EPF
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Dwa razy już z Bioskamedu brałem i co do jakości (czystość, klarowność, bezzapachowość) nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Mam dwie uwagi. Nie wiem jak teraz, ale w mojej ostatniej dostawie, w litrowych butelkach, po jakimś czasie pękały nakrętki. Zarówno na glicerynie jak i na glikolu. Nie mam pojęcia czym to było spowodowane, ale jakoś w końcu przeszedłem nad tym do porządku dziennego. Druga uwaga, przeciągająca się wysyłka. Na moją telefoniczną interwencję, trochę dziwne tłumaczenia, ale towar doszedł po interwencji prawie natychmiast :mrgreen: . Nota-bene, kontakt telefoniczny ............ hmm, poznałem historię nie tylko firmy, ale i całej rodziny właścicieli i trudno było mi dojść do słowa przez dobre 15 minut :lol: Generalnie na plus.
Awatar użytkownika
By bulit73
Krasnal45 pisze:Nie wiem jak teraz, ale w mojej ostatniej dostawie, w litrowych butelkach, po jakimś czasie pękały nakrętki. Zarówno na glicerynie jak i na glikolu.

Z zakrętkami od DK- Agola miałem podobny problem. Za mocno dokręciłem i zakrętka pękła po rancie.
Awatar użytkownika
By Cinmar
Brałem jakieś półtora-dwa tygodnie temu z Bioskamedu. Cena atrakcyjna, litry, a nie kilogramy, więc pięknie.
Po otwarciu butelek miały zapach, ale w kilka chwil cały znikł. Płyny klarowne, bezbarwne.
Kurier zapukał czwartego dnia od złożenia zamówienia.
Generalnie jestem zadowolony.
By BezimiennyII
A może zamawiał ktoś z Was ostatnio w Biomusie? Ostatni raz robiłem tam zamówienie na początku roku i gliceryna waniała jak baza traveller a glikol plastikiem. Kupowałem u nich dosyć długo i nigdy nie było problemu. Nie wiem czy to jednostkowy przypadek czy tak drastycznie spadła jakość.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Żeby nie było hehe...to wczoraj przeczytałem cały wątek i wybrałem właśnie Bioskamed na podstawie waszych wcześniejszych postów. Tak, że przydały się wasze wpisy i to bardzo. Chciałem tylko teraz, przed samym zakupem dopytać, czy nic się złego nie dzieje. Czytałem też o tym jak to pani z obsługi nie dopuszczała nawet do głosu i opowiedziała całą historię firmy, żaląc się na różne sprawy :lol:
Bardzo dziękuję, zmawiam, a na dostawę spokojnie poczekam.
*CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Cinmar
Pani się Krasnalowi wygadała, więc my mamy spokój :D
Awatar użytkownika
By Cinmar
Aaaa, czyli po prostu opowieść dla wybranych!
Znowu jestem "ten gorszy"...
Awatar użytkownika
By krzychu44k
BezimiennyII pisze:A może zamawiał ktoś z Was ostatnio w Biomusie? Ostatni raz robiłem tam zamówienie na początku roku i gliceryna waniała jak baza traveller a glikol plastikiem. Kupowałem u nich dosyć długo i nigdy nie było problemu. Nie wiem czy to jednostkowy przypadek czy tak drastycznie spadła jakość.

Brałem od Biomusa 2 miechy temu i jest git..zawsze u nich kupuję *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Rok temu kupowałem od biomusa 5kg gliceryny i 3L glikolu - wszystko ok.
Teraz doszedł 1kg gliceryny - też w porządku
Awatar użytkownika
By berto
@BezimiennyII
Z Biomusa to zawsze śmierdziały, zamawiałem tam kilka razy i zawsze coś było nie tak. Teraz mi się przypomniało że mam jeszcze pół litra PG, otworzyłem i o mało nie padłem. Rozpuszczalnik? Farba? Coś w tym stylu. *ZLE* W końcu dałem sobie spokój i zacząłem kupować w DK-Agola. Drugie zamówienie i po raz kolejny towar pierwsza klasa. Bezzapachowe zarówno PG jak i VG do tego mają fajne, poręczne butelki 500ml.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Nałóg Totalny pisze:...wybrałem właśnie Bioskamed na podstawie waszych wcześniejszych postów. Tak, że przydały się wasze wpisy i to bardzo.
Bardzo dziękuję, zmawiam, a na dostawę spokojnie poczekam...

Okazało się, że nie musiałem długo czekać :) W poniedziałek zamówiłem 4 komplety glikol+gliceryna, plus 2 l glicerynki luzem, a w środę karton czekał już na poczcie (brałem "Odbiór w punkcie"). Tak więc czas dostawy bardzo dobry. Kontakt mailowy z panem Krystianem również bez zastrzeżeń. Najważniejsze - obie substancje bez nawet śladu obcego zapachu, a wizualnie krystalicznie czyste. O to chodziło :)
Awatar użytkownika
By Michaelred
berto pisze:@BezimiennyII
Z Biomusa to zawsze śmierdziały, zamawiałem tam kilka razy i zawsze coś było nie tak. Teraz mi się przypomniało że mam jeszcze pół litra PG, otworzyłem i o mało nie padłem. Rozpuszczalnik? Farba? Coś w tym stylu. *ZLE* W końcu dałem sobie spokój i zacząłem kupować w DK-Agola. Drugie zamówienie i po raz kolejny towar pierwsza klasa. Bezzapachowe zarówno PG jak i VG do tego mają fajne, poręczne butelki 500ml.

I ja tez bylem z DK-Agola nawet zadowolony, chociaz kilka razy zdarzylo mi sie, ze troche glikol pachnial spirytusem. Raz nawet chcialem zwrocic no ale warunek postawili, ze butelka musi byc nie otwarta :shock: To ciekawe jak sprawdzic czy wszystko ok :D Minelo troche czasu i ostatnio chce sobie zrobic zamowienie klikam dodaj do koszyka chce przejsc dalej a tu wyskakuje komunikat, ze jestem u nich na czarnej liscie. Wyglada na to, ze za probe zwrotu, ktora ostatecznie nawet nie doszla do skutku... Nie za dobrze, to swiadczy o sprzedajacym i jego podejsciu do klienta no ale plakac nie bede sa tez inni dostawcy. Tutaj licze wiec na wasza pomoc bo wacham sie miedzy Bioskamed a Mineraly ziemi na allegro. Czy ktos od nich ostatnio zamawial i moglby potwierdzic , ze wszystko ok bez zadnych obcych posmakow czy zapachow?
By BezimiennyII
Dzisiaj odebrałem glikol i glicerynę od Biomusa - bez zastrzeżeń. Widocznie wcześniej trafiła mi się jakaś "lewa" partia.
Akurat kolega robił ostatnio większe zamówienie w Bioskamedzie i odstąpił mi trochę - też wszystko w porządku.
Awatar użytkownika
By Master_PiT
berto pisze:@BezimiennyII

Sprawdź czy to aby na pewno zawartość butelki, czy sama butelka. Zawsze capi tak samo, ale przelewam do innego naczynia ( szklana butelka, słoik itp) i co się okazuje? Zarówno glikol jak i gliceryna są bezzapachowe, a butelki śmierdzą chemią. Ciężko wywietrzyć ten zapach ale da się, sama zawartość nie przesiąka tym.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
TULEJKA PROVOG VENTURE 3 PULSE

Witam Potrzebuję Tulejkę do mojego Provoga ale nig[…]

Witam, Mam pytanie, kiedys palilem e-papierosy tj[…]

Po wprowadzeniu zapisów (nieszczęsnej) ustawy i zm[…]

Cały kit do 300zł

Witam,potrzebuję kupić jakiś kit do 300zł(box,akus[…]