EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
By Mareckibo
#1651159
Dzien dobry.

Na poczatek bardzo przepraszam za brak polskich liter. Niestety moj komputer gdzie mam polskie literki sie popsul i korzystam z komputera kolegi. Obaj nie wiemy jak zainstalowac polskie literki. Jestem vaperem z Kanady ale urodzilem sie w Polsce. W czerwcu planuje odwiedzic moja babcie we Wroclawiu i rodzine we Poznaniu. Planuje tez odwiedzic GFN gdyz moj business jest troche powiazany z branza vaperska. Czytam to forum od jakiegos czasu aby znac prawo vaperskie w Polsce gdy przyjade. Podoba mi sie ze caly czas ktos cos robi zeby dzialac to jest wazne. Rozumiem ze nic nie jest pewne dlatego nie o prawo chcialem zapytac. W srod osob wymienionych jako mownicy na GFN widze z Polski pana profesora Sobczaka i pana doktora Dworniczaka ktorzy robia bardzo duzo dobrego dla vaperow. Sa tez panowie z BAT i CHIC i pozatym nie widze nikogo z branzy vaperskiej. Czy ktos z firm jedzie na GFN? Oraz czy beda ludzie z forum na GFN? Chetnie bym poznal i uscisnal reke bo doceniam wasza prace. To jest wazne aby dzialac caly czas. Dla mnie wazne pytanie to jak kogos zglosic do Vaping Advocate of the Year nagrody? Jest osoba z tego forum ktora powina miec nominacje oraz jedna osoba z UK ktora jest bardzo widoczna na EVUN ale nie widze formularza zeby oddac glos. Czy ktos wie czy to wybieraja vaperzy czy tylko jury?

Do widzenia.





Przepraszam jesli cos zle napisalem od 32 lat mieszkam poza Polska i czasami cos przekrece. Bede wdzieczny za podpowiedzi dzieki temu sie ucze i nie mam wstydu przed rodzina.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1651262
Mareckibo pisze:Czy ktos z firm jedzie na GFN? Oraz czy beda ludzie z forum na GFN?

Firmy będą musiały się same pochwalić ewentualnym wyjazdem. Co do przedstawicieli forum to wątpię, jest to jednak impreza która troszkę kosztuje, do tego doliczyć należy hotel i przejazd. Wiem że zapewne warto, sam jechałem w ten weekend do Birmingham tylko po to aby porozmawiać z kilkoma osobami odnośnie TPD i nic nie zastąpi kontaktu osobistego. Dave Dorn z vapourtrails.tv oraz przedstawiciel GFN sugerowali mi już spotkanie podczas konferencji w sprawach 'kolejnych ruchów' ale niestety nie wiem czy mój budżet wytrzyma kolejny wyjazd.

Mareckibo pisze:Dla mnie wazne pytanie to jak kogos zglosic do Vaping Advocate of the Year nagrody?

Wydaje mi się że nominacje jak i wybór zależy od komitetu GFN. Najlepiej pytać ich bezpośrednio. Formularz kontaktowy jest troszkę schowany wiec pomogę: https://gfn.net.co/info/contact-us

Mareckibo pisze:Bede wdzieczny za podpowiedzi dzieki temu sie ucze i nie mam wstydu przed rodzina.

We Wrocławiu ale W Poznaniu ;)
Awatar użytkownika
By pol
#1651264
jako mownicy

Prelegenci (mówcy) z mównicy.
Mównica to mebel.
Awatar użytkownika
By dajczu
#1651334
LogerM pisze:.Dave Dorn z vapourtrails.tv oraz przedstawiciel GFN sugerowali mi już spotkanie podczas konferencji w sprawach 'kolejnych ruchów' ale niestety nie wiem czy mój budżet wytrzyma kolejny wyjazd.


No to zrzuta :) Założyć temat "Wysyłamy Logera na GFN?
Awatar użytkownika
By LogerM
#1651433
Nie nie bez takich. Osobie która by chciała organizować jakąkolwiek zbiórkę nie są potrzebne problemy związane z brakiem jej rejestracji. Nie mówię że niechałbym pojechać, bo tak jak pisałem wcześniej możliwość obgadania pewnych spraw osobiście to dużo. Jednakże są maile, są telefony damy więc radę. Jeśli czas i finanse mi pozwolą to z pewnością pojadę w przeciwnym razie będę tak jak do tej pory korzystał z innych kanałów łączności.
Awatar użytkownika
By Hunka
#1651439
LogerM pisze:Nie nie bez takich. Osobie która by chciała organizować jakąkolwiek zbiórkę nie są potrzebne problemy związane z brakiem jej rejestracji.

Zrobimy zbiórkę rzeczową.
Potem fanty sprzedasz na pchlim targu, co nie pójdzie to wezmą złomiarze i będziesz mógł się tarzać w forsie. (Tzn w piernatach w Hiltonie) :mrgreen:
Awatar użytkownika
By dajczu
#1651514
LogerM pisze:Nie nie bez takich. Osobie która by chciała organizować jakąkolwiek zbiórkę nie są potrzebne problemy związane z brakiem jej rejestracji. Nie mówię że niechałbym pojechać, bo tak jak pisałem wcześniej możliwość obgadania pewnych spraw osobiście to dużo. Jednakże są maile, są telefony damy więc radę. Jeśli czas i finanse mi pozwolą to z pewnością pojadę w przeciwnym razie będę tak jak do tej pory korzystał z innych kanałów łączności.



Przykład z regulaminu zrzutka.pl:
Tak. Od dnia 18 VII 2014 zbiórki na konto nie podlegają pod ustawę o zbiórkach publicznych. Więcej można dowiedzieć się z: https://zrzutka.pl/blog/8/nowe-moliwoci ... 8-vii-2014.
Edit:
https://mac.gov.pl/aktualnosci/koniec-z ... owa-ustawa

Wiele osób podzieli (edit: mam nadzieje)moje zdania że samemu nie mają wiedzy merytorycznej i kontaktów żeby coś konkretnego zrobić. A zamiast kupić następnego moda z drewna stabilizowanego z dna2300 bo ostatni się podrapał i wygląda brzydko można coś sensowniejszego z kasą zrobić.
No nie mów żeby nie pomogło :)
Hunka pisze:Potem fanty sprzedasz na pchlim targu, co nie pójdzie to wezmą złomiarze i będziesz mógł się tarzać w forsie. (Tzn w piernatach w Hiltonie) :mrgreen:

Choć znając trawnik to teorie na co poszła kasa mogą być różne :P
Ja tam nie odrzucał bym tego pomysłu. Trzeba cisnąć też z naszej strony.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2016, 21:22 przez dajczu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1651543
Witam kolego z Kanady ;) Byłem na GFN rok temu i w tym najprawdopodobniej też będę. Co do wyboru Vaping Advocate of The Year - o ile dobrze pamiętam to w tamtym roku głos mógł oddać każdy. Miło będzie Cię poznać.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By gemino
#1651558
ja tam coś mogę rzucić na zrzutkę. Może nie będzie tego dużo, ale zawsze coś. Od grosza do grosza i stanie się wyjazd realny. żeby tylko zdrowie pozwoliło, bo tego nie da się kupić
By Mareckibo
#1652384
Dzien dobry

Dziekuje za odpowiedzi i za podpowiedzi, z ta mownica to straszne nieporozumienie. Bardzo mi smutno ze forum nie wysyla pana Lukasza, jest pan bezsprzeczki osoba ktora powinna na takich spotkaniach sie pojawiac. Pytanie do pana nosferatu997 kazdy kto bedzie na GFN bedzie glosowal czy bedzie formularz do glosowania? Szukalem informacji ale jestem slaby w rzeczach komputerowych. Jutro moj komputer wroci z naprawy i bedzie mi juz latwiej.

Do widzenia
Awatar użytkownika
By nosferatu997
#1652407
Głosowanie odbywało się poprzez formularz na stronie GFN, możliwe że już się skończyło po prostu. Na GFN było tylko wręczenie "nagród", a właściwie nie na samym forum a podczas "vapers meet" na dzień przed rozpoczęciem GFN ;)

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.