EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By e_petelka
#1345556
A może jedno i drugie? :twisted:
Od 1,5 roku użytkuję boxa typu hand made, z elektroniką Vamo. Do tego mam dwa akumulatory (jeden to laptopówka, drugi - Panasonic). Wiekowo akumulatory zbliżone do boxa.
Na początku elektronika odcinała napięcie na poziomie 3,5-3,6. Potem przestawiła się na poziom 3,6-3,7 a ostatnio odcina już przy 3,7-3,8. Co oznacza, że niewiele sobie na tym boxie powapuję. :?
Jak myślicie - czy to kwestia zmęczenia elektroniki czy akumulatorów? Jeżeli elektroniki to czy coś (i co) można zadziałać?
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1345559
Stawiam na aku. Vamo to sprzęt archaiczny, ale użytkowany odpowiednio jest nie do zdarcia.
Vamo v2?,aku do wymiany.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1345567
Jw. W moim vamo wszystko padło :wink:, nawet się topił, elektronika padła jak połamałem niechcący podczas próby reanimacji. Ale dzielny był.
Awatar użytkownika
By gregbard
#1345569
Gdzie jak gdzie, ale w 3city zaawansowanych waperów trochę jest... Pożycz od kogoś jeden akumulator i poużywaj do odcięcia, wszystko będzie jasne :wink:
Awatar użytkownika
By e_petelka
#1345575
W przyszłym tygodniu skoczę do Baltrade'u i kupię nowy akumulator. Tak czy inaczej przyda się, bo zachorowałam na nowego boxa.;) Jeszcze tylko ideału nie zidentyfikowałam. 8)
Awatar użytkownika
By psidzyndzel
#1346156
Wpadnij 11.04 do Gotenhafen. Zobaczysz parę(naście) wynalazków, coś sobie wybierzesz ;)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.