EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By chomikx
#1877109
Witam. Posiadam już prawie rok smok stick v8 baby. Przyszedł czas na zmiany, zakupiłem używany evic primo 2.0 228w z akumulatorami od Sony.
Zastanawiam się nad nowym atomizerem pod tego boxa. Chciałbym jakoś w miarę wykorzystać jego potencjał na 120-180w(grzałki do tfv8 są max110) pod większą chmurę.
Czego oczekuję od góry to żeby najlepiej były gotowe, ogólnodostępne i w miarę tanie grzałki (do 20zł max).
Zastanawiałem się nad serią tfv12 jednak nie orientuję się, są różne rodzaje, tfv12 Prince wydaje się dobry jednak znowu max 120w, widziałem tfv12 cloud beast king z tymi mocarnymi grzałkami jednak są one strasznie drogie i mało dostępne.
Totalnie się nie znam na produktach od innych producentów niż smok, jest coś godnego polecenia? Gwint 510 jednak słyszałem, że istnieją przejściówki więc to nie powinno robić problemu.
Nie chciałbym też żeby mega zjadał liquid, na codzień 60-120w, czasem podkręcić na więcej.

W skrócie: 60-180w, duża chmura, tanie, ogólnodostępne grzałki, najlepiej gotowe. Box Evic primo 2.0 228w.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1877122
Do wielkiej chmury wystarczy 30W... a nie im wiecej mocy, tym większa chmura. Zastanów się czy chcesz się pchać w gotowe grzałki, czy jednak nie lepiej robić samemu...
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1877147
Łatwy w obsłudze i dający dobry smak jak i chmurę merlin rta
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.