marakui! Nie no nie przesadzając marakuja jest wyczuwalna, lecz na szarym końcu.

Smak
Tak jak myślałem tak jest, jak w większości płynów i tu mango gra rolę pierwszoplanową. Mango jest słodkie i przede wszystkim naturalne, więc to co najlepsze ukazane jako pierwsze! Nie zapomniałem oczywiście o reszcie, zaraz za mango daje o sobie znać marakuja, która po prostu jest - nie przypadła mi do gustu. Przy wydechu pojawia się delikatnie kwaskowy ananas, który fajnie podkreśla całą mieszankę.

Podsumowanie

Kurczę 120 ml płynu w dobrej cenie i jeszcze lepszej jakości! Oczywiście jak w każdym płynie są mocniejsze i słabsze strony, lecz jest smacznie !
_________________
Ocena : dobry +
_________________

Pragnę zaznaczyć, że jest to tylko moja subiektywna opinia.
_________________


Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2019, 14:31 przez Taste of the Cloud, łącznie zmieniany 1 raz.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.