EPF
Awatar użytkownika
By Haze
dario <- JA SIĘ TAK NIE BAWIĘ! Biorę zabawki i idę do domu :mrgreen:. Miałeś o mnie pamiętać jak będziesz miał jakiś ciekawy materiał, a to jest właśnie MÓJ KLIMAT.
glowa <- gratulacje - PIĘKNY jest!
Gwido <- szalejesz :mrgreen:
Awatar użytkownika
By glowa82
Gwido67 pisze:glowa82, mocne i serdeczne gratulacje *CZAJNICZEK*

Dziękuję, a z drugiej strony przepraszam, Tobie Grzegorzu również należą się podziękowania za pomoc w wyborze.

Haze pisze:glowa <- gratulacje - PIĘKNY jest!

Dzięki. Zobaczysz jak ładnie do tego pasują pomarańczowy makrolon i dripek, które mi zamówiłeś :)
Awatar użytkownika
By Haze
glowa82 pisze:Dzięki. Zobaczysz jak ładnie do tego pasują pomarańczowy makrolon i dripek, które mi zamówiłeś :)

Miej wzgląd na moje słabe serce :mrgreen:

glowa82 pisze:...Tobie Grzegorzu również należą się podziękowania za pomoc w wyborze.

A mi to się nie należą? :wink: :mrgreen: Gdyby nie ten wątek to byś kupił jakieś kwadratowe pudło z plastiku :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By dario
Właśnie duuuuuuuuuuuże podziękowania dla kolegi Haze za założenie tematu. Dzięki niemu moje drewniaki zostały publicznie pokazane na naszym forum i dzięki temu zdobyły sobie rzeszę zwolenników.
Dziękuję za miłe słowa . Jesteśmy tylko ludźmi - osobami ze świata e-palenia więc musimy się szanować i wspierać :wink:
Awatar użytkownika
By glowa82
dario pisze:Właśnie duuuuuuuuuuuże podziękowania dla kolegi Haze za założenie tematu. Dzięki niemu moje drewniaki zostały publicznie pokazane na naszym forum i dzięki temu zdobyły sobie rzeszę zwolenników.
Dziękuję za miłe słowa . Jesteśmy tylko ludźmi - osobami ze świata e-palenia więc musimy się szanować i wspierać :wink:

Popieram w stu procentach, dzięki HAZE
Awatar użytkownika
By teklan
A ja zamówiłem sobie właśnie...i już :) :zakrecony
Za ok. dwa tygodnie i ja pochwalę się swoim.... :lol:
Awatar użytkownika
By glowa82
Udało się zrobić parę fotek (wybaczcie, nie jestem fotografem).
Niestety nie zdążyłem na naturalne światło.
Na fotkach porównanie z Vamo i Nemkiem na 18350.

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By teklan
@glowa82

superek....i tyle, gratuluję :)
Awatar użytkownika
By teklan
Właśnie i ja dostałem swojego....dziękuję Darku....jejku jaki on fajniutki :zakrecony :D

:beer: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By michalodz88
Co jak co ale wygląda to bardzo efektownie ;) Jak sprawie sobie kiedyś jakieś hi-endowe drewniane meble to koniecznie będę musiał nabyć boxa od Darka do kompletu :bry Gratulacje świetnej roboty ;)
Awatar użytkownika
By Haze
michalodz88 pisze:Jak sprawie sobie kiedyś jakieś hi-endowe drewniane meble to koniecznie będę musiał nabyć boxa od Darka do kompletu

OBOWIĄZKOWO! A jak jeszcze kupisz hi-endowe audio to drewniak od Daria będzie wręcz NIEZBĘDNY :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By PucH2
Niestety jak będziesz kupował meble drewniane w Ikei to tylko Goldi spełnia takie normy by pasowało :) .
Awatar użytkownika
By michalodz88
:-D Na meble z ikei stawiam swoje boxy :-D Tak bez jajec naprawdę ładny kawałek drewna pomijam już elektronikę bo to sam bym pewnie posklejał :-P Niby prosta robota oszlifować klocek drewna a jednak trzeba mieć do tego talent... ;-)
Awatar użytkownika
By PucH2
Kupując w Ikei trzeba poskładać samemu. Niestety mimo że piękne, to wasze boxy nie spełniają tych norm i przychodzą gotowe :kulam .
Awatar użytkownika
By teklan
No to ja się chwalę swoim cudeńkiem....:) Jeśli można prosić o edycję fotek :) Jeszcze czekam tylko na podkładeczkę pod parowniczek...toczy się wolniutko już do mnie... :zakrecony

Jeszcze raz wielkie dzięki Darku!!!

:beer:
Awatar użytkownika
By dario
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mam nową sztukę drewniaka DNA20 z drewna egzotycznego Zebrano. Na baterie 18650 z gwintem regulowanym.
Jeżeli do 20.00 nie będzie osoby chętnej wystawiam aukcję na FB . Pozdrawiam Darek

Obrazek

Będę w domu około 19.30 więc odpowiem na wszystkie pytania :)
By SteelRat
Jestem tu nowy wiec witam wszystkich serdecznie.
I ja stałem sie bardzo szczęśliwym posiadaczem drewniaczka na kisie made by Dario.
E-palenia wkroczyło w inny lepszy wymiar:).
Polecam z czystym sumieniem. Thx Dario.
Pozdrawiam
Michał
Awatar użytkownika
By Gwido67
Dobry wybór Michale, gratuluję rozsądku *CZAJNICZEK*

A teraz ciesz się rewelacyjnym i uniwersalnym zasilaniem - boksik na KISie "to je to" :mrgreen: *CZAJNICZEK*

Pozdrawiam
Grzegorz
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13
Problem z tesla punk 220w

Witam posiadam boxa tesla punk 220w i od dnia nie […]

Cześć Kojarzy ktoś podobny baniak? https://[…]