EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Kruchy15a
#1846112
Cześć,
Ponad miesiąc temu kupiłem Evic Primo Mini z Atomizerem Procore Aries. Generalnie nie miałem z nim większych problemów. Na grzałce ProC1 (0.4 ohm) Paliłem sobie na mocy 35 W. I po wymianie jej na taka samą i ustawieniu mocy na 40W efajek zaczyna się starsznie nagrzewać.
Przed zamontowaniem nowej ProC1 uzywałem ProC2 (0,15 ohm) ale z racji komunikatu "Weak Batteries" i po przeczytaniu forum i obejrzeniu kilku filmików na youtube, wróciłem do grzałki ProC1 (0,4 ohm).
Tak więc... czy to normalne aby e papieros po kilku puffach osiągał taką temperaturę? Palę około 1,7 sekundy. Wątpię aby nowa grzałka spaliła się tak szybko (no bo niby jak po 4 dniach?). E papieros nagrzewa się przy porcie USB. Czym jest to spowodowane? Coś źle ustawiłem?
Czy może po prostu oddać go na gwarancję?
By Kruchy15a
#1846134
Ok ;)
Czy ta śrubka samoistnie się luzuje, czy jest to jakaś wada fabryczna?
Zrobiłem już tak wcześniej, zniknął komunikat "Weak Battery" natomiast wciąż się nagrzewa czasami. Dokręcić jeszcze "troszeczkę"?
By berto
#1846139
Nie radziłbym dokręcać na siłę bo efekt może być odwrotny. Czytałem gdzieś na forum FT że ktoś dokręcił na maxa i teraz cały czas ma "weak battery". To jest chyba wada fabryczna, błąd w projekcie. W innych zasilaniach Joyetecha się z tym nie spotkałem.
By Kruchy15a
#1846142
Na szczęście, mam jeszcze 5 miesięcy gwarancji :D
I tak planuje zakup czegoś "mocniejszego" za jakiś czas. Więc zapewne po zakupie nowego ten oddam na gwarancję.
Dziękuję bardzo za pomoc.
Temat do zamknięcia ;)
By berto
#1846164
Ja dokręciłem dosłownie 1/8 obrotu a może jeszcze mniej i nigdy więcej jej nie ruszałem. Od ponad miesiąca działa bez zająknięcia a używam go każdego dnia.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.