EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By LasDuzy
#1781782
Czy takie aromaty można również używać jako spożywcze?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1781786
Jako odświeżacz powietrza do odkurzacza czy lampki TAK. Jako spożywcze tylko na własną odpowiedzialność. W czasie magicznej zamiany spożywczej na EIN straciły swój pierwotny charakter. Takie czasy, tacy ludzie.
Awatar użytkownika
By DRAgon
#1781790
A ja bym rzekł, że właśnie tego Charakteru nabrały i zwyczajnie się nie godzi :lol:
By Math13
#1781816
@PucH2 a dla aromatów które podałeś mógłbyś zasugerować orientacyjne dozowanie? Np. w 1%
Z tego co widzę to te aromaty są dosyć mocno zagęszczone, albo kroplomierz jest inaczej skonstruowany, bo piszą, że 10 ml to ok. 150 kropli. Czyli 1 ml to ok. 15 kropli. To jest prawda?
Większość aromatów które do tej pory testowałem i używałem wychodziły przeważnie: 1 ml to ok. 30 -35 kropli.
Dlatego chciałem zapytać kogoś kto używa tych aromatów, czy są one może bardziej zagęszczone i czy przygotowując próbki testowe zmniejszyć dozowanie o ok. połowę w porównaniu z większością aromatów innych firm?
Nie chciałbym po prostu zepsuć sobie za wiele bazy na testy, bo za niedługo może być ciężko z jej zakupem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1781820
Tak są to koncentraty a nie siuśki jak niektóre aromaty EIN. Można bezpośrednio od producenta. Jak dobrze się zagada to przysyłają próbki (płatne lub nie). Co do dozowania jak i smaku. Tutaj nie ma reguły. Trzeba testować. Coś niecoś pewnie pozostało w dziale "Liquidy własnej produkcji". Mnie się nie pyta o dawkowanie bo mi wszystko się udaje. Co nie udane to zlewki. Zlewki po czasie to najsmaczniejsze liquidy. Niestety nie do odtworzenia ponowny przepis.
By Math13
#1781891
Dziękuje @erbis. Gdzieś musiałem przeoczyć ten wątek.
Po przeczytaniu moje wstępne spostrzeżenia raczej się potwierdzają. Dawkowanie zacząć od połowy dawkowania dla innych popularnych aromatów.
A ta cena. :shock: :D
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.