EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By beatabeataaaa
#917530
Black Currant - czarna porzeczka 12mg

Bardzo przyjemny smaczek prawdziwej czarnej porzeczki ,
może troszkę za mało intensywny , ale na pewno odczuwalny
i co najważniejsze bez posmaku chemii .

Moja ocena 8/10


pozdrawiam
Beata :-P
Awatar użytkownika
By dzaman
#917563
beato mozesz powiedziec jak sie ma ta porzeczka do porzeczki z liqueen, bo jestem bardzo ciekaw czy rzeczywiscie sa lepsze od liqueen
By beatabeataaaa
#917610
dzaman pisze:beato mozesz powiedziec jak sie ma ta porzeczka do porzeczki z liqueen, bo jestem bardzo ciekaw czy rzeczywiscie sa lepsze od liqueen


W moich odczuciach jest bardziej naturalna niż z liqueen .



pozdrawiam
Beata :-P
Awatar użytkownika
By mariogd
#918329
Na początku chciałem podziękować Ebull za możliwość wzięcia udziału w teście

Strong mint 6mg
po odkręceniu buteleczki przyjemny zapach mięty,generalnie ostra mięta i wyrazisty smak pozostaję w ustach,zero posmaku chemii.Chmura przyzwoita,nie mam porównania do innej mięty bo to moja pierwsza,moim zdaniem do codziennego wapowania się nie nadaję ale dla ludzi którzy lubią miętowe smaki jak najbardziej ok.

chmura:9/10
smak:10/10
kop:10/10

Red wine(wino)6mg
wyczuwalny delikatny zapach wina,w smaku wina wytrawnego(mogło być troszkę słodsze) nie ma żadnych obcych posmaków.Moim zdaniem nadaję się do codziennego wapowania.

chmura:9/10
smak:9/10
kop:10/10

Sweet cherry(wiśnia)6mg
przyjemny zapach wiśni,w smaku wiśnia z posmakiem wiśni z pestką,jak dla mnie super smak nie jest przesłodzony i nie ma żadnych obcych posmaków.Mogę śmiało polecić

chmura:9/10
smak:10/10
kop:10/10

kiwi 6mg
smak kiwi jak w pozostałych zero obcych posmaków i nie jest przesłodzony,jedynie mógłby być troszkę bardziej wyrazisty.Ogólnie przyjemny smak do codziennego wapowania.Jest to moja opinia bo uwielbiam owocowe smaki.

chmura:9/10
smak:8/10
kop:10/10

Ananas 6mg
bardzo delikatny smak ananasa bez żadnych posmaków chemii nie przesłodzony.
chmura:9/10
smak:9/10
kop:10/10

Wszystkie liquidy mają w pudełeczkach ulotkę ze szczegółowym opisem składu liquidu.Buteleczki mają wygodny dziubek do napełniania.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2013, 14:32 przez mariogd, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By treblaa
#918381
Właśnie doszła paczka :)

Narazie tylko jeden smak:

Vanilla:
Najlepsza wanilia jaką do tej pory próbowałem. Zero obcych posmaków, nie jest za słodka ani za mało intensywna - w sam raz :)

Mam nadzieję, że reszta liquidów również taka będzie :)
Awatar użytkownika
By kullub
#918423
Mam i ja :)

Do tej pory sprobowalem ( GoldiBox + MT3 ) - moc 6mg

1) Red Wine - wywazony aromat, nıenachalny, brak odczuc ''chemicznych'' - ogolnie przyjemny w chmurzeniu. Polecilbym do codziennego wapowania. Ocena - 9/10

2) Pineapple - jak powyzej - wyrazny smak aromatu - w sam raz dobrane proporcje. Bardzo smaczny liquid. Ocena 10/10

Reszta ocen po testach.
Ostatnio zmieniony 28 lis 2013, 21:21 przez kullub, łącznie zmieniany 1 raz.
By edwa.gd
#918441
Ja napiszę o liquidach jedno póki co: dymią jak powalone :D. Sid+X-jet nova slim i mała dymiarka z tego wychodzi :). Ocenę smaków dam zbiorowo.
Awatar użytkownika
By Zefirek
#918539
Do mnie tez paczuszka doszla przed chwilą, opisze jak posmakuje. Dziekuje za możliwość przetestowania
Awatar użytkownika
By Peter72
#918542
Czy lq Fruqueen są jakąś odmianą smaków Liqueen?
Pytam, bo w jednym ze sklepów internetowych znalazłem identyczne opisy smaków Fruqueen i Liqueen.
Różnią się tylko nazwą, np u Fruqueen jest to Turkish Tobacco, a u Liqueen Cuban Tobacco.
Awatar użytkownika
By dzaman
#918553
według sprzedawcy pochodza z tej samej fabryki więc powinny być takie same "a nawet bardziej aromatyczne"
po dotychczasowych ocenach można powiedzieć że są takie same a nawet lepsze
Awatar użytkownika
By Śmiechol
#918570
Na początek chciałbym podziękować za wysyłkę :) Od razu napiszę że liquidy są świetnej jakości. Gęste, chmurzą i kopią niesamowicie. Po przejściu z samogonów Inawery różnica jest ogromna. Całość zapakowana elegancko, butelki robią wrażenie. Na etykietce i pudełku wszystkie potrzebne oznaczenia.

Palę pół dnia Energy Drinka. Smak wyrazisty, dobrze oddający smak napoju, chociaż ma jeszcze dodane "coś" dzięki czemu przyjemniej się pali. Nie jest przesłodzony tak jak większość Energetyków. Pozostawia na długo posmak w ustach.
9/10

Ice Mint
Lubię miętówki, więc dla mnie jest bardzo dobrze :) Dobry smak mięty, jeśli ktoś szuka mięty, nie mentolu to ten smak będzie dla niego. Odświeża, ale nie jest nachalna. Do codziennego wapowania idealna. Po powąchaniu buteleczki myślałem że będzie słodka, ale się myliłem.
8/10
Awatar użytkownika
By treblaa
#918657
Drugi smak jaki probuję to Energy Drink. Smak jest wyraźny ale jak dla mnie mógłby być troszkę słodszy. Duży plus za to, że nie czuć żadnej chemi itp. Moja ocena to 9/10.
Awatar użytkownika
By bea0505
#918684
treblaa pisze:Drugi smak jaki probuję to Energy Drink. Smak jest wyraźny ale jak dla mnie mógłby być troszkę słodszy. Duży plus za to, że nie czuć żadnej chemi itp. Moja ocena to 9/10.

mam dobrą propozycje przetestuj każdego z tych które dostałes ,a potem zbiorowo napisz swoje odczucia :wink:
Awatar użytkownika
By Baushoku
#918726
także otrzymałem płyny, szkoda że była losówka w smakach jak i mocach, ale a tam :mrgreen:

- Sunny banana - Jako że nie przedam za bananiszami, z niechęcia zakropiłem go do dripera...
1 buszek, cudo.... 0 chemi, słodkawy, dobrze wyważony, i co najważniejsze chmura przyzwoita, póki co to jest 1 płyn bananowy który mi smakuje, 0 obcych posmaków poprostu zółciutki banan.

-Truskawka - Z truskawkami miałem duzo stycznośći, ten nie zachwycił mnie jakoś nie wiadomo jak, ale jest wporzo... bardziej taka deserowa( z bitą smietaną) również dobrze wyważony... nie meczy, nie zamula

- Tuti- frutti - no tego nienawidzę także mi nie podszedł, smak zmiesznych cytrusów ala żelkowych, za słodki.

- Strong mint - to chyba mój faworyt z całej 5tki, mrozi paszcze fajnie, nie za bardzo.
Idealny na katar, coś ala robity zielone. 0 chemii -czysciutka mięta.

- Green mint - za tą mięta też nie przepadam, także nie jestem jakoś specjalnie zachwycony..
czuć mięte delikatną, ale przewaga to zielona cherbata.... jako przerywnik może być

Także podsumuwójąc płyny dobre, dozownik jak i buteleczka energomiczne -mieciutka butelka
pudełeczko wporzo, kolorwe -fajne ;) w srodku ulotka z całym składem jak i zalecanym przechowywaniu itd.
Co więcej dodać, w całej 5tce nie uświadczyłem dziwnych posmaków, chemi czy czego kolwiek... płyny swą wydajnością nie zachwycają( jak wszystkie kupne gotowce).

Także... Ebull wielkie dzięki za wysłane płyny do testów :beer:
Awatar użytkownika
By kamilutek
#918900
i ja dzisiaj dostałam moją porcję liquidów do testów.
Dziękuję bardzo :)
Wszystkie liquidy są opakowane w kartonowe pudełko, butelka z wygodnym długim zakraplaczem. W każdym opakowaniu ulotka.
Obrazek
Obrazek

O dziwo wszystkie otrzymane smaki wyjątkowo mi smakują, zazwyczaj prawie nic mi nie smakuje :zakrecony .

Liquidy są gęste, dają porządnego kopa i chmurę.

testowane smaki:
1) Sunny Banana - zapach z butelki słodki banan. W smaku przypomina mi bardziej jakiś deser lub mus bananowy (w sumie dawno banana nie jadłam, ale jakoś tak to chyba smakowało). Jak dla mnie jest jednak troszkę za słodki, ale jako przerywnik jak najbardziej Tak :) Moja ocena 8/10

2) Kiwi - zapach słodko kwaśny jak na kiwi przystało. Smak bardzo przyjemny, bez chemicznych posmaków, nie męczący, przyjemny, taki jak lubię :) Ocena 9/10

3) Sweet Cherry - zapach z butelki kojarzy mi się z kompotem wiśniowym. W smaku wiśnia z posmakiem pestki, tak jak w słodkich winach wiśniowych. Przyjemny, ale po jakiejś godzinie coś mi już zaczęło w tym smaku przeszkadzać, chciało mi się czegoś świeżego, innego ;) Ocena 7/10

I teraz czas na moje pierwsze spotkanie z liquidami o smaku alkoholu :mrgreen:

4) Irish Wisky - pachnie ja whisky, smakuje jak whisky, jak ktoś lubi whisky to jest to whisky :wink: ale.... ja lubię whisky z lodem, a to jest ciepłe :cry: :wink:
a na poważnie zupełnie coś innego niż to co smakowałam do tej pory, całkiem przyjemne, jako przerywnik raz na jakiś czas dla mnie jak najbardziej może się sprawdzić. Ocena 9/10

5) Red Wine - zdecydowanie mój ulubieniec :) Pachnie delikatnie, ale jak wino. Smakuje jak wino takie jak lubię czerwone, wytrawne, pozostawiające posmak wina, no pycha *winko* zaraz wykopcę całą butelkę, kupię nową i wszystkim będę chuchać w twarz oparami wina, wyjdę na nałogowca, ale co mi tam, to jest pyszne :mrgreen: Ocena 10/10 *winko* *winko* *winko* *winko*
Ostatnio zmieniony 28 lis 2013, 22:27 przez kamilutek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By dudi
#919264
Strong Mint - świetna, mroźna mięta. Bardzo mocny smak bez chemicznych posmaków. Zostawia świetny chłód w "paszczy" :) Najlepszy z testowanych liquidów.

Ice Mint - smak mięty i tylko mięty. Dość mocna ale brak jej lodowego posmaku.

Red Apple - świeny zapach, słodkie soczyste jabłko.

Green Tea - klasyczny smak zielonej herbaty. Bardzo aromatyczny.

Red Wine - bardzo ciekawy, mocny smak wina wytrawnego.

Ogólnie wszystkie testowane liquidy bardzo dobre. Ich dużą zaletą jest brak chemicznych posmaków.
Awatar użytkownika
By azbee
#919850
Vanilla – smak czystej wanilii, całkiem przyjemny. Nie jest zbyt intensywny, ani zbyt chemiszny. Nie za słodki i nie nurzący. Generuje fajnie pachnącą, ogromną chmurę.

Strawberry – Truskawka jak truskawka. Dla mnie połowa liquidów truskawkowych smakuje tak samo. W smaku nie za słodka, delikatnie kwaskowata, ale całkiem przyjemna. Pozostawia bardzo delikatny posmak landrynki. Zpewnościa przypadnie wielu waperom do gustu.

Sunny Banana – takiego banana oczekiwałem otwierając butelkę. Nie za słodki stonowany smak dojrzałych bananów, idealnie wyważony. Do wapowania non stop, chociaż ja nie jestem fanem typowo owocowych smaków. Zapach samego płynu również bardzo przyjemny.

Green Tea – osobiście nie cierpię tradycyjnej zielonej herbaty i tej również nie polubię. Ale fakt, faktem smakuje właśnie jak klasyczna zielona herbata bez dodatków. Czuć ją wyraźnie i w chmurce i w smaku. Z pewnościa co niektórym się spodoba.

Arabica Coffee – bardzo lubię kawę i w wydaniu tradycyjnym i elektronicznym. Po pierwszych kilku chmurkach byłem zachwycony. W miarę upływu czasu i dodawania do dripka kolejnych kropelek smak delikatnie mnie nużył, robił się coraz słodszy i zamieniał się w cukierkową słodycz kopiko. Przeszkadzało mi to pewnie dlatego że kawę niję bez cukru. Dla mnie fajny na kilkanaście minut jako odskocznia od tytoniówek.
By levis
#919874
Miałem poczekać, aż przetestuje wszystkie 4 smaki ( bo dostałem 2x wiśnię o innej mocy), ale jak na razie jestem pod ogromnym wrażeniem więc napiszę coś na gorąco :)

Kiwi - Nie wiedziałem czego oczekiwać po liquidzie o tym smaku, zabierałem się do tego, żeby go kupić już kilka razy i rezygnowałem i pewnie dobrze się stało, że natrafiłem na FruQueen. Nie lubię liquidów słodkich. Naturalny smak dobrze wyważony nie muli. Jak dla mnie bardzo dobry liquid. Nie spodziewałem się tego.
Smak - 9/10
Kop - Jest to 6stka, a ja dopiero przestawiam się na liquidy o tej mocy więc ciężko mi powiedzieć.
Chmura - Chyba najlepsza jaką miałem. Mimo, że testowane na v-toxie. Jeszcze zdam relację jak sprawuje się vivi i x-jet, ale najpierw muszę je odzyskać, bo zostały mi skonfiskowane przez kobietę, któż by odmówił... :mrgreen:

Banan - Próbowałem sporo bananów, ale żaden z nich to nie było to, każdy z nich przesłodzony, mulący etc. Ten banan to mistrzostwo świata. Mój faworyt jak na razie. Dla lubiących ten smak, moim zdaniem pewny faworyt!
Smak 11/10
Kop - 12stka, bardzo przyzwoity
Chmura - jw

Wiśnia - Nie mój smak ewidentnie, drapie mnie gardło. Zapach z buteleczki jest świetny, ale wapować stale nie dałbym rady. Zdecydowanie gorszy od poprzedników. Może temu, że nie lubię wiśni. Przypomina mi smak wiśni jakie miałem w ogrodzie. Jako przerywnik będzie doby. chmura i kop jak wyżej, świetny. Uważam, że dla kogoś kto lubi lekko kwaśną wiśnię będzie dobry.
Moja ocena tego liquidu to 5,5/10
Ostatnio zmieniony 30 lis 2013, 17:55 przez levis, łącznie zmieniany 1 raz.
By grzes_r07
#920055
Dzisiaj odebrałem swoje próbki. Na początek bardzo dobre wrażenia bardzo ładne opakowania. Drugi szok to jak zobsczylsm ulotkę, chyba po raz pierwszy widziałem tak dokładnie podany skład liquidu. Następnie otwieram buteleczkę i po przedarciu się przez foliowe zabezpieczenie ujrzałem bardzo fajny dziubek cieniutki i bardzo długi, rewelacja.
A teraz pierwsze dwa liquidy,które spróbowałem:
Energy drink - generalnie nie lubię takich smaków ale ten wyjątkowo mnie nie odrzucił, smak bardzo podobny do tego typu napojów 8/10
Dave tabacco - tutaj rewelacja, moje klimaty. Aromat bardzo zrównoważony i smakowity. 10/10.

Generalnie jak narazie bardzo dobre odczucia, aromat i smak zrównoważony, kop i chmura odpowiednie i co dla mnie bardzo ważne nie podrazniaja gardła.

Wysłane z mojego U30GT-H przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By vokalek
#920102
Witam,

Wczoraj wieczorem odebrałem próbki.
Zapakowane elegancko - tak jak powinno być - pudełko + ulotka (oczywiście również w języku polskim)
Buteleczki zabezpieczone folią - ale dzięki perforacji całkiem dobrze je się otwiera - dziubek w buteleczkach akurat pasujący do Kayfuna ;)

1. Sweet Cherry - zapach kompotu ... no ale zalana ... pierwszy buch i zastanowienie - wiśnia czy czereśnia ... smak napewno ciekawy bez chemicznych posmaków, dosyć naturalny - może nawet nieco zbyt intensywny. Po kilku buchach przeszedł w kandyzowaną wiśnię i taki się utrzymuje.

Ocena:
Smak - jedna z lepszych wisienek jakie próbowałem - spokojnie 9/10
Chmura - taka jaka powinna być (nie będę oceniał punktami bo zdecydowanie zależy od atomizera i napięcia)
Kop - na poziomie

2.

3.

4.

5.


Resztę liq będę oceniał jako edycja posta.
Awatar użytkownika
By Peter72
#920447
grzes_r07 pisze:Dave tabacco - tutaj rewelacja, moje klimaty. Aromat bardzo zrównoważony i smakowity. 10/10.


Do jakiego znanego smaku mógłbyś porównać to Dave Tabacco?
Awatar użytkownika
By healthiest
#920462
Ebull - dziękuję za liquidy :)

W zestawie otrzymałem:

Noble Tobbaco - 18mg
Turkish Tobbaco - 18mg
Strong Mint - 18mg
Truskawka - 18mg
Sweet Cherry - 18mg

1. Noble Tobbaco - ciężki tytoń, bardzo aromatyczny, czuję w nim dużo przypraw korzennych, smak drewna(?). Dla mnie za ciężki, ale dobrze kopie. Miłośnicy cygar mogą być wniebowzięci. Chmurka jak należy.
Ocena 7/10
Liquid wędruje do kolegi, który lubi takie klimaty.

2. Turkish Tobbaco - jak zwykle co producent to inne wyobrażenie tego smaku. Mnie się podoba. Czuć orientalne klimaty, nie jest zbyt ciężki, choć aromatyczny. W miarę palenia coraz lepszy. Chmura OK! Najlepszy z tych próbek.
Ocena 9/10

3. Strong Mint - faktycznie mocna mięta, orzeźwiająca, nie słodka (wg mnie to duży plus). Sądzę, że będzia doskonała do mieszanek. Chmurka super.
Ocena 9/10

4. Sweet Cherry - niestety nie moje smaki, ale spróbowałem i przekazałem mojej Pani, która tylko owocki chmurzy. Moja opinia może nie być wiarygodna, lecz małżonka określiła ten smak - chemia. Ja sam poczułem wiśnię, ale nie świeżą no i w moim odczuciu SWEET w nazwie nie ma nic wspólnego z tym liquidem. Cmurka obfita. Liquid idzie w następne ręce.
Ocena 2/10

5. Truskawka
By grzes_r07
#920468
Peter72 pisze:
grzes_r07 pisze:Dave tabacco - tutaj rewelacja, moje klimaty. Aromat bardzo zrównoważony i smakowity. 10/10.


Do jakiego znanego smaku mógłbyś porównać to Dave Tabacco?


Z tego co spróbowałem to jestem prawie pewien że liquidy ebulla pochodzą od Feel Life i któryś z tych był taki sam ale w tej chwili nie pamiętam jak się nazywał.

regards
Awatar użytkownika
By bienkus
#920517
Do mnie również dotarły próbki liquidów (wszystkie 6mg.) za które bardzo dziękuję.

Ice mint

Mocna mięta,bardzo mocna,odświeżająca,jednak jak dla mnie może być jako dodatek do innych liquidów bo nie lubię takiej mocnej mięty.

smak:9/10
kop:nie ocenię bo dopiero przechodzę na mniejszą moc
chmura:10/10

Sunny banana

Super banan,żadnej chemi tylko banan.Dla mnie jako przerywnik gdyż po dłuższym wapowaniu znudził mi się.

smak:10/10
kop:nie ocenię bo dopiero przechodzę na mniejszą moc
chmura:10/10

Black tea

Herbatka,bardzo dobra,odskocznia od samogonu Lemon Tea .

smak:10/10
kop:nie ocenię bo dopiero przechodzę na mniejszą moc
chmura:10/10

American Tobacco

Spróbowałem ale nie mój smak,nie będę się wypowiadał.
Za jakiś czas do niego wrócę i może coś napiszę.
By beatabeataaaa
#920587
Arabica Coffee 12mg :arrow: 9/10

Bardzo fajna intensywna czarna kawa , lekko słodkawa ,
do złudzenia podobna do Coffee EBULL Blackline .


pozdrawiam
Beata :-P
Awatar użytkownika
By pej0
#920747
Na początku wielkie podziękowania dla Ebull za możliwość wzięcia udziału w teście liquidów.
Do testów otrzymałem 5 liquidów o mocy 18mg: Strawberry, Red Apple, Red Wine,Desert Tobacco oraz Turkish Tabacco.
Liguidy w buteleczkach z długim zakraplaczem a na nakrętce logo F&L.

Strawberry
Liquid o kolorze żółtym z wyczuwalnym zapachem truskawki. Paląc odnajdziemy smak słodkiej truskawki jednak nie jest on idealny, taka pastylkowa truskawka. Mógłbym porównać ja smakiem do lizaka chupa chups o tym że smaku. Kop jak na 18 mg naprawdę dobry, gesta i obfita chmura dymu.

Red Apple
Liquid o kolorze żółtawym . Po otwarciu butelki nie wyczuwamy intensywnej woni jabłka. Paląc odnajdziemy smak lekko słodkiego a zarazem i kwaśnego jabłka. Dosyć dobry smak, taki odświeżający przerywnik. Kop jak na 18 mg dobry nie gryzący, gesta i obfita chmura dymu.

Red Wine
Liquid o kolorze blado żółtym. Po otwarciu buteleczki wyczuwalna wyrażna woń wina. Nie jestem częstym degustatorem tego trunku jednak paląc ten liquid smak wina dobrze wyczuwalny. Liquid nie najgorszy jednak mi nie przypadł do gustu. Kop jak na 18 mg dobry i oczywiście gęsta chmura dymu.

Desert Tobacco
Liquid o kolorze żółtawym. Po otwarciu buteleczki nie jestem w stanie zapachu z niczym porównać, jednak paląc liquid wyczuwam tytoń nie za ciężki lecz z nutą powiedział bym kakao. Spodziewałem się więcej po camelu zwłaszcza że uwielbiam tytoniowe liquidy, jednak ten mnie nie zachwycił. Kop jak na 18 mg dobry a nawet bardzo dobry no i oczywiście wielkie kłęby dymu.

Turkish Tabacco
Liquid o kolorze ciemno żółtym. Po otwarciu buteleczki również nie jestem w stanie zapachu z niczym porównać ale paląc otrzymamy taki dość mocnawy smak tytoniu dobrze aromatyzowany. Liquid ma coś w sobie co z każdym buchem wciąga, eśli kubki smakowe mnie nie mylą to goździki i coś jakby z klonem smak miał wspólnego. Z czystym sumieniem mogę go polecić bo naprawdę jest niezły nadający się do ciągłego palenia. Kop jak na 18 mg zacny, porównał bym go raczej do odczucia mocy przy paleniu 24mg. A dymu masa . Ten smak naprawdę polecę temu co lubi tytoniowe smaki.

W obu tytoniowcach wyczuwam charakterystyczny wspólny posmak jaki mają liquidy ze stajni FeelLife. Ogólnie liquidy są dobre bez posmaku chemii i mogę je śmiało polecić.
By smea
#920757
Dziękuję za przesyłkę, wszystko dobrze zabezpieczone. Liquidy oczywiście zafoliowane.

Black tea - klasyczny aromat czarnej, aromatycznej herbaty. Idealny dla osób którym smak typowych aromatów się znudził i mają ochotę na coś bardziej wytrawnego. Bardzo fajna oddskocznia. Spokojnie mogę polecić do codziennego wapowania. Obfita chmura.
9,5/10

Green tea

Kiwi

Ice mint

Hazelnut - tak, to jest to. Pyszny, nugatowy smak, nie za słodki, niemulący. Przypomina mi nieco mniej słodką wersję tofifee, nie czuć żadnego chemicznego posmaku. Jak dla mnie ideał. Nie męczy, bardzo przyjemnie się go wapuje. Na prawdę, polecam.
10/10

Jeśli chodzi o nieopisane smaki, będę sukcesywnie edytował post i dzielił się swoimi uwagami.

Zanotowane SGNotesem III
Ostatnio zmieniony 02 gru 2013, 19:59 przez smea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By KnerU
#920985
1. Sweet Cherry - Jak juz ktos wczesniej wspomnial w zapachu wspanialy kompocik w smaku podobnie. Brak chemicznego tla chmurka fajna. Wedlug mnie tak na oderwanie sie od innego smaku 8/10 :)

2.Ice mint - swiezosc miety w 100 % jednak jak dla mnie za mocna to swiezosc zbyt ostra mimo to wedlug mnie zasluguje na 7/10 :)

3. Sunny Banana - i tu jest wielki plus. Banan jak bananowe polksiezyce pyszny! 9/10 :)


Reszta jutro :)
Awatar użytkownika
By dzaman
#921015
black tea to taka sama czarna herbata jak z liqueen czyli pycha 10/10
american tobacco bardzo fajny smak nie pamietam odniesienia do liqueena bo dawno nie paliłem u nicch americana ale ten smak jest bardzo fajny z delikatnym słodkawym posmakiem ,nie meczy nie nudzi sie a wręcz przeciwnie im dłużej sie go pali tym wiecej sie go pragnie, można by mu dac 9/10
tutti frutti tutaj też smak w 100%porównywalny z liqueenem ,słodki mix owocowy bez rzadnych posmaków obcych 10/10
truskawka nie pale takich smaków wiec opowiem to co mi opowiedzial znajomy który dostał ode mnie ten ssmak ---"oddaje smak truskaweczki nie ma w nim chemii jest jedna z lepszych truskawek dostepnych na naszym rynku 10/10
natural tobbaco chmura jak w poprzednich na wysokim poziomie kop tez taki jak ma byc ale smak nie jest moim smakiem ,nie powiem że jest nie dobry,odpychajacy bo nie o to chodzi ,jest to poprostu nie mój smak tytoniowy ale myśle że innym moze podejść, daje mu za ogół 7/10

reasumując liquidy bardzo podobne do liqueena jednakże mają bardzo dużą zalete w porównaniu do liqueen w postaci ceny ,jest ona niższa o 4zł czyli odpowiedź jest jedna fruqueen wygrał
Awatar użytkownika
By reiko
#921053
Na początku dziękuję za możliwość testów.

Wszystkie 5 szt to 12mg\ml testowane na IGO-L a później na Kanger 3. Liquidy mają wspólną cechę : dymią jak parowóz więc za chmurkę całej piątce daje 10\10.

Arabica Coffee - dobra kawusia, idealna na początek zabieganego dnia. Ładnie oddaje smak chociaż jestem zwolennikiem picia, a nie chmurzenia, daję mocne 8\10

hazelnut - dobry słodziutki orzech laskowy, dużo lepszy od firmy P1 z racji wyczuwalnego aromatu i nie zanikania go 8\10

pineapple - stonowany ananas, spodziewałem się więcej słodyczy, ale za to można pochmurzyć dłużej niż tylko jako przerywnik 7\10

black currant - tutaj już i smak i odczucia są bardzo dobre, soczysty smak soku z czarnej porzeczki, dobre do dłuższego wapowania 9\10

i na koniec mój faworyt
golden pear - tutaj mogę piać z zachwytu, w smaku przypomina mi jogurt z jogobelli pieczone jabłko, zostawia przyjemny posmak w ustach, pomimo że słodki to nadaje się bardzo długie przebiegi 10\10

Tak podumowując. Jakościowo liqudy gęste, dobre z wyraźnym smakiem - nie trzeba patrzeć na opakowanie aby wiedzieć co się chmurzy. Cenowo lequeeny są po 18zł, jeżeli te liquidy e-bulla będą tańsze (cena za sztukę około 11-13 zł) to powinna być to mocna marka na naszym rynku.
Awatar użytkownika
By Śmiechol
#921056
Spróbowałem następnych smaków:

Black Currant:
Super smak. Słodki, ale zarazem mało chemiczny i taki mało cukierkowy (tak jak miało to miejsce w przypadku porzeczki od P1). Oddaje smak owocu, do codziennego wapowania jak najbardziej, chociaż jednak mógłby być trochę mniej słodszy.
9/10

Tutti frutti:
Tutaj zdecydowanie smak nietrafiony (przynajmniej w moje gusta). Ten smak owoców jest jakiś zamglony, dopiero po dłuższym czasie wyczuwalny. Na początku wysuwa się jakaś czekolada, sam nie wiem co to. Może komuś posmakuje, ode mnie:
6/10
Awatar użytkownika
By Margaretta
#921203
I my dostaliśmy ( chyba E-bull nas nie lubi,bo tylko 4 smaki):

Red Apple 6mg - bardzo aromatyczne,słodkie jabłuszko z odrobiną tej charakterystycznej kwaskowatości jak przy pierwszym kęsie :) Bardzo dobry,naturalny smaczek.

Green Mint 6mg - smakuje jak delikatna herbatka miętowa.Nie jest zły,ale wolę intensywniejsze mięty.

Turkish Tobacco 6mg - ciemny,mocny tytoń z domieszką czegoś ziołowego z odrobiną czekolady może kawy.Im dłużej się go wapuje tym lepszy.bardzo dobra tytoniówka.

Black Tobacco 6mg - Bardzo dobrze skomponowany liquid.Czuć tytoń z odrobiną słodkości z delikatnym posmakiem orzeszków.Wszystko dobrze wyważone.Liquid nie jest ani przesłodzony ani ciężki.Nadaje się do ciągłego wapowania.

Dziękujemy E-bullowi za możliwość posmakowania tych liquidów.
Awatar użytkownika
By bea0505
#921275
Dziekuję E-bullowi za możliwość posmakowania nowych LQ :D
czekałam kilka dni z opisem by wydobyć głebię smaku :wink: ,testowane na zmiane na różnych Clirkach , : dolnogrzałkowce-Davide mini , XJet Spider,NEXX Mega ,górnogrzałkowiec -vivi nowa slim ;moc 6 mg/ml, ogólne spostrzeżenia: ładne estetyczne,przyciagajace , kolorowe opakowania , praktyczny cienki i długi zakraplacz ,ulotka ze składem LQ ,wszystkie LQ - duża chmura :D

Black Tea
Jastem smakoszem herbatek ,robie samogony z 3 ulubionych Aro ,TPA,AtmosLab i HS i muszę przyznac ,że zostałam mile zaskoczona smakiem tej herbatki , została moim faworytem z wszystkich 5 smaków, które otrzymałam od E-bulla, jest to delikatnie słodka herbatka z nutą cytryny tak jak lubię :D od 4 dni wracam do niej bardzo chętnie ,już mi sie kończy :( jest godna polecenia ,ładny zapach z buteleczki i w pomieszczeniu, zero chemi, do wapowania na codzień, moja ocena 10/10 *1st*

Arabica Coffee
Dobrej kawy szukam od dawna i jestem bardzo wybredna w tym smaku , zapach z buteleczki -cukierki kawowe,, Kopiko,, i taki jest smak tej kawki jak dla mnie ,dobre cukierki kawowe :) ,brak chemi i wszytko by było ok ,gdyby nie ten kolor i gęstość LQ ,miłam już LQ kawowe -kawowo podobne i żaden nie był tak ciemny i gęsty ,dla mnie jest to minus ,ze względu na grzałki :roll: wiec moja ocena 8/10

Red Wine
Fajne lekkie winko winogronowe ,zapach z buteleczki - wina i smak wina :) tylko nie zgodze sie z poprzednikami ,że jest to wytrawne wino ,nie lubie wytrawnych win bo są cierpkie i kwaśne , to winko jest słodkawe, delikatne i winogronowe jak dla mnie smaczne ,tez chętnie do niego wracam przez te 4 dni,choć byłam sceptycznie nastawiona - moja ocena 9/10

Strong Mint
UHHH , mocna mieta ,kiedyś lubiłam miętki, ale słodkawe ,ta jest nie do wapowania w pojedynke- jak dla mnie za mocna ,ale jak ktoś lubi to będzie w sam raz oddawać powiew mocnej mięty w paszczę , mi oczy wychodza na wierzch po zaciągnięciu hehehe :wink: ,nie czuć chemi ,dla zwolenników mocnych wrażeń polecam 8/10

Golden Pear
Na koniec zostawiłam sobie gruszke ,a to dlatego ,że ten smak wybrałam sama i sie zawiodłam , tzn , mimo różnych clirków ,różnych pór dnia wybieranych do testowania , ja NIE CZUJĘ TU GRUSZKI wcale ,nie ma jej *SZUKAJ* ciut moze coś czuć,ale to tak wypłukana szklanka po soku winogronowym,dawałam domownikom buteleczke do wąchania ,mówią,,że cos słodkiego,, lecz nie mogą określić zapachu ,długo sie zastanawiałam nad oceną ale będę obiektywna i niestety jest to dla mnie 1/10 :?
Awatar użytkownika
By HarryJa
#921339
Strawberry - dość dobra owocówka, jestem skłonny stwierdzić, że nawet da się wapować non stop jak ktoś lubi owocówki, nie da się ukryć, że jest to truskawka, ale w moim odczuciu dzięki lekkiej kwaskowości porównałbym do poziomki.

Natural Tobacco - bardzo byłem ciekawy jak to smakuje i okazało się, że jest to bardzo sympatyczna tytoniówka, jak ktoś szuka liquidu zbliżonego do analogów, to śmiało może się pokusić ;) gdybym chciał non stop wapować tytoniówki to może nie non stop ale dość często mógłbym wapować właśnie to.

Energy Drink - definitywnie nie da się go wapować dłużej niż 5 minut (wg mnie). Coś tam z energetyków ma na pewno, ale określiłbym to jako mocno wygazowany energetyk z najniższej półki ;) może inni odebrali by to jako szał energetyczny, ale nie ja.

Black Tea - bardzo zbliżony smak do zwykłej herbaty bez cukru, nie gustuję w tego typu smakach, ale jest dość sympatyczny chociaż mdły, zero słodkości ale pewnie o to chodzi w tego typu smakach.

Arabica Coffee - tu dużo rozpisywać się nie trzeba, jak ktoś uwielbia kawówki to może wapować do końca życia ;) smak niemal identyczny jak cukierki KOPIKO, czyli kawa z cukrem, bardzo sympatyczny!

Dzięki za możliwość przetestowania, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By glowa82
#921355
Na wstępie chciałbym podziękować firmie Ebull za możliwość sprawdzenia ich produktów.

Truskawka
Bardzo aromatyczna i bardzo smaczna. Naprawdę jedna z lepszych truskawek jakich próbowałem.
Banan
Bardzo intensywny, mocno wyczuwalny smak.
Strong Mint
Rewelacyjny. Bardzo świeży i rześki. Idealna odskocznia od tytoniówek. Naprawdę super.
Noble Tobacco
Słodki i delikatny tytoniowy smak. Wydaje mi się, że za mało aromatyczny. Pierwsze wrażenie pozytywne, jednak po paru godzinach wapowania odnoszę wrażenie, że czegoś tu brakuje.
Red Wine
Zdecydowanie nie mój smak. Nie chodzi o to, że liquid jest zły, po prostu nie znoszę wina. Dlatego dałem na przetestowanie znajomej, która była zachwycona. "Smakuje jak wino. Rewelka." - jej słowa.

Jako ciekawostkę dodam, że dziubki z buteleczek idealnie nadają się do tankowania Kaytka.
Jeszcze raz dziękuję,
pozdrawiam,
Wojtek
Awatar użytkownika
By matatiti
#921550
Witam. Dane mi było przetestować następujące liguidy: Noble Tobacco, Turkish Tobacco (wybrane przeze mnie) oraz Strong Mint, Grint Mint i Red Wine (losowe). Liquidy podane w ładnych pudełeczkach, wraz z ulotką w zafoliowanych buteleczkach z cieniutkim i długim dziubkiem ułatwiającym napełnianie. Testowane na Foggerze z grzałką microcoil. Moc liquidów 18mg.
Na pierwszy ogień poszły smaki losowe.
1. Strong Mint - fanem mentoli to ja nie jestem, ale ten z miejsca powalił. Mega czysta naprawdę mocna mięta. Siła tego mentolu przypomniała mi sztyfty do nosa które w dzieciństwie kupowało się w kioskach. Idealnie oczyszcza górne drogi oddechowe. Polecam wszystkim zakatarzonym. Oczywiście nie ma tu mowy o jakichkolwiek chemicznych posmakach.
Moja ocena: 9/10

2. Red Wine - lekkie rozczarowanie i to nie dlatego, że jestem abstynentem. Nie jestem uprzedzony do wyskokowych smaków i wiele już wapowałem ale ten mnie niczym nie porwał. Smak goryczki, lekko słodkawy, generalnie mdlący. Kojarzy mi się nie tyle z czerwonym winem, co raczej z zapachem pustej butelki po nim i oparach się z niej wydobywających.
Moja ocena: 3/10

To tyle na razie, post będzie edytowany gdy tylko przetestuję kolejne smaki.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By giena1977
#921722
Witam.
Na wstępie serdecznie dziękuję firmie Ebull, za możliwość przetestowania nowych liquidów. Do testów wybrałem smaki: Desert Tobacco i Black Tea, losowo otrzymałem: Kiwi, Red Apple oraz Strawberry, wszystkie o mocy 18 mg.
Jak już poprzednicy wspominali LQ są ładnie zapakowane, dołączona jest czytelna ulotka, buteleczki zabezpieczone folią, miękkie z długim dzióbkiem, co ułatwia napełnianie dolnogrzałkowców.
Testy przeprowadziłem w clearomizerach dolno i górnogrzałkowych.
Wszystkie testowane LQ bardzo dobrze "kopią", nie ukrywam, że jest to dla mnie duża zaleta i dają przyzwoita chmurkę. W żadnym klirku nie miałem problemów z transportem LQ na grzałkę, zero boberków itp :wink:
STRAWBERRY- Truskawka dobrze wyczuwalna, nie jest to smak świeżej truskawki, raczej takiej przetworzonej, bardzo przypomina galaretkę truskawkową. Myślę, że miłośnicy truskawkowego liquidu nie będą zawiedzeni.
Moja ocena 6/10.
KIWI- Sporo liquidów o tym smaku już próbowałem i nigdy nie udało mi się znaleźć smaku typowego dla tego owocu. Tutaj jest podobnie, czegoś mi brakuje. Liquid jest dość smaczny, fajnie się go wapuje, ale przypomina raczej landrynki o smaku kiwi.
Ocena 5/10.
RED APPLE- Smak jabłkowego soku z kartonu, dość przyjemny. Jak dla mnie jako przerywnik dla tytoniówek, dla urozmaicenia wapowania :wink:
Ocena 5/10.
DESERT TOBACCO- Dobra tytoniówka, kopie fajnie w gardło. W tle lekko słodkawy posmak z orzechowym akcentem. Jak najbardziej do częstego wapowania.
Moja ocena 7,5/10.
BLACK TEA- Bardzo dobra herbatka, mocna, lekko gorzkawa. Smak czarnej herbaty, nie przesłodzonej. Dobrze dobrane proporcje trafiają w mój gust :) . Jedna z lepszych herbat jakie wapowałem.
Ocena 9/10.
Awatar użytkownika
By monia84
#921748
Dziękuję Firmie Ebull za możliwość przetestowania nowych smaków. Ja wybrałam Ice mint, Noble Tobacco, Sweet Chery, Arabica Coffee i Energy Drink.
ICE MINT - Bardzo mocno orzeźwiająca mięta. Nie słodka . Po dłuższym wapowaniu w ustach przez długi czas utrzymuje się goryczkowy posmak. Ja zdecydowanie lubię troszkę "lżejszą" miętę ale ta nie jest zła. Bardzo dobrze dymi. 7/10
NOBLE TOBACCO - Bardzo fajny, łagodny tytoniowy smaczek. Dobrze wywarzone składniki. Czuć w nim jakąś nutkę słodyczy. Również duża chmura dymu. Będę do niego z miłą chęcią wracać. 8/10.
SWEET CHERRY - Jak dla mnie to smak wiśni z kompotu lub galaretki wiśniowej. Jak we wszystkich tych liquidach jest duża chmura dymu. Ja osobiście w ogóle nie lubię takiego typu liquidów. Ale na pewno znajdzie on swoich odbiorców. 6/10
ENERGY DRINK - Na początku napiszę , że próbowałam z innych firm liquidów tzw. energetyzujących i bardzo mi nie podchodziły a tu proszę taka niespodzianka. To jest chyba faworyt w tych testach. Bardzo fajny słodki posmaczek , trochę jakby landrynek , zero "chemii"i ma coś w sobie z napojów energ. , nie przytłacza i dobrze dymi.9/10
ARABICA COFFEE - Smak mocnej słodzonej kawy. Faktycznie jak poprzednicy pisali przypomina cukierki "Kopiko".
Awatar użytkownika
By Alex
#921751
Czas, żebym i ja się wypowiedział.

Dostałem:

- Black Tea - pyszna herbatka, podobna do (wiecie jakiej firmy ;) )
- Raspberry - tu mamy do czynienia z pyszną maliną, która od pierwszej chwili posmakowała :)
- Red Apple - na początku nie przypadło mi w ogóle do gustu, żeby po jakimś czasie pokazać jakie jest pyszne i czerwone :)
- Kiwi - byłem ciekaw tego smaku, jak na razie jest średnio na jeża ;) ale to nie kiwi :)
- Delux Tobbaco - ten smak zostawiłem na koniec, nie dymam tytoniówek, w powietrzu czuć maggi, słodki fajkowy tytoń, jako przerywnik może się skuszę...

Wszystkie lq dostałem o mocy 6mg.
Pozdrawiam i dziękuję :)
By znamsienatym
#921821
Dziękuję za mozliwość przetestowania. Na wstępie chciałem pochwalić estetykę opakowań i buteleczek (dobrze że mają cienkie "dziubki"), na ulotce wszelkie potrzebne info. Jak na liquidy, które mają w swoim składzie tylko 20% gliceryny są dosyć gęste. Testy przeprowadzone na dolnej grzałce BDC 2.2 Ohm'a:

1. Red Wine 12mg

Po odkręceniu buteleczki aromatyczny zapach wina domowej roboty, bardzo miła i przyjemna woń.Pierwszy buszek zwalił mnie z nóg a gęba sama zaczęła się smiać, bardzo poprawny aromat czerwonego wina wytrawnego w stronę półsłodkiego, nawet nie spodziewałem się tak dobrego efektu. Jak dla mnie bombowy liquid jako przerywnik smaków tytoniowych ale nie jest męczący więc myślę że do dłuzszego wapowania także by się nadał. W zasadzie najlepszy smak drink taste jaki kiedykolwiek chmurzyłem. Obfita mgiełka i wyczuwalne drapanie w gardło. Super liquid.

1. Smak 10/10
2. Kop 8/10
3. Chmura 9/10

2. American Tobacco 12mg

Po odkręceniu buteleczki delikatny zapach tytoniowy. Przy wapowaniu ekstra kop i gryzienie w gardle - to co lubię. Gdzieś w tle można odnaleźć nutę gałki muszkatałowej oraz goździków ale na pierwszym planie jest bardzo dobre Tobacco, to wszystko w połączenu tworzy naprawdę fajne American Tobacco.

1. Smak 9/10
2. Kop 10/10
3. Chmura 9/10

3. Desert Tobacco 12mg

Zapach a'la Camel. Następny bardzo dobry tytoniowy liquid, jeszcze delikatniejszy od American Tobacco ale z wyraźną nutą smakową Camel'a. Spokojnie do wapowania na codzień, super ekstra kop.

1. Smak 9/10
2. Kop 10/10
3. Chmura 9/10

4. Black currant 12mg

Po odkręceniu buteleczki zapach kwaskowatej porzeczki. Miałem tutaj problem ponieważ niebardzo lubię porzeczki ale postanowiłem przetestować. Bałem się że będzie to chemiczny posmak ale się miło rozczarowałem, smak rzeczywiście porzeczki, mocno aromatycznej. Jeśli ktoś poszukuje smaku porzeczkowego to na pewno polecę!!

1. Smak 8/10
2. Kop 9/10
3. Chmura 9/10

5. Green Tea 12mg

Z buteleczki ulatnia się zapach jakiejś kolorowej herbaty - czy rzeczywiście zielona? Nie wiem bo nie jestem smakoszem herbat, za zieloną także nie przepadam ale myślę że smak jest conajmniej poprawny, kop bardzo dobry. Jest dużo amatrów smaków herbacianych i myślę że warto byłoby gdyby spróbowali akurat tego smaku bo może okazać się dla nich strzałem w 10. Dla mnie przeciętny smak ale podkreslam że nie lubię zielonej herbaty!

1. Smak 6/10
2. Kop 9/10
3. chmura 9/10

Podsumowując uważam że są to naprawdę bardzo dobre liquidy, aromatyczne z super wyczuwalnym smakiem podczas wapowania (testowane na BDC a wiadomo że trochę spłaszcza więc na górnej grzałce powinno być jeszcze lepiej). Mój faworyt spośród tych 5 to Red Wine. Liquidy są "made in PRC" i chyba najlepsze skosnej produkcji jakie wapowałem do tej pory.
Awatar użytkownika
By kullub
#921825
recenzji ciag dalszy

3) Strong Mint - mocna mieta, kopci jak lokomotywa, czuje lekka slodycz. Ogolnie b.dobry liquid, lecz zalecam mieszanie go z innymi liquidami w proporcji 1:4 lub 1:5 z powodu ostrosci.

4) Green Tea - nie pale na co dzien herbacianych liquidow wiec ciezko o porownanie, lecz moge powiedziec ze przypomina mi w smaku jakies delikatne ziolka do picia. Aromatu w sam raz, delikatna i przyjemna w wapowaniu. Moze nie na caly dzien, bardziej jako przerywnik. Dodalem troche etylomaltolu bo lubie slodkie liquidy - zauwazylem ze uwydatnilo smak.

5) Energy Drink - zapach cukierkow albo drazetek. Sredniointensywny - nie gryzie w gardlo, kop odpowiedni. Smak zblizony do napojow energetycznych. Ogolnie polecam jako glowny liquid.

W sumie oceniam liquidy, z tych ktore otrzymalem od ebulla, za b.dobre. Generuja duza chmure, sa odpowiednio zbalansowane pod wzgledem aromatu ( strong mint - piorunsko mocne - az grzyzie w gardlo - ale nazwa ''strong'' zobowiazuje ). Nie odczulem posmaku chemii, ani innych sztucznych dodatkow. Moge polecic liquidy FruQueen jako produkt godny zakupu, i jako alternatywan do drozszych liquidow.
By beatabeataaaa
#921983
Delux Tobbaco 12 mg - 4/10 (ocena być może nieadekwatna , ale nie lubię tytoniówek, więc ciężki był to dla mnie test )
lekka tytoniówka , słodkawa z odrobiną cytrynki

Green mint 12mg - 7/10
Fajna słaba mięta , niemęcząca do dłuższego "wapowania", pozostawia przyjemny posmak .



pozdrawiam
Beata :-P
Awatar użytkownika
By elwa
#922333
Witam,
Dziękuję za możliwość przetestowania następujących liquidow, wszystkie o mocy 6mg:

Tutti Frutti - niestety, b.słabo wyczuwalny smak bliżej nieokreślonych owoców. Zalewałam go kilka razy, myśląc, że może moje kubki smakowe szwankują, ale niestety bez zmian. Może komuś posmakuje, ale jak dla mnie za mało w nim aromatu, aby się odnieść co do smaku.

Red apple - delikatny smak czerwonego jabłka, nie nachalny, bardzo ostrożnie wyważony smak, chociaż ja bym kapnęła jeszcze ze dwie kropelki aromatu, aby nabrał pełnej wyrazistości.

Black Currant - i tu mój faworyt, wyrazisty w smaku, jak i w zapachu, Czarna porzeczka w całej okazałości, zerwana prosto z krzaka na mojej działce :)

Black Tea - Bardzo fajny smak, jak i zapach czarnej herbaty, taka herbatka z pół łyżeczką cukru i kilkoma kroplami cytrynki, nie nudzi się, jak dla mnie super :)

Strong Mint - miętki nie odważyłam się zalać całego klirka, wystarczyło, że pociągnęłam dwa razy aby poczuć jej moc uchchch, mocne to :zakrecony . Wykorzystam do owocówek :) .Zapach z buteleczki bardzo przyjemny, przypomina gumę orbit zieloną.

Reasumując, wszystkie liquidy dają dobrą chmurę, te co ja akurat mam, mają jasny kolor od bialego do słomkowego (lubię takie jasne), co do kopa to nie mogę się wypowiedzieć, bo dopiero co przeszłam na 6-ki i nie czuję za bardzo mocy.
Jeszcze raz wielki dzięki i pozdrawiam wszystkich. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By vokalek
#922439
vokalek pisze:Witam,

Wczoraj wieczorem odebrałem próbki.
Zapakowane elegancko - tak jak powinno być - pudełko + ulotka (oczywiście również w języku polskim)
Buteleczki zabezpieczone folią - ale dzięki perforacji całkiem dobrze je się otwiera - dziubek w buteleczkach akurat pasujący do Kayfuna ;)

1. Sweet Cherry - zapach kompotu ... no ale zalana ... pierwszy buch i zastanowienie - wiśnia czy czereśnia ... smak napewno ciekawy bez chemicznych posmaków, dosyć naturalny - może nawet nieco zbyt intensywny. Po kilku buchach przeszedł w kandyzowaną wiśnię i taki się utrzymuje.

Ocena:
Smak - jedna z lepszych wisienek jakie próbowałem - spokojnie 9/10
Chmura - taka jaka powinna być (nie będę oceniał punktami bo zdecydowanie zależy od atomizera i napięcia)
Kop - na poziomie

2. Fresh Lemon - mocno aromatyczna cytryna - nie słodka, raczej wytrawna - idealna jako przerywnik ale męcząca w dłuższym czasie.

Ocena:
Smak - 7/10
Chmura - taka jaka powinna być (nie będę oceniał punktami bo zdecydowanie zależy od atomizera i napięcia)
Kop - na poziomie


3. Black Tea - czarna herbata - mimo że nie jestem zwolennikiem czarnej herbaty - to subiektywnie smakuje lepiej niż od liqueena. Nie męczy podczas dłuższego wapowania.

Ocena:
Smak - jedyna czarna herbata jaka mnie nie męczy - 9/10
Chmura - taka jaka powinna być (nie będę oceniał punktami bo zdecydowanie zależy od atomizera i napięcia)
Kop - na poziomie


4. Ice Mint - bardzo mocna mięta - dla mnie niemożliwa do samodzielnego wapowania (zbyt mocna)
Jednak do mieszanek idealnie się sprawdza.

Ocena:
Smak - bez oceny gdyż nie byłem w stanie dłuższy czas powapować
Chmura - taka jaka powinna być (nie będę oceniał punktami bo zdecydowanie zależy od atomizera i napięcia)
Kop - na poziomie


5. British Tobacco
(w trakcie)


Resztę liq będę oceniał jako edycja posta.
By levis
#923077
levis pisze:Miałem poczekać, aż przetestuje wszystkie 4 smaki ( bo dostałem 2x wiśnię o innej mocy), ale jak na razie jestem pod ogromnym wrażeniem więc napiszę coś na gorąco :)

Kiwi - Nie wiedziałem czego oczekiwać po liquidzie o tym smaku, zabierałem się do tego, żeby go kupić już kilka razy i rezygnowałem i pewnie dobrze się stało, że natrafiłem na FruQueen. Nie lubię liquidów słodkich. Naturalny smak dobrze wyważony nie muli. Jak dla mnie bardzo dobry liquid. Nie spodziewałem się tego.
Smak - 9/10
Kop - Jest to 6stka, a ja dopiero przestawiam się na liquidy o tej mocy więc ciężko mi powiedzieć.
Chmura - Chyba najlepsza jaką miałem. Mimo, że testowane na v-toxie. Jeszcze zdam relację jak sprawuje się vivi i x-jet, ale najpierw muszę je odzyskać, bo zostały mi skonfiskowane przez kobietę, któż by odmówił... :mrgreen:

Banan - Próbowałem sporo bananów, ale żaden z nich to nie było to, każdy z nich przesłodzony, mulący etc. Ten banan to mistrzostwo świata. Mój faworyt jak na razie. Dla lubiących ten smak, moim zdaniem pewny faworyt!
Smak 11/10
Kop - 12stka, bardzo przyzwoity
Chmura - jw

Wiśnia - Nie mój smak ewidentnie, drapie mnie gardło. Zapach z buteleczki jest świetny, ale wapować stale nie dałbym rady. Zdecydowanie gorszy od poprzedników. Może temu, że nie lubię wiśni. Przypomina mi smak wiśni jakie miałem w ogrodzie. Jako przerywnik będzie doby. chmura i kop jak wyżej, świetny. Uważam, że dla kogoś kto lubi lekko kwaśną wiśnię będzie dobry.
Moja ocena tego liquidu to 5,5/10


Nie mogę edytować więc ostatnią opinię dodam tutaj.

Turkish tobacco - jest to tytoniówka która dosyć mnie zaskoczyła. Lekko słodkawy smak. Coś mi przypomina, ale nie potrafię sobie uświadomić czego. Nie męczy mnie jak wiele innych tytoniowych smaków.
smak 7/10
chmura i kop jak we wszystkich innych
Awatar użytkownika
By Brooklyn
#923571
Bardzo dziękuję Firmie Ebull za możliwość przetestowania nowych smaków. Oto smaki które testowałam:

Ananas 12mg
bardzo delikatny smak, chyba zbyt delikatny dla wielbicieli ananasa. Dobry do codziennego użytku.

chmura:9/10
smak:8/10

Tutti frutti 12mg
bardzo przyjemny słodki liquid. Mocno owocowy z przewagą owoców egzotycznych. Mogę śmiało polecić.

chmura:9/10
smak:9/10

Strawberry 12mg
typowa truskawka, nie przesłodzona, taka troszkę landrynkowa. Mogłaby być troszkę bardziej wyrazista

chmura:9/10
smak:8/10

Black Tea 12mg
bezwzględnie mój faworyt! Wspaniały herbaciany smak. Dla mnie smakuje jak earl grey. Nie męczy, brak chemicznych posmaków. Polecam bo jest PRZEPYSZNY!

chmura:10/10
smak:10/10

Green Mint 12mg
taka delikatna herbatka miętowa. Mimo ze nie przepadam za miętowymi liquidami ten jest bardzo przyjemny bo delikatny i nienachalny.

chmura:9/10
smak:9/10
Awatar użytkownika
By Śmiechol
#923574
Desert Tobacco:
Jako że nienawidzę wszystkich tytoniówek poza 555 od BM, to jednak ten liquid mnie zaskoczył. Po powąchaniu bałem się go zalewać. To po prostu nie moje smaki. Zalałem, a tu jednak nie jest tak źle. Wapuje się przyjemnie, czuć tytoń i to taki nienużący. Oczywiście chmura jak przy innych FruQueenach nieziemska. Ode mnie (raczej preferującego owocówki i miętówki):
7/10

EDIT: Chyba naprawdę mi się spodobał, bo chmurzę go jak opętany. Ma coś w sobie, co każe mi go ciągle wapować *SMOKEKING* .
Ostatnio zmieniony 03 gru 2013, 22:21 przez Śmiechol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By teshi
#923670
Moje wrażenia pozytywne, chmura w porządku, smaki raczej też. A tak dokładniej to:

Energy Drink - 12mg
Jeden z lepszych jakie paliłam, co prawda nie zachwycił do końca ten smak - mam już swojego faworyta, i póki co nic go nie przebiło. Smak energy drinka oczywiście jest, bez zbędnych posmaków, nie jest chemiczny.
Ocena: 7/10

Fresh Lemon - 12 mg
Jak najbardziej trafił w mój gust, na prawdę dobra, świeża cytrynka. Posmak w ustach odświeża. Do codziennego wapowania jak najbardziej na tak.
Ocena: 9/10

Truskawka - 12 mg
Raczej bardziej jogurtowa albo śmietankowa - smak w po porządku. Jeszcze żaden producent mnie w tym temacie nie zadowolił, ale tutaj wypadło to dość dobrze.
Ocena: 7/10

Green Mint -12 mg
Pachnie jak guma do żucia, a jeśli chodzi o smak to za 1 dymkiem przyszła mi do głowy miętowa herbata. Odświeża, ale nie w moim guście.
Ocena: 6/10

Do spróbowania został Desert Tobacco. Za tytoniówkami nie przepadam... no ale... zobaczymy.
Póki co dobre - dobre wrażenie. Za równo smak, chmura jak i kop w porządku.
Awatar użytkownika
By healthiest
#923737
Niestety nie mogę edytować swojego poprzedniego posta, więc o Strawberry w tym miejscu.
Może to i dobrze, bo jak wcześniej wspominałem owoców "nie palę". Ale truskawka mnie pozytywnie zaskoczyła. Spodziewałem się strasznej słodyczy, chemii, i diabeł wie czego... No ten liquid zasługuje na pochwałę !
Świetny, świeży smak truskawki, chmurka super, brak nieprzyjemnych posmaków. Żona zabrała i tyle go widziałem:(

Podsumowując wszystkie liquidy, należy przyznać, że smaki są wyraziste, pełne, chmury są obfite, a kop jak na 18-stki przystało porządny. Jak zwykle jedne lepsze, drugie takie sobie. Ogólnie jednak wypadają na PLUS.
Noble Tobbaco, które powędrowało do kolegi zyskało w jego ocenie 9/10!
Wiśnia natomiast w opinii następnego próbującego wypadła słabo 5/10.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.