EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mentosm
#1744732
Witam wszystkich założyłem ten temat ponieważ nie znalazłem tutaj jakiejś szerszej dyskusji na temat iJust S, konkretnie intersuje mnie sprawa baterii jak długo trzyma czy spokojnie mozna sobie vapować cały dzień i jak prezentuje sie jej żywotność ? Kolejną sprawą jest to czy ten MOD nadaje sie do codziennego spokojnego użytkowania jako głowny i jedyny sprzęt czy raczej do zabawy w zadymianie wszystkich dookoła. Nie mam doświadczenia ze sprzetami o takiej mocy wiec pytam najrosądniejsze grono szpecjalistów w Polsce :) jeżeli ktoś posaida takie cudo i chciałby sie podzielić przemyśleniami chetnie poczytam, z góry dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
By wlochu797
#1744741
Powiem tak używałem tego sprzętu około miesiąca może trochę więcej. Bateria starczyla na cały dzień. Vapowalem dużo. Smaku źle nie oddaje. Duża pojemność tanka. Wymienialna tubka. Używany jest dalej przez mojego kolegę. Przez 4 miesiące nic się nie stało, przycisk tak jak na początku działa do teraz. A jeśli nie chce zawsze puszczać dużej chmurki to wystraczy założyć grzałkę 0.5 i bateria na dłużej starcza ;) osobiście byłem zadowolony.

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.