EPF
Awatar użytkownika
By bofh
Jest proste rozwiązanie - klapkę akusa należy zsuwać, a nie "odrywać". Inny rozkład sił i magnesiki już nie dążą ku złudnej wolności ;)
Awatar użytkownika
By Timi
Miałem podobnie. Też kleiłem, wyskakiwały, kleiłem itd...
Kiedyś podrapałem szpikulcem gniazda żeby powierzchnia zrobiła się jak najbardziej szorstka, magnesiki dokładnie odtłuściłem w Nitro i dopiero skleiłem. Działa do dziś.
Awatar użytkownika
By Waperszczygiel
Timi pisze:Miałem podobnie. Też kleiłem, wyskakiwały, kleiłem itd...
Kiedyś podrapałem szpikulcem gniazda żeby powierzchnia zrobiła się jak najbardziej szorstka, magnesiki dokładnie odtłuściłem w Nitro i dopiero skleiłem. Działa do dziś.

Będę musiał spróbować :)
By katoda
bofh pisze:Jest proste rozwiązanie - klapkę akusa należy zsuwać, a nie "odrywać". Inny rozkład sił i magnesiki już nie dążą ku złudnej wolności ;)

Pomaga, ale nie do końca. W moich eVicach klapkę zsuwam, tylko i wyłącznie, a i tak magnesiki w jednym wyskoczyły.

Krasnal45 pisze:"na razie" - słowo klucz :mrgreen:

No właśnie zaintrygowało mnie sformułowanie "nie za długo" u przedpiścy, bo u mnie to "nie za długo" już trwa ze trzy albo cztery miesiące. Na pewno dużo zależy od kleju i czystości klejonych miejsc.
By zoltan2002
U mnie super glue nie pomógł, teraz użyłem ośmiorniczki i drugi tydzień jest ok.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Dareksa
Ja się przesiadłem na ArcticFox'a i jestem zadowolony. Zawsze możesz potestować i jeśli Ci nie będzie odpowiadać, wrócić do standardowego
https://github.com/maelstrom2001/Arctic ... /Changelog
Awatar użytkownika
By Waldip
Dareksa pisze:Ja się przesiadłem na ArcticFox'a i jestem zadowolony. Zawsze możesz potestować i jeśli Ci nie będzie odpowiadać, wrócić do standardowego
https://github.com/maelstrom2001/Arctic ... /Changelog

W sumie chyba są dwa popularne softy: ArcticFox i myEvic. Bardzo do siebie podobne, co nie dziwi skoro jeden powstał na bazie drugiego. :D
Niewątpliwą przewagą ArcticFoxa jest możliwość konfiguracji ustawień z poziomu komputera; myEvic dopiero się do tego przymierza.
By Prince14
Witam. Zamówiłem evic'a VTC mini razem z Tron-T.
Jaki akumulator do tego sprzętu? Sony VTC6 będzie oks?
By Prince14
A możesz polecić jakąś "super" a nie tylko ok? :D
w razie gdybym zmienił góre i potrzebowałaby więcej A, bo czytałem, że 35A to taka podstawa i nie wiem na ile to prawda.
Awatar użytkownika
By PucH2
Każda prawda, gufno prawda. A prawdy są minimum dwie, jak się wie.
By Prince14
Jestem zielony w tych tematach, więc pytam: jesli bede uzywal np. Sony vtc6 z vtc mini i Tron-T na bypassie, to nie powinno byc problemow z grzaniem sie e fajki i innymi problemow tego typu? Gdzies sie naczytalem o wybuchaniu itp wiec pytam Was bo znacie sie na tym.
  • 1
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53

Cześć, Mam prośbę do kogoś znającego temat. Mianow[…]

Taifun GTR RTA clone

Hej, właśnie trzymam w ręku i podziwiam klona Tai[…]

Zakup moda o małych gabarytach

Witam, Planuję zakup nowego e-papierosa. Na chwi[…]

Cześć Kojarzy ktoś podobny baniak? https://[…]