EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Gumi
#1863037
Poratuje ktoś linkaczem, najlepiej do polskiego sklepu? Szukam już 3 dni, dzisiaj w stacjonarnym e-dymie mówili, że ogólnie grzałki do TFV 8 Cloud Beasta są 'turdne do dostania'. Prawda to jest, i czy jeżeli tak, to gdzie taką dostać? Dowiedziałem się, że grzałki od TFV-12 nie pasują, więc nie mam pojęcia gdzie tego szukać. Bazy RBA nie mam bo wymieniłem za sporą ilość liquidu.
By Gumi
#1863039
no właśnie w e-dymie kupiłem tego tfv-8. Sapali sie cośtam że jakaś przełączka bla bla, ale ja szukam zwykłej grzały. Skoro nie można linkować to wystarczy podac nazwe sklepu. Niby forum o epetach ale nie doradzą skąd kupić xd
By Maskota
#1863040
Ustawa zabrania, internetu nikt za Ciebie nie przeszuka a starzy zawodnicy tego forum od lat kręcą własne grzałki więc wiedzy zapewne nie będą mieć gdzie stacjonarnie możesz ją kupić, tymbardziej że to smok

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By PucH2
#1863042
Spokojnie, nie denerwuj się. Przewiń starą grzałkę sam, i jakoś czas zleci aż się w sklepie pojawią nowe. Dasz radę, a jak nie to nie.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.