EPF
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1086548
Ciekawe czy reklama będzie puszczana w ogólnodostępnych mediach.
Awatar użytkownika
By Tikos
#1086560
No i jeszcze takie:



I takie:



Ale nie wiem, czy to miejsce do puszczania reklamówek - jeśli coś naruszyłem , to proszę po mnie posprzątać ;)
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1086627
Z ostatnim hasłem ostatniej reklamówki trochę trudno się zgdzić :( A tak poza tym to bardzo fajne te reklamy. Tzn na pewno trafiłyby do dużej części nie zdecydowanych osób.
Awatar użytkownika
By StrefaZIU
#1086664
Ja też oczywiście nie wstawiłem tego jako reklama czy coś, po prostu chciałem pokazać, że największa sieć wzięła się za jakiekolwiek reklamy - w końcu. To na pewno przekieruje, więcej ludzi na lepszą stronę :) Jeśli oczywiście złamałem regulamin to proszę o łagodne traktowanie.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
#1086668
Może i lepszą stronę dla zdrowia ale na pewno nie dla portfela..
Awatar użytkownika
By PucH2
#1086678
Szykuje się jakaś wojna bo widziałem bilbordy koncernu tytoniowego zapowiadającego rewolucje w paleniu. Skromny napis "e-dym" jest w tym wymowny o co biega. Niestety nie mam fotek.
By Pilot353
#1086681
Pierwszy filmik, no może być, choć niby wypoczynek, zabawa i wapowanie. ;) drugi jakoś do mnie nie przemawia, no niby racja, można zaoszczędzić tylko gostek tak tą głowa macha ;) a trzeci?? Szok. Możesz wapować gdzie chcesz?? Bez komentarza. Puszczajcie go dzieciarni w szkołach.
Awatar użytkownika
By apache
#1086721
Bardzo dobre reklamy, zwłaszcza o możliwości zaoszczędzenia pieniędzy. Wprawdzie sam aż tyle nie oszczędzam, ale widać ile na koncie zostaje.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1086725
Dla ludzi niemających kontaktu z e-papierosem napewno przedstawione filmiki będą kojarzyły się ze zdrowszym sposobem palenia,beztroską,oszczędnością,jednym słowem - cud i miód (do takich zresztą jest skierowany).
Ja jako e-palacz z ponad rocznym stażem wiem że e -palenie wcale niejest takie różowe,nałóg to nałóg i taki gościu radośnie by się nieuśmiechał jak na filmie,zwłaszcza,gdy doświadczenia zero i komplet grzałek kijowy.Przez pryzmat fimów na pierwszy plan przebija swoboda,cukierkowatość i złudna kontrola.Nieodzwierciedlają rzeczywistości,moim zdaniem powinno być wkomponowane w filmik(na początku) jak gościu (przykładowo)zmienia grzałeczkę zalewa i wapuje.Cokolwiek z czynności związanych z e-p(użytkowaniem) a nie tylko radocha ,zresztą złudna.Gdyby tak było w realu -dział początkujący by nieistniał.Głupawe filmy - komercja.
Awatar użytkownika
By lotokot
#1086789
Można się różnych rzeczy czepiać w tych filmach, ale generalnie uważam te reklamy za udane. Są jak najbardziej głupawe – jak to reklamy bywają w większości przypadków. Głupowatością swoją mają zdobywać „serca” potencjalnych klientów. Mogą się odezwać na ich temat głosy krytyki, szczególnie jak pojawią się gdzieś w mediach, no bo promują tak krytykowane przez media złooooo. Jak dla mnie mogą być jak najwięcej emitowane. Poza samą marką reklamują ogólnie ideę e-palenia.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1086830
lotokot pisze:Można się różnych rzeczy czepiać w tych filmach, ale generalnie uważam te reklamy za udane. Są jak najbardziej głupawe – jak to reklamy bywają w większości przypadków. Głupowatością swoją mają zdobywać „serca” potencjalnych klientów. Mogą się odezwać na ich temat głosy krytyki, szczególnie jak pojawią się gdzieś w mediach, no bo promują tak krytykowane przez media złooooo. Jak dla mnie mogą być jak najwięcej emitowane. Poza samą marką reklamują ogólnie ideę e-palenia.

Kto ma wapować,dorósł do e-p -da radę,gorzej będzie jak nalogowy palacz który próbował plastrów,tabletek,pomyśli to może być łatwiejsze, lepsze a tu d..pa bo przecież miało być tak prosto -tylko nacisnąć.
Kowboj(juz niepamiętam kto) też był beztroski jak reklamował Marlboro,reklamy banków też happy end -ludzie powinni trzymać fason,a nie się ogłupiać.
Mi e-p to stan przejściowy,ani zło ani dobro ale kitu nienależy wciskać dla samej ideii-tu e-p.
Na razie to wygląda tak: jedzmy k...pę bo jest wszędzie,tania i dobra.Śmierdzi? raczej nie,mam zatkany nos i pełny brzuch.
Awatar użytkownika
By lotokot
#1086964
Tymon78 pisze:
lotokot pisze:Można się różnych rzeczy czepiać w tych filmach, ale generalnie uważam te reklamy za udane. Są jak najbardziej głupawe – jak to reklamy bywają w większości przypadków. Głupowatością swoją mają zdobywać „serca” potencjalnych klientów. Mogą się odezwać na ich temat głosy krytyki, szczególnie jak pojawią się gdzieś w mediach, no bo promują tak krytykowane przez media złooooo. Jak dla mnie mogą być jak najwięcej emitowane. Poza samą marką reklamują ogólnie ideę e-palenia.

Kto ma wapować,dorósł do e-p -da radę,gorzej będzie jak nalogowy palacz który próbował plastrów,tabletek,pomyśli to może być łatwiejsze, lepsze a tu d..pa bo przecież miało być tak prosto -tylko nacisnąć.
Kowboj(juz niepamiętam kto) też był beztroski jak reklamował Marlboro,reklamy banków też happy end -ludzie powinni trzymać fason,a nie się ogłupiać.
Mi e-p to stan przejściowy,ani zło ani dobro ale kitu nienależy wciskać dla samej ideii-tu e-p.
Na razie to wygląda tak: jedzmy k...pę bo jest wszędzie,tania i dobra.Śmierdzi? raczej nie,mam zatkany nos i pełny brzuch.


A ja myślę, że nie jest takie głupie by ci nałogowi palacz spróbował e-palenia – nawet myśląc, że to takie łatwe będzie. Wielu się zrazi, a część rzeczywiście przejdzie na e-palenie. Na zdrowie.
Ludzie rzeczywiście powinni trzymać fason... ale zdecydowanie nie dają rady. Według mnie realia są takie, że twórcy reklam zapodają takie reklamy, jakie będą najlepiej odebrane i jako efekt mamy szczęśliwą panią domu z powodu usunięcia plam na gaciach (chociaż pranie gaci ze szczęściem nie ma dużo wspólnego). Ludzie chcą tego w reklamach i to dostają. Te same normy spełniają te reklamy Chica (którego stronnikiem bynajmniej nie jestem). Jako reklamy są według mnie dobre czyli w rzeczywistości głupawe i jak najbardziej komercyjne (reklamy ze swej natury są komercyjne).

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.