EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By lukaszerek12
#1790879
WItam, potrzebuje zrobić liquid o smaku liqueena english Black tea. Kupiłem aromat eFLAVOURS, ale niczym to nie przypomina smaku herbaty z liqueena... Macie może jakieś doświadczenie w herbatkach? Co możecie mi polecić? Bazę aktualnie mam 70/30
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1790882
Do tego co masz dolej aromat Bergamotki ( 0,5 % wystarczy ) MaiArt. Lub kup aromat Earl Grey od TPA ( już bez dolewania bergamotki ) tak 4%
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1790884
Gabriel pisze:Do tego co masz dolej aromat Bergamotki ( 0,5 % wystarczy ) MaiArt. Lub kup aromat Earl Grey od TPA ( już bez dolewania bergamotki ) tak 4%


Nie wiem jak teraz z Earl Greyem z TPA ale swojego czasu (parę miesięcy temu) wlazła jakaś paskudna partia i nie dało się tego wapczyć.
By fabber
#1790897
Black tea i earl grey to zupełnie różne smaki jak dla mnie.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1790899
fabber pisze:Black tea i earl grey to zupełnie różne smaki jak dla mnie.

A wiesz kolego czym różni się black tea od English black tea o którą konkretnie pytał zakładający temat? Ano tym że English black tea ( oryginalna ) to czarna herbata z bergamotką. Taką herbatę właśnie znamy pod nazwą earl grey.
By fabber
#1790902
Ups, mea culpa. Nie zwróciłem uwagi na "inglisza".
By lukaszerek12
#1790982
Gabriel pisze:Do tego co masz dolej aromat Bergamotki ( 0,5 % wystarczy ) MaiArt. Lub kup aromat Earl Grey od TPA ( już bez dolewania bergamotki ) tak 4%


Dzieki wielkie
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1790983
MaiArt ma też Earl Grey.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.