EPF

Awatar użytkownika
By Arcadius
Hej, prośba do użytkowników pierwszej wersji VT. Jak z trwałością górnego pokrętła? Chodzi mi o to, że dużo chmurki osadza się zazwyczaj od góry boxa, co oznacza, że przez szczelinę prędzej czy później zgromadzone i osadzone na powierzchni opary dostaną się do styków i wtedy możliwy klops. Jak to wygląda?
Awatar użytkownika
By Ament
szpenio pisze:Jakby do kogoś już doleciał i ten ktoś był tak miły i przykręcił do tego jakiś czajnik na 25mm to będę wdzięczny :)

http://images75.fotosik.pl/679/b5ef1d5426bf4a38gen.jpg

W pudelku VTwo, kabel i przezroczysty kondom. Powierzchnia matowa, nie tak lakierowana jak w pierwszym VT. Przyciski dokladnie jak w VTC mini, widac pozalowali na materialach no ale tez cena jest zdecydowanie nizsza. Jedyna roznica jaka zauwazylem w stosunku do VT to zegar; te dodatkowe 20W jest pomijalne dla mnie przy TC a jakies dodatkowe zabezpieczenia - no coz, dobrze ze sa :D

Acha, ten bialy z e-dym to jest rzeczywiscie bialy a nie taki lekko szarawy jak byl na stronie Joyetech (opisany jako 'white').
Ostatnio zmieniony 15 cze 2016, 09:48 przez Ament, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Stress
Arcadius pisze:Hej, prośba do użytkowników pierwszej wersji VT. Jak z trwałością górnego pokrętła? Chodzi mi o to, że dużo chmurki osadza się zazwyczaj od góry boxa, co oznacza, że przez szczelinę prędzej czy później zgromadzone i osadzone na powierzchni opary dostaną się do styków i wtedy możliwy klops. Jak to wygląda?

Sam tego zasilania nie miałem, ale czytałem wypowiedz "Ogrodnika" z Peleon, który stwierdził, że wadą zasilania jest
właśnie łatwość jego zalania, a On wie co mówi...
Awatar użytkownika
By Ament
@up, mam VT pierwszego - uzywalem glownie podczas wyjazdow (duzo lotow gdzie nie chcialem targac moda, paczki aku + jeszcze ladowarki) - walal sie po podlogach hotelowych, samochodach, na piaskach, wiele razy mi pociekl atomizer (szczegolnie w samolocie - wiadomo dlaczego) i do tej pory dziala wszystko idealnie, oprocz tego ze wyglada jakby go przejechac papierem sciernym :wink: Zreszta to nie sa sprzety na dekady, uzywa sie kilka miesiecy i do smietnika, tym bardziej ze co chwila wychodzi cos nowszego/lepszego a w przypadku wbudowanego aku raczej malo kto sie bawi w wymiane.
By pmrm
szpenio pisze:Jakby do kogoś już doleciał i ten ktoś był tak miły i przykręcił do tego jakiś czajnik na 25mm to będę wdzięczny :)

Proszę :

By fuse_1985
Witam. Zastanawiam się nad zakupem Evic vtc mini/vtwo mini jako pierwszego moda. Chciałem zakupić Cuboida mini ale niewymienna bateria to duży minus. Nie chce później wymieniać samej baterii za 150 zł. Plusem jest że dostajemy kompletnego moda. Wiem, powiecie, że atomizer do kitu i lepszy Griffin itd ale to juz z bateriami koszt 300 zł. Teraz na edymie z moim rabatem vtwo mini jest za 179 zł a vtc mini za 169 zł. Czy atomizer Cubisa do tego zestawu będzie ok? Jak z tym zalewaniem Evica?
Awatar użytkownika
By Goldi
Wyświetlacze są identyczne.

-- [scalono] Śr 22 cze 2016 14:04:06 --

mironiusz pisze:A 5min i 40sekund?

A w tym momencie boxy są w różnej odległości od kamery, stąd wrażenie, że jeden jest większy.
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
Zegarek korzysta ze swojej baterii, a dokładniej jest dodatkowa bateria w układzie rtc, która zasila zegarek. Więc wyświetlanie zegarka idzie z akumulatora. Proponuję włączyć tryb stealth (przytrzymać power i "-") jeżeli nie potrzebujesz caly czas podświetlonego wyświetlacza to serdecznie polecam, na obu modach mam ten tryb włączony i jest trochę lżej dla akumulatora.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By szpenio
młody019 pisze:Orientuje się ktoś jak to jest z żywotnością baterii w tym evicu vtwo mini? Dużo baterii zjada ten zegar?

Zegar możesz całkowicie wyłączyć, więc to nie problem.
Żywotność zależy od tego jak intensywnie będziesz go katował i na jakiej mocy...
Pytanie tylko co tym razem włożyli do środka bo w pierwszej wersji jak dobrze pamiętam było 3x1500mAh co daje mniejszą pojemność niż sugerowana przez producenta.

Klapnięte z N910c
Awatar użytkownika
By poleczka
Ja dopiero zaczynam przygode z eviciem i wlasnie probuje go troche rozkminic :P wie ktoś moze jak istawic w VTwo ustawic zegarek?? Robilam tak jak w instrukcji ale cos nie bardzo mi to wychodzi :\
By chowano
Witam,

Chciałem się podzielić pewnym spostrzeżeniem.

eVic Vtwo mini, jest moim pierwszym modem i dopiero uczę się obsługi sprzętu.
W instrukcji i na forum czytałem o blokowaniu oporowości grzałki i z braku doświadczenia nie bardzo rozumiałem potrzebę robienia tego, tym bardziej że mój eVic z zablokowaną jak i odblokowaną grzałką zachowywał się tak samo.

Dzisiaj sprawdzałem oprogramowanie na stronie Joyetech-a, do modelu Vtwo mini jest dostępne tylko jedno, które jest zainstalowane w nowym urządzeniu ale jakoś tak przez "przypadek" dokonałem aktualizacji/reinstalacji oprogramowania, od tego czasu eVic po chwili vapowania zaczął pytać o logowanie grzałki i teraz wiem do czego służy ta opcja a sprzęt jak by zyskał nową młodość (jak by był stary :)), może to moje subiektywne odczucie (choć raczej nie) chmury wypuszczane stały się dużo gęstsze.

Warto więc w nowym urządzeniu przeinstalować system :).

pozdrawiam
By mikess123
Witam serdecznie. Jestem nowy na forum oraz w temacie e-palenia. Zrezygnowałem z analogów 11 lipca 2016, na początek zakupiłem Joyetech EGO ONE, a że cała sprawa mi się spodobała wczoraj przygarnąłem VTWO MINI i sparowałem go na jakiś czas z parownikiem z EGO ONE i tu rodzą się moje wątpliwości, otóż wcześniej ten parownik (na firmowej grzałce 0,5 oma) podłączałem do SNOW Wolfa, ustawiałem w nim moc na 8-9 wat i wapowanie było mega przyjemne, natomiast na EVicu w trybie POWER muszę ustawiać moc ok 20 W (dodam, że to ta sama grzałka i identyczny jak wcześniej liquid) by osiągać równie satysfakcjonujące odczucia.
Macie jakieś domysły o co chodzi??
Awatar użytkownika
By styrodur
chowano pisze:Witam,

...przez "przypadek" dokonałem aktualizacji/reinstalacji oprogramowania, od tego czasu eVic po chwili vapowania zaczął pytać o logowanie grzałki i teraz wiem do czego służy ta opcja a sprzęt jak by zyskał nową młodość (jak by był stary :)), może to moje subiektywne odczucie (choć raczej nie) chmury wypuszczane stały się dużo gęstsze.

Warto więc w nowym urządzeniu przeinstalować system :).

pozdrawiam

Czy mogę się dopytać co to jest to logowanie grzałki i gdzie to można znaleźć? Mam eVic vTwo mini.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Mesh RTA vandy vape

Witam, czy ktoś posiada ten oto atomizer? jak w p[…]

Już lub dopiero 2100 dni :-)

Jak to miło zobaczyć na liczniku przybywające dni[…]

Witam, mam problem z e-papierosem P1 flix. Dzisiaj[…]

Najlepiej po praskiej stronie, szukam 0.08 albo 0.[…]