EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By 42na
#1813706
Witam zakupilem tego e-papierosa, wszystko ladnie pieknie, jednak po zlozeniu i zaaplikowaniu liqidu (zgodnie z instrukcja producenta) nie reaguje. LED pokazuje stan bateri 100% wszystko tak jak powinno byc jednak epapieros nie reaguje (wyglada jak gdyby bateria nie dzialala i grzalka sie nie nagrzewa) wyczyscilem i wymienilem grzalke na nowa z zestawu nadal nic. Chcialem zasiegnac opini zanim zglosze produkt na gwarancje. Czy ma ktos lub mial ktos taki produkt i doswiadzyl podobnyh problemow.

Dziekuje za wszelkie odpowiedzi
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1813709
5cio klik?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By d1roman
#1813710
42na pisze:...LED pokazuje stan bateri 100% ...

kuuubicki pisze:5cio klik?

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?,- nie sądzę. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1813711
Kolego :) z tego co widzę kolega napisał że led indicator wskazuje naładowanie baterii do 100 procent jaki ma to związek z uruchomieniem baterii 5cio klikiem co zdarzało się kilka razy na tym forum?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By d1roman
#1813740
Jeżeli wyświetlacz LED pracuje, to oznacza zapewne, że zasilanie zostało już aktywowane pięcioklikiem.
Więc nie bardzo wiem, co miałaby oznaczać Twoja super lakoniczna odpowiedź: cyt. "5cio klik?".
By Krasnal45
#1813742
Taa, stare trawnikowe wyjadacze a zachowujecie się jak te gimby. Jeszcze się na siebie poobrażajcie. Dajcie se po liściu i spokój. To tylko kolejny ajdżast :lol:
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813746
No nie taki zwykły kolejny, to kolejna generacja :mrgreen:
ps: to ajdżasty mają wyświetlacz?... :D
Awatar użytkownika
By d1roman
#1813753
Niech Ci będzie, że ma przycisk z diodą led. Można to sobie umownie nazwać wyświetlaczem.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1813756
Moja lakoniczna odpowiedz oznaczała ni mniej, ni więcej niż to, że sugeruje sprawdzić czy bateria nie jest ,,zablokowana" poprzez wciśnięcie 5krotne przycisku .
Nie wiem czego kolega d1roman nie rozumie ale mam nadzieje że obejdzie się bez liścia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1813757
@42na

Poradzisz sobie ze sprawdzeniem, czy na konektorze występuje napięcie? Pin plusowy atomizera styka się z pinem zasilania?
Awatar użytkownika
By d1roman
#1813761
kuuubicki pisze:Moja lakoniczna odpowiedz oznaczała ni mniej, ni więcej niż to, że sugeruje sprawdzić czy bateria nie jest ,,zablokowana" poprzez wciśnięcie 5krotne przycisku .
Nie wiem czego kolega d1roman nie rozumie ale mam nadzieje że obejdzie się bez liścia :)

@42na pisze, że dioda się świeci, a Ty wspaniałomyślnie sugerujesz żeby włączył zasilanie pięcioklikiem.
Gdyby bateria była ,,zablokowana" poprzez wciśnięcie 5krotne przycisku dioda w tymże przycisku nie świeciłaby się,- nieprawdaż?
Lepiej to wyjaśnić, potrafią już tylko nauczyciele w szkołach specjalnych i wykładowcy w Szczytnie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1813763
d1roman pisze:Lepiej to wyjaśnić, potrafią już tylko nauczyciele w szkołach specjalnych


Trawnik poniekąd ową szkołą jest :lol: .
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#1813764
Racja, mój błąd
Wybacz kolego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Krasnal45
#1813770
A najlepsze w tym wszystkim, że wątkotwórca i tak ma wszystko i wszystkich w nosie.
Ot, klasyczny jednopostowiec :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Ariusz
#1813777
Wpadł na chwilę na długiej przerwie i tyle go widzieli :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1847354
...ale by zaraz dokręcać grzałkę łopatą, i to w dodatku złotą? Szkoda kasy na to.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.