EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Un4Given
#1734507
Kupilem wlasnie zestaw eGo Mega Twist. nie wiem jak to zlozyc itd a nie chce popelnic bledu i czegos popsuc :/ nie wiem za co mam sie zabrac a nie ma w jezyku pl instrukcji na yt tez nie moge znalezc toturiala :/ bardzo prosze o pomoc. pozdrawiam
By Krasnal45
#1734510
Filmik bardzo ogólnikowy. Gościu mógł chociaż pokazać gdzie i jak wkręcić grzałkę :mrgreen:
... że o przygotowaniu grzałki do użytku, już nie wspomnę.
Awatar użytkownika
By Isia
#1734515
O widzisz zapomniałam,że nawet takie rzeczy trzeba tłumaczyć.
Wystarczy trochę chęci,a wszystko idzie znaleźć :mrgreen:
By Krasnal45
#1734533
W ten górny dekielek wkręcasz jedną z czterech grzałek z kompletu. Nie sposób się pomylić.Wcześniej jednak zakrop do środka, z góry, kilkanaście kropli liquidu i zostaw na 15 minut aby wata dobrze się nasączyła. Napełni zbiornik, wkręć górny cap razem z grzałką i wapuj...
By Un4Given
#1734549
Zrobilem. jak zaczalem podgrzewac to zaczal bulgotac i po chwili bardzo goracy sie zrobil od gory i plyn ustnikiem wyciekal. to normalne?
By Krasnal45
#1734554
Odkręć górny cap z grzałką i wydmuchaj nadmiar liquidu. Jak to nie pomoże, grzałka jest do :dupa
Nie wiem jak się reguluje w tym wynalazku moc czy napięcie. Ustaw na początek w połowie podziałki. Regulacja przepływu powietrza w tym, to iluzja. Nie przejmuj się nią.
By Arc
#1770209
Hej, zakupiłam wczoraj Joyetech eGo Mega Twist+ Kit CUBIS Pro i mam ten sam problem z nagrzewaniem i wylewaniem płynu z ustnika. Czy ktoś może wie jaka jest przyczyna i jak to naprawić?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Arc
By Arc
#1770218
Strzela też gorącym liqiudem, odkręciłam grzałkę i wytarłam nadmiar liqiudu, ale to nie pomaga.
Awatar użytkownika
By martra
#1771300
Tyle jest o Cubisie PRO na forum. Raczej większość odradzała. U nas w dziale reklamacji nazwali go wdzięcznie
"Floodziem" (od powodzi). :D

Moja metoda na poprawienie jakości chmurzenia, która się Zwykle pogarsza po dłuższym ostaniu, jak grzałka się nachla, jak głupia i jej później odwala. Wiadomo, jak się zachowują pijane panny. :lol:

1. Wykręcić górny dekiel razem z grzałką, złapać przez ręcznik papierowy tę właśnie grzałkę i dmuchnąć porządnie ze 3x.
2. Wkręcić z powrotem.
3. Odkręcić ustnik razem z capem, tak, żeby część z grzałką została we środku, a nam w ręku został tylko ustnik z cienką kopułką z plastiku.
4. Urwać kolejny listek ręcznika papierowego.
5. Zwinąć cienko rożek i wsadzić do grzałki, coby odessać nadmiar liquidu. Czynność powtórzyć z nowym rogiem (wszak ręcznik ma ich 4) jeszcze z 2x.
6. Cieszyć się wapczeniem. :)

No i liquidy nie mogą być rzadkie, na pana Wacława. Bo właśnie przy nich się pojawia problem, jakby to ująć, nadtransportu(?). 50/50 PG/VG są w moim odczuciu najkorzystniejsze.

Ach, zapomniałam dodać najważniejszego - niech Was ręka losu chroni przed korzystaniem z grzałek 0,25 Notch Coil. To jest dopiero "plujka"...
By egonmanx
#1776883
Wyczyścić górny kap i ustnik ręcznikiem papierowym, po zalaniu (nigdy do oporu) - zostaw milimetr wolnej przestrzeni od góry.
Gdyby jeszcze pluł, po odkręceniu kapa zdejmij nadmiar liquidu wacikiem kosmetycznym na szpatułce.
Ja wapuję doustnie, airflow otwarty tylko na półtora do dwóch otworów. Najlepiej sprawdziły mi się grzałki SS316 0,5 ohma i claptony 1,5 ohma, choć te są dużo bardziej liquidożerne. Liquid samoróbka z Inawery, 50/50.
By Arc
#1781208
Bardzo dziękuję za pomoc, normalnie ręce opadają z tym sprzętem ;) . Powiem szczerze, że nie mam już zaufania do tego dziada i mimo, że rady pomogły to rozważam zakup innego atomizera i zatrzymanie baterii (może ktoś chciałby coś polecić?)
Pozdrawiam Wszystkich i jeszcze raz dziękuję za rady :)

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.