EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Komornikens
#1793623
Cześć wszystkim jestem nowy na tym forum.
Piszę ponieważ mam pytanie kupiłem od kolegi moda: Joytech evic TC i mam zamiar kupić parownik od smoka tfv4. Jest to dobry wybór? Będzie pasował? Poprzednio miałem Provog venture 3 pulse. I czym się różni evic TC od VT. Kolorami? Tymi paskami?
By Krasnal45
#1793628
Jakikolwiek by to nie był Evic, połączenie z parownikiem od Smoka, nie jest dobrym pomysłem.
By Komornikens
#1794003
Jest on większy od evic vtwo mini i ma 80w. Akumulator jest wbudowany nie jest na magnesy. Jeśli smok nie jest dobrym rozwiązaniem to jaki byście mi radzili parownik kupic? Na razie mam od ijusta S tylko przecieka mi często liquid i mam zamiar go zmienić
Awatar użytkownika
By Commedia
#1794825
Krasnal45 pisze:Jakikolwiek by to nie był Evic, połączenie z parownikiem od Smoka, nie jest dobrym pomysłem.


Przepraszam, ze sie tak wtrace w cudzy watek, ale ciekawam czemu? Ja mam takie polaczenie i smiga prawidlowo. *SMOKEKING*
By Krasnal45
#1794826
Parowniki od Smoka mają nieco dłuższe gwinty 510. Owszem, będzie to banglać, jednak piny w zasilaniu Joyetecha ulegają szybszej degradacji i póżniej są problemy ze "standardowymi" parownikami.
Awatar użytkownika
By Commedia
#1794827
Krasnal45 pisze:Parowniki od Smoka mają nieco dłuższe gwinty 510. Owszem, będzie to banglać, jednak piny w zasilaniu Joyetecha ulegają szybszej degradacji i póżniej są problemy ze "standardowymi" parownikami.


Dobrze wiedziec (na przyszlosc). Dzieki. :wink:
Awatar użytkownika
By Timi
#1794835
Rozwiązaniem jest podkładka ze zwykłej skóry. Przy okazji można sobie zrobić uchwyt do smyczki.

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.