EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By zarthos
#1810749
Wstyd mi strasznie, ale zrobiłem wczoraj zakupy w ESW.
Moje oko przykuło logo z pionami, okazało się że ESW ma w swojej ofercie liquidy five pawns.
Musiałem spróbować, choć koszty niemałe- od 24 do 26 zł za 10ml.
Wrażenia - średnie....

Castle long - 5/10
Słodkawy liquid o mocnym profilu waniliowym.
Dość skomplikowana mieszanka, ale nie podchodzi mi jakoś bardzo.

Taken Three - 7/10
Tutaj torchę lepiej, również profil waniliowy.
Ciężko mi opisywać smak, ale wchodzi całkiem nieźle.

Jeśli zdecydujecie się zaprzedać duszę diabłu i kupić jakieś liquidy, dzielcie się opiniami w tym wątku.
By Krasnal45
#1810751
W uja walą równo. To jest cena przygotowana już pod akcyzę. Po jej wejściu, cena się nie zmieni, a oni będą sie chełpić, że u nich nie zdrożało. Teraz równo tną 500% marży.... Na mnie nie zarobią ani złotówki.
Awatar użytkownika
By zarthos
#1810758
Rozumiem Krasnal i zgadzam się. Chciałem po prostu spróbować "legendarnych liquidów".
Utwierdziłem się tylko w przekonaniu że moje samogony wcale nie są gorsze i na spróbowaniu kończę.
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1810759
Tez je ostatnio wypatrzyłem ale jednak nie skusiłem się i tak już zostanie, będę się teraz delektował maiartami *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By yacoop
#1810767
Krasnal45 pisze:W uja walą równo. To jest cena przygotowana już pod akcyzę. Po jej wejściu, cena się nie zmieni, a oni będą sie chełpić, że u nich nie zdrożało. Teraz równo tną 500% marży.... Na mnie nie zarobią ani złotówki.


Niestety cena Five Pawns nigdy nie była niska. Tu jest wręcz dziwnie zaniżona. Normalnie 10ml tych płynów oscylowało w okolicy 9-10usd swego czasu. Więc z akcyzą raczej nic wspólnego nie ma.
By Krasnal45
#1810773
@yacoop
Jakoś mi się wierzyć nie chce, że ESW handluje oryginalnym Five Pawns ( wiem, że jego cena podstawowa to 9.50$), na dodatek jeszcze z ceną obniżoną o połowę. Ty w to wierzysz? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By yacoop
#1810774
Krasnal45 pisze:@yacoop
Jakoś mi się wierzyć nie chce, że ESW handluje oryginalnym Five Pawns ( wiem, że jego cena podstawowa to 9.50$), na dodatek jeszcze z ceną obniżoną o połowę. Ty w to wierzysz? :mrgreen:


Nie wiem, nie próbowałem tych z ESW. Jakoś mi nie po drodze na ich stoiska :lol: Ale może kiedyś porównam bo te zza wielkiej wody znam *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By zarthos
#1811250
Poprawka do pierwszego posta. Plyn nie nazywal sie taken three tylko brevity.

Nastepny do testow poszedl grandmaster.
Opisywany jako maslo orzechowe z bananami karmelem. Bardzo dobry plyn, daje mocne 8/10.

Wszystkie ich liquidy to jakies masakratory grzalek.
Po 6ml swieza grzalka wyglada jakbym wapowal ekstrakt z wegla...

Edyta:

Bowdens mate - 8/10
Opisywany jako czekolada z miętą.
Bardzo przyzwoity smaczek, jak after eight.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.