EPF
By ROKSANA
Jest ustawienie 210 stopni PWR to 30 ale po naciśnięciu wyskakuje 30
Coil 0,31
Chmura strasznie słaba, grzałka głośno chodzi i czuć spalenizne dusi aż
By kubica
Ja bym spróbował na innej grzałce jeszcze,a mi ktoś pomoże z hard softem?[poprzednia stronka,zdjęcia]
Awatar użytkownika
By lelek6
Nowa? Z 8 września? ;)
Awatar użytkownika
By Dareksa
Zainteresowanym na prawdę porządnym firmware do Evic'a proponuję zainteresować się tym tematem:

http://www.e-papierosy-forum.pl/viewtopic.php?f=392&t=114017&e=1&view=unread#unread

i projektem ClockSelect'a https://github.com/ClockSelect/myevic
By lexsus12
WItam posiadam ebica od dwoch dni
Moje pytanko czy to możliwe ze na zasilaniu lg h2 3000mhA i gorą od ijusta 2 (jeszcze niestety) bateria wytrzymuje 4 ml LQ w pełni naładowana ? Wydaje mi sie ze ten aku jest jakis felerny. Prosze o odpowiedz.
By lexsus12
probowałem na początku grzałka tytanowa na TC TI 230 stopni 35 wat szybko bateria sie skończyła
dzis probowałem na zwykelj grzałce ijustowej 0,5 ohm 25W tryb Power i 4 ml nie wykopcilem i bateria sie skonczyła

AKUMULATOR MA DWA DNI zakupiony w znanym sklepie z efajkami z odbiorem osobistym :)
By lexsus12
no nie mam niestety jestem świeżo po zakupie tego urządzenia po przesiadce z ijusta ale mi jeszce góra zostala. Tak sie zastanawiam jak kupie griffina do tego z dwiema grzałkami to mi na pol baniaka nie wystarczy tego aku, a gdzies czytalem ze powinno spokojnie na 10ml wystarczyć. Reklamować tą baterie ?
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Możesz spróbować zareklamować, ale naprawdę warto byłoby przetestować zestaw z innym, pewnym akusem. 4ml na tych parametrach, to jednak trochę mało...
A box podczas używania nie nagrzewa Ci się?
By lexsus12
nic a nic zimny jest moze temperatura taka ciepła ale to standard raczej. Ok spróboje pojsc z tym albo kupie VTc5 jeszce i zobacze jak nic nie da reklamacja. Dzięki za odpowiedź
By kubica
Dareksa pisze:Zainteresowanym na prawdę porządnym firmware do Evic'a proponuję zainteresować się tym tematem:

[url][/url]

i projektem ClockSelect'a [url]

Takie grzebanie w oprogramowaniu to najlepsza droga do uwalenia sprzętu.
Awatar użytkownika
By Dareksa
kubica pisze:Takie grzebanie w oprogramowaniu to najlepsza droga do uwalenia sprzętu.

Nikt nikogo do niczego nie zmusza, chcesz jechać na Joytech'owym sofcie to się go trzymaj.
Mam trzy miniaki (2 VTC i 1 VTwo) i wszystkie mają wgrany modowany soft. Z żadnym jakoś nie miałem problemów, ale wszystko trzeba robić z głową.
By jagged
Goldi pisze:Jaka moc, jaka bateria?

Próbowałem na 35W, bateria nie wiem jaka, sprzedawca chciał coś dać, ale nie wiem jaka (sklep e-smoking world).

Pisze ponieważ szukam czegoś co wytrzyma mi co najmniej 9 godzin, bateria z Mild Wave starczała spokojnie na cały dzień.

edit: bateria 2600
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

No to musiałam założyć ten temat :oops: ,bo nik[…]

Aromaty Capella