EPF
E-palenie kontra prawodawstwo. Trawnik Attack!
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1444266
No padłem na cycki. Lekturę całości zostawię sobie na "do kawy", ale pobieżny rzut okiem i... Okazuje się, że największy problem jest z zakazem reklamy :D Również w tekście słowa "internet" ani "transgranicznej" na próżno szukać.

Naprawdę zapowiada się przepenis śmieszna lektura.
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1444272
Tak. Owe pismo również przejrzałem (podkreślam - przejrzałem) w poszukiwaniu owych słów kluczowych. Nie zauważyłem. Sytuacja wygląda następująco - ESW najpierw chwali się tym, że pracowali przy projekcie, że są przygotowani, że jest wszystko cacy. W momencie gdy powstała burza w środowisku związana właśnie z tym - sporządza pismo (owszem, merytorycznie bardzo poprawne) ale koncentrujące się na pierdołach a nie meritum sprawy (które meritum jest najbardziej niewygodne dla ESW i którego implementacja w sposób znaczący wpłynie na pozycję firmy na rynku).

Hipokryzja panie. Hipokryzja. Ale przeczytał całość w wolnej chwili dokładnie i być może zmienię zdanie.
Awatar użytkownika
By Skinner
#1444280
Ich uwagi są rzeczowe i zasadne. Profesjonalnie z głową napisane. Ale do kwestii sprzedaży na odległość nie odnieśli się w ogóle pomimo iż pan Jerzy twierdził że to godzi też w ich sklep internetowy.
Awatar użytkownika
By Tikos
#1444294
Bądźmy szczerzy, ESW jest firmą komercyjną nastawioną na zysk oraz ugruntowanie i poprawę swojej pozycji na rynku. Trudno, żeby walczyli przeciwko zapisom, które działają na ich korzyść. Po prostu tych kwestii nie ruszają. Hipokryzją jest raczej oczekiwanie, ze ESW będzie próbowało sobie robić "pod górkę". Mają taki model sprzedaży i tyle.
Sklep internetowy? W wypadku ESW (przy tej ilości punktów stacjonarnych) poświęcenie swojego sklepu internetowego a konto zwiększenia obrotów na punktach niewątpliwie jest kuszące...
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1444295
Mówić sobie mógł. Zakaz sprzedaży internetowej jest najlepszym co firmę pokroju ESW mogło spotkać.

Wypatatajowane z telefonu

-- 06 sie 2015, 13:21 --

epapieros.katowice.pl pisze:Bądźmy szczerzy, ESW jest firmą komercyjną nastawioną na zysk oraz ugruntowanie i poprawę swojej pozycji na rynku.

I to jest właśnie hipokryzja. Pod szyldem walki ze złym projektem (w którego tworzeniu brali udział) przepychają tylko i wyłącznie swój biznes. Ba! Powiem więcej - jest to prawdopodobnie celowa zagrywka aby obronić się przed zarzutami które już zostały podniesione na forum. "Myyyy? Ustawiliśmy ustawę pod siebie? Nigdy w życiu. Tutaj mamy dowód jak bardzo walczyliśmy z projektem".
Komercja i nastawienie na zysk? Oczywiście. To jest podstawa biznesu. Ale sranie do miski z której się je tylko dla krótkiego zysku bez pracy nad długofalowym rozwojem branży - to jest już dzicz i dziki kapitalizm. Jak widać lata osiemdziesiąte w głowach zarządu ESW mają się dobrze.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.