EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Prince14
#1814099
Czytałem dużo o tym, że łatwo sobie zrobić krzywdę. Ale pytam wprost, dlaczego tak dużo osób wszędzie pisze, że wybuchnie (ogl jakiś elektronik)? Jaka jest tego szansa jeśli mini jest oryginalny i bateria też (Sony vtc6 czy LG HG2) i jest on używany tylko w Power albo Bypass.
Nie znam się na tych temperaturach, ale nie zamierzam też grzebać nie wiadomo czym w baterii. Chce ją włożyć i ładować USBe.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1814100
Jeśli będziesz używał zgodnie z przeznaczeniem to nic nie wybuchnie.
Wybucha przy zwarciu lub przegrzaniu, np. uszkodzona koszulka akumulatora.
Zdrowiej i lepiej dla akumulatora jak ładujesz w ładowarce.
By Prince14
#1814101
Wiem, ale na razie nie kupie bo wydatki juz były xD Mam LG HG2 (kupiony w sklepie smooke stacjonarnie we Wrocławiu, na 90%% zaufany sklep, dopiero zacząłem tam chodzić, koleś ma kanał na yt > https://www.youtube.com/channel/UCmUydN ... 4PpPymnnQg |zapewniał mnie, że ma tylko oryginalne) i wygląda na oryginał, patrzyłem w necie zdjęcia, porównania i reszte. Mini jak przyjdzie od razu zdrapuje sn i patrze czy na stronie wchodzi, oby.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1814103
Zagrożenie wynika ze stosowania niewłaściwych akumulatorów. Wymagane są wysokoprądowe, a nie wszystkie takie są. Gdy obciążymy taki akumulator prądem 20A, to masz to , o co pytałeś. Wynika to z pewnego znanego ze szkoły prawa.
Dodam, że takie niebezpieczeństwo pojawia się właśnie w trybie bypas :) Gdy modem steruje elektronika, zadba o Twoje palce.
Wymienione przez Ciebie baterie są jak najbardziej ok.
By Prince14
#1814105
Okej a tryb Power? Bo też nie bardzo rozumiem jak działa. Tzn ustawiasz sobie W ile chcesz i tego sie trzyma?
A możesz powiedzieć jak będzię najbezpieczniej. Chmura nie musi być ogromna. Tron T będziem razem z mini, przynajmniej jakiś czas.
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1814109
Każdy tryb oprócz bypas to już elektronika. Bezpieczna. I radzę dużo poczytać, zanim cokolwiek.
By Prince14
#1814116
Czytam dużo, ale jest tego na tyle, że np. w temacie o evicu vtc mini można poczytać o tym jak wyszła aktualizacja, a jak pisałem coś na temat bezpieczeństwa to tylko straszą, bo nikt nie może napisać, ustaw tak i tak, będzie ok bo też tego używa.
Generalnie to mini z tronem, LG HG2 to dobry wybór tak?
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1814119
Tak
By juventinho
#1814267
Ok to ja ci powiem. Używaj tylko power dopóki sam nie bedziesz w stanie powiedzieć na czym polegają inne tryby. W ustawiasz pod smak i ciepło chmury. Jak grzeje w usta to mniej. Tyle na początek. I nie zadawaj durnych pytań masz nawet w instrukcji opisane jakie evic ma zabezpieczenia... Nie oczekuj wszystkiego na tacy. Aha żeby ci do głowy nie przyszło włożyć baterię odwrotnie.
By Prince14
#1820916
Używam grzałki Ti 0.4 na tron t, jak ustawiam np. 270C i 40W to gdy pale i po ok. 2s przy temp jest "protection". To dobrze tak? To oznacza tylko tyle że nie podniesie się temperatura bo ustawiłem te 270C i tego sie będzie trzymało?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.