EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By gustawd
#1782926
Witam
jestem nowy w na tym forum i nowy w temacie
od kilku dni używam evic primo 2 z ultimo z grzałką ceramiczna 05 ohm . troszkę pobawiłem się ustawieniami , ale to nie ważne .
Chodzi mi o optymalne ustawienie temperatury i mocy . przy ustawieniu 140 stopni i mocy 35 watów , kiedy chce kontrolować temperaturę , mod wraca do ustawień 20 wat. i muszę znowu regulować moc . na pewno coś nie tak zrobiłem
proszę o pomoc kolegów fachowców .
pozdrawiam
dgustaw
By Krasnal45
#1782952
Z tego co pamiętam, to jest grzałka z kanthala. Nie ma mowy o regulacji temperatury i trybach TC. Tylko tryb Power.
Awatar użytkownika
By Arapaho
#1783696
Witam,

Podczepię się do tematu z krótkim pytaniem, by nie otwierać nowego.

Jak jest rozwiązane zasilanie w Primo 2? Maksymalny prąd wyjściowy opisany jako 50A, czy też moc do 228W sugeruje że ogniwa są połączone równolegle. Natomiast przy wkładaniu ogniw ewidentnie widać, że połączenie jest szeregowe, gdyż plus jednego ogniwa połączony jest z minusem drugiego.

Liczyłem (chyba nie słusznie, gdyż nigdy się nad tym nie zastanawiałem), że na dwóch ogniwach Primo starczy na dwa razy dłuższe używanie na jednym komplecie ogniw przy takiej samej mocy jak na wersji mini z jednym ogniwem, a wychodzi na to, że jest tak samo.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1783699
Z doświadczenia dopłucnego,akusy w Primo wystarczają mi na dwa razy dłużej niż na jednoakusowcu... *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Arapaho
#1783700
No to teraz nabiłeś mi ćwieka....

Na Evicu Mini, aku Samsung 30Q, Billow 2 z setupem 0,28ohma ustawiona moc 35 W mam wynik w okolicach 150 puffs i 800sek a
na Evicu Primo, aku 2 x Samsung 30Q, Billow 2,5 z identycznym setupem mam +/- taki sam wynik.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.