EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Malowany
#1815484
Próbowałem Pine Cooler - wyraźnie ananasowy smak, mimo, iż aromat niczym z truskawkowej mamby. Spodziewałem się szczerze powiedziawszy czegoś bardziej pod pinacoladę, aczkolwiek kokos wyczuwalny tylko jako lekki posmak. Mentolu nie czuć wcale.

Próbował ktoś coś innego, czego warto spróbować?
By ligo_bion
#1815548
IceBerg i Freezer. Za to z dala od ICE, moim zdaniem paskudztwo.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1815694
mam je na sklepie ,Breeze jest świetny, to cukierek arbuzowy z truskawką i ananasem (Edit bo jakoś to nieskładnie ostatnio napisałem)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By KANDOSKAN
#1826915
potwierdzam super soczek
By mr.android
#1840149
Breeze to jest CUDO, najlepszy premix typu ice kolada jaki znam !!! Mógłbym go używać bez przerwy. Ma tak niepowtarzalny smak że po otwarciu czuć go w całym pomieszczeniu - naprawdę
Awatar użytkownika
By VataroX
#1847879
Wczoraj nabyłem premix o nazwie Frigid czyli o smaku poziomki,mięty,mango,porzeczki.
Smak jak taka mieszanka deserowa, ciężko powiedzieć jakie to połączenie smaków. Osobiście powiedziałbym, że to taki "deser kremowy mango". Dla mnie na codzienne wapowanie, dla niektórych może być za mdłe.
Ogólnie rzecz biorąc nie zraziłem się do tej firmy po tym premiksie, jeśli ktoś lubi desery i mango to powinien być w miare zadowolony, aczkolwiek jak za 20zł za 20ml premixu trochę za drogo :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.