EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By blaniapl
#1863411
Witam, posiadam eleaf istick tc40w wraz z justfog q16 i mam mały problem. Gdy go kupiłem jakieś 5-6 miesięcy temu, to smak wraz z chmurą był spoko. Odczuwalny smak, w miarę duża chmura. Działał na mniej więcej 10W, a teraz przy 10W nawet na nowej grzałce czuć spaleniznę, a smaku wgl nie czuć. Na 6W czuć smak, ale nie jest już to samo co na początku. Wgl mam wrażenie, że smak stał się taki "metaliczny". Może potrafi ktoś doradzić.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1863420
Przy odpowiedniej ilości "szczęścia" dobijesz z licznikiem i do 10.

Jak często zmieniasz grzałki?
Awatar użytkownika
By xan
#1863422
Też kiedyś wapowałem na takich parownikach . Z reguły te z zestawu były ok , a te które dokupowałem były tragiczne.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1863423
Jeśli grzałki były zbyt rzadko zmieniane, atomizer mógł przejść smrodem i oddaje go przy wzroście temperatury. Profilaktycznie do wykąpania.
By blaniapl
#1863424
To jest mój pierwszy elektryk, więc odkąd kupiłem to zmieniałem 4 razy grzałki. Czyli raz na 1,5 miesiąca. Gdzieś czytałem, że wyparzenie grzałki pomaga.
By Krasnal45
#1863426
blaniapl pisze:odkąd kupiłem to zmieniałem 4 razy grzałki. Czyli raz na 1,5 miesiąca

:shock: No, szacun. I jeszcze działały???
blaniapl pisze: Gdzieś czytałem, że wyparzenie grzałki pomaga.

Podobnie jak kadzidło umarłemu w trumnie...
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1863428
Jakieś pół roku temu kuzyn dał mi spróbować ze swojego egona "świetny olejek". Reszta dialogu brzmiała:
- Ekh... Ekh... Ekh... Motyla noga, kiedy chłopie grzałkę wymieniałeś?
- A to się wymienia?
- A kiedy fajkę kupiłeś?
- W tamtym roku jakoś.

Nadmienię, że wtedy był sierpień. Smak przywołuję w pamięci do dziś, mimo uplywu ponad 4 lat.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.