EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By MastiPL
#1841738
siema. wiecie może czy palenie samej gliceryny wplynie jakos na zdrowie siebie i samej grzalki? dokladniej gliceryna 85%
Obrazek
Awatar użytkownika
By Isia
#1841739
Może napisz jeszcze raz,tylko z zastosowaniem poprawnej polszczyzny,to chyba nie boli ?
By Krasnal45
#1841741
Jak już musisz, czy chcesz, sama bazę wapować (a nie palić!!! :evil: ) to sobie kup na allegro czystą glicerynę i czysty glikol propylenowy i zmieszaj w stosunku 1:1. Ta na fotce to nie najlepszy pomysł. Zawiera dużo wody, a ta jest niepożądana w liquidach.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1841742
Ty to jakoś wytrzymasz ale zdrowie grzałki jest najważniejsze.Tak więc stanowczo odradzam!
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1841743
Krasnal45 pisze:Jak już musisz, czy chcesz, sama bazę wapować (nie palić!!! :evil: )

Cały czas, od prawie 9 lat pale se olejki i mi z tym dobrze. :)
Krasnal45 pisze:kup na allegro czystą glicerynę i czysty glikol propylenowy i zmieszaj w stosunku 1:1.

To dobry pomysł, a do proporcji dojdziesz sam, z czasem, jaka Ci najbardziej pasuje.
Awatar użytkownika
By Killarun
#1841770
Na butelce widać niepełny napis "substancje pomocnicze". Nie wiem co tam jest, osobiście bym nie zaryzykował. Oprócz tego tak jak powiedział Krasnal - duża ilość wody szybko zniechęci Cię do tego eksperymentu. Proponuję nie kombinować i nie wygłupiać się, tylko wapować to, co zostało zbadane i znany jest tego wpływ na zdrowie. Ponadto nie wiem na jakim sprzęcie wapujesz, ale gdybyś kupił glicerynę farmakopealną to tak czy siak nie ma sensu jej samej wapować - chmury będą objętościowo zbliżone do dymu kopconego przez kominu Orlenu a transport liquidu (chociaż w tej sytuacji liquidem staje się czysta gliceryna...) bardzo utrudniony. Możesz powiedzieć jaki jest sens tego eksperymentu?

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

EDIT
Znalazłem w internecie ten egzemplarz gliceryny i substancją pomocnicza jest po prostu woda. Negatywnego względem normalnych liquidów wpływu na zdrowie nie będzie, no ale po co?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.