EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By miblah
Z mojego doświadczenia wynika, że może być tanio, dobrze i szybko, pod warunkiem, że zdecydujemy się tylko na dwa z trzech... ;) 3 na raz zdarzają się niezwykle rzadko.
Obrazek

I tak na przykład:
- aku z edym/hurt/bto - szybko, dobrze, ale drogo,
- allegro - może tanio, może szybko, może dobrze - przynajmniej jedno nie zadziała :)
- aku z FT - tanio, dobrze, ale długo (31 usd za 6x lg hg2 - niecałe 22zł na sztukę - 3 tygodnie)

Edit: oczywiście lg hg2 to tylko przykład - nie spełniają oczekiwań prądowych autora wątku (ale ft ma też i takie co spełniają).
Awatar użytkownika
By TooCruel
Ja zamawiam zwykle na GB jak robią jakieś przyzwoite promocje 4-16 packów. HG2 / 30Q / VCT5 da się nie raz wyłapać poniżej 14-16zł/ szt(nigdy nie zdarzyło się, aby doszły do mnie jakieś tanie zamienniki...). Chociażby teraz rzucili 4packi 25R za 15zł/szt. Mają też często, gęsto promocje na ładowarki(np MC3000 udało mi się upolować za 260zł, czyli praktycznie 1/2 ceny rynkowej w PL).
Awatar użytkownika
By krisIs
No niby są na GB, ale "Shipping Cost:Cannot ship to Poland", w sensie nie akceptują wycieczek zakupowych z naszego pięknego kraju.
Awatar użytkownika
By TooCruel
No to faktycznie mój błąd... ja mam wpisane dane adresowe niemieckie na GB: "Shipping Cost:FREE SHIPPING toGermany" . A na adres PL ostatnio zamawiałem pewnie pod koniec wakacji.
Awatar użytkownika
By miblah
za "free" jest "by sea" - 50 dni ;) - za max 2 dolce extra samolotem przez Szwecję - 3 tygodnie...
Los aromatos

Testował ktos aromaty od tej firmy ? Cenowo 12zl z[…]

eGo Cloud Plus + Bellus

Cześć wszystkim! Jestem posiadaczem smok stick one[…]

Awaria RX2/3

Mam jeden problem ze swoim wiesiem. Mianowicie wkl[…]

Authentic Fuchai 213W

Specs: Outstanding points : Made by Alluminum […]