EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mormi
#1716644
witam

przez nową kiczowatą ustawę sporo sklepów się po prostu pozamykało i nie mam pojęcia gdzie teraz mogę dostać jakąkolwiek elektronikę (interesują mnie układy chociażby 50-75W). Jeśli ktokolwiek wie gdzie w Polsce mogę coś nabyć poza olx to bardzo proszę o wszelkie namiary

EDIT: by nie naruszyć nowej polityki to bardzo bym prosił o informacje na PW (chyba że można takie adresy nadal zamieszczać)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2016, 18:55 przez mormi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By cannonn
#1716650
W e dymie jest yihi
By mormi
#1716651
w dymie jest tylko YiHi który uważam jest dosyć drogi jak na 50W bo widziałem wcześniej w tej samej i niższej cenie dna 75 (dodatkowo nie mam żadnego punktu w pobliżu)
Awatar użytkownika
By Szaddam
#1716653
W Polsce nigdy nie było wielkiego wyboru takiej elektroniki. Poszukaj na fastechu, tam masz spory wybór i dobre ceny.
A z przesyłką też nie będzie kłopotu, najwyżej powiesz, że to elektronika do oświetlenia obory potrzebna, bo krasulom światło razi w ślepia ;)
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1716819
Mormi - wysłałem ci PW z elektroniką do obory dostępną na fasttechu. Jest tam tego trochę, krówki będą zadowolone. Z tym, że spróbuj poszukać w PL jakiegoś boxa z padniętym konektorem etc., może wyjść taniej i bez czekania. Można się ogłosić w dziale "Kupię".
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.