EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BarBastek
#1902665
Witajcie,

Od jakiegoś czasu używam ehpro 101. Od rana mod podaje błąd "ErrNo6 EleHot". Ani mod ani parownik nie jest gorący.
Próbowałem z innym ogniwem, z innym parownikiem, dmuchałem, osuszałem (pomyślałem, może liquid dostał się do elektroniki...), leżakował cały dzień ale niestety bez skutku.
Mod raczej nierozbieralny, a nawet jeśli to czytałem, że do elektroniki można dostać się od strony pinu 510. Niestety nie mam takich zdolności i odwagi aby wyrywać pin.
Czy ktoś z użytkowników ehpro lub podobnych, spotkał się z takim problemem?
Boję się, że oznacza to dla moda zgon... :(
By joloass
#1902667
15 minut szukania na necie ?

Z duzym prawdopodobienstwem liquid dostal sie do elektroniki. Trza ja wyjac i wyczyscic. Potem poskladac wszystko, wlozyc akumulator, zmowic krotka modlitwe, odpalic i .... ?
W skrajnym przypadku ktos, gdzies tam nawet polecal calkowite jej zanurzenie na okolo godzine w Izopropanolu i nastepnie pozostawienie do calkowitego wyschniecia.

https://www.youtube.com/watch?v=WuHLMe5YrLA - powoli, ostroznie, z wyczuciem ... najwyzej popsujesz na amen :twisted:

Od lezakowania to sie mod mogl jedynie nabawic odlezyn :lol:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1902669
Przeczytaj i spróbuj. Naszym pomogło topic132231.html
By BarBastek
#1902672
Dziękuję wam bardzo. Tak zrobię jak powyżej doradzacie.
Moja forumowa lupa mnie oszukała...
Na początku myślałem o kąpieli w IPA ale bałem się, że uszkodzę wyświetlacz.
Mam nadzieję, że uda się go reanimować, bo szczerze mówiąc urzekł mnie ten mod.

Edit.
Niestety dalej to samo. Plukałem moda 2 razy, raz kąpałem ale nadal ten sam błąd.
Chyba pozostaje rozbiórka.
Edit2.
Nie wiem jak ten facet na filmie otworzył ehpro ale musiał mieć żelazne łapy. Dostałem zadyszki, a ten ani drgnie.
Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.