EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
By kubica
#1691321
Witam,chciałem założyć specjalny temat aby dotarł do jak największego grona Waperów.
Otóż po tym jak moim oczom ukazał się artykuł w pewnej małomiasteczkowej lokalnej "gazetce internetowej",dostałem szoku na temat fatalnej i fałszywej dezinformacji opinii publicznej na temat związany z EIN i "fiolek do ich uzupełniania".
Rozsiewane fałszywe informacje na temat takiej mega szkodliwości rzekomo-fiolki z płynem do uzupełniania EIN stawia Nas Waperów w i tak już dość kryzysowej sytuacji dodatkowo w bardzo złym świetle z powodu fałszu na takich lokalnych portalach.
Wiele razy słyszałem też że EIN jest równie ,jeśli nawet nie bardziej szkodliwy niż analog.
Podaję linka do artykułu:
http://www.bochnianin.pl/n/wydarzenia/1 ... epapierosa
Krótkie podsumowanie o tym co znaleziono w szkole + opinie w komentarzach o dramaturgii zdarzenia w szkole rzekomo naocznych świadków stawia -wydaje mi się Wapowanie niejako na równi toksyczne jak dopalacze. Przeczytajcie i oceńcie sami.
Awatar użytkownika
By Deimond
#1691327
Bzdura jakaś - ktoś pewnie jakiś gaz pieprzowy rozpylił i tyle.
Awatar użytkownika
By pol
#1691347
Dyrekcja nie mogła poradzić sobie z gimbazą, która robiła zadymy na korytarzach w salach lekcyjnych z ijastów, to znalazła metodę.
Teraz będzie zakaz wnoszenia rurek do Mechanika.
By olekte
#1691363
pol pisze:Dyrekcja nie mogła poradzić sobie z gimbazą, która robiła zadymy na korytarzach w salach lekcyjnych z ijastów, to znalazła metodę.
Teraz będzie zakaz wnoszenia rurek do Mechanika.


Mechaników do Mechanika też ;)
By kubica
#1691438
[quote="pol"]Dyrekcja nie mogła poradzić sobie z gimbazą, która robiła zadymy na korytarzach w salach lekcyjnych z ijastów, to znalazła metodę.
Teraz będzie zakaz wnoszenia rurek do Mechanika.[/quote]
-dusząc jakimś środkiem część uczniów szkoły jak i personel i wzywając całą straż-4 zastępy dostępne w mieścinie ?
Można taką akcję sądzisz przeprowadzić,wezwać sobie straż pożarną jak taksówkę?

[color=#408000]-- [scalono] środa, 27 lipca 2016, 07:41 --[/color]

[quote="tunajerzy"]Bijem pianę, dalej bijem pianę :D @kubica, teraz to pojechałeś po bandzie z tym newsem, z przed pół roku. Pewnie, to przez ten szok.[/quote]
Nie wiem o co Ci chodzi z tym biciem piany,przedstawiłem fakty,nikt tu piany nie bije.
A to że z przed pół roku to chyba niczemu nie wadzi,jeśli wpadł w ręce podczas wertowania internetu.
Pool np.nie czytał tego wcześniej,nie widział.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1691580
Kiedyś w technikum bawiliśmy się m.in. takim sprayem o zapachu g*wna. Wpuszczało się zawartość takiego sprayu do sali przez dziurkę od klucza przed sprawdzianem.
Smrodu w uj, a sklep ze śmiesznymi rzeczami nieźle na nas zarabiał.
O wezwaniu straży i ewakuacji nikt nawet nie pomyślał.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.