EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By PhyzPl
#1876351
Witam wszystkich. Niedługo mam zamiar kupić sobie epapierosa i zastanawiam się czy można kupić w aptece gliceryna jeśli dobrze pamiętam 85% dokupić do tego jakiś aromat,szota nikotynowego i po prostu zalać i palić? Z tego co się zorientowałem to chyba by był najtańszy sposób. Jeśli ktoś próbował czegoś takiego to proszę o podpowiedzi co ewentualnie trzeba by było dodać. Dodam jeszcze że zamierzam kupić Vape Pen 22. Z góry dzięki za odpowiedź i Szczęśliwego Nowego Roku.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1876352
PhyzPl pisze:Z góry dzięki za odpowiedź i Szczęśliwego Nowego Roku.

Nie wiem, czy z Vape Penem będzie on dla ciebie szczęśliwy :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1876353
bulit73 pisze:
PhyzPl pisze:Z góry dzięki za odpowiedź i Szczęśliwego Nowego Roku.

Nie wiem, czy z Vape Penem będzie on dla ciebie szczęśliwy :lol:

Będzie dla nas. Napisze następny post :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1876354
@PhyzPl jak długo paliłeś analogi i ile dziennie?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1876356
Gliceryna z apteki nie jest dobrym pomysłem.
Poczytaj tutaj, jak miesza się własne liquidy: liquidy-w-asnej-produkcji-f174.html
By PhyzPl
#1876360
Przeczytałem jeden z wątków autor pisał tam że potrzebna będzie gliceryna roślinna czysta lub gliceryna 85% z apteki też się nada. Więc przypuszczam że ta z apteki będzie działała gorzej na grzałke czy coś w tym stylu(nw jestem całkowicie zielony w tym temacie),ale chyba można jej użyć i pisał jeszcze że potrzebny będzie glikol. Słyszałem że jest on dość trudno dostępny więc jak bym zrobił bez niego to jakie by to miało efekty podczas palenia?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1876362
Podczas palenia efekt ten sam. Gdybyś jednak wapował to zaatakują cię sylwestrowe meteoryty.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.