EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By polak90
#490800
witam,panowie jestem nowy na forum i mam maly problem a mianowicie posiadam epapierosa eGo-C w ktorym nacisne przycisk aby palic dioda miga trzy razy.ani nie leci dym ani przy kliknieciu pieciu razy nie wylacza sie.co to moze byc?
By polak90
#490832
wiesz co najgorsze jest to ze gwint w ladowarce mi sie zepsol a dopiero dzis zamowilem.tez masz ego c?
Awatar użytkownika
By atmpitbull
#490834
polak90 pisze:wiesz co najgorsze jest to ze gwint w ladowarce mi sie zepsol a dopiero dzis zamowilem.tez masz ego c?


Mam eGo-W ale identyczny objaw jak u Ciebie. Może to bateria, może coś innego. Jak nie spróbujesz na ładowarce to się nie dowiesz. Pozdrawiam
By polak90
#490839
a mozna wogole ta bateria rozbierac naprawiac i tak dalej?czy jest to ciezki temat?

-- [scalono] 17 lip 2012, 19:39 --

zwykly parownik jaki jest w ego-c nic tam nie zmienialem nie dokupowalem.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#490848
Wszystko można tylko po co ? Pytam kolejny raz, na czym palisz ? Gdy dokręcasz atomizer/kartomizer to miga trzy razy ? czy sama, bez dokręconego akcesorium też miga ?
By polak90
#490949
tez miga jak rozkrece,od baterii idzie atomizer taki jak w ego c ale nie rozumiem chyba za bardzo pytania z tego wzgledu ze nie znam sie na tych papierosach tylko pale:)jesli kolego mozesz rozszerz pytanie
Awatar użytkownika
By Goldi
#490953
Masz chyba zwarcie pina plusowego do obudowy głowicy.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#490980
Może to być spowodowane za silnym dokręcaniem parownika do baterii. Po prostu uszczelka, która jest pod pinem pękła. Można ją wymienić i po sprawie. Pytanie tylko brzmi, czy ta sytuacja objawia się na obu bateriach ? bo to raczej mało prawdopodobne, aby uszczelka poszła w dwóch na raz.
By polak90
#491111
to znaczy zobaczymy jak ladowarka przyjdzie..a gdzie mozna kupic tala uszczelke?
Awatar użytkownika
By zakk87
#511694
odkopię temat, bo mam taki sam problem z eGo-T. Ostatnio coś szwagrowi szwankowała, mrugała 3x z parownikiem oraz bez. Później przestała całkiem świecić dioda. Rozebrałem ją, sprawdziłem luty, po czym je poprawiłem, ale chyba dalej nic, więc wymieniłem elektronikę. Po 2 tygodniach czyli dziś przyszedł do mnie z tym samym obiawem, a wygląda to tak - z parownikiem mruga 3x (z 5 sztuk próbowałem przeróżnych atomizerów bez problemu działające na 3 innych bateriach), bez parownika ok, akumulator 3,9V czyli prawie naładowany, po prostu pod obciążeniem mruga, a wkręcam leciutko, że pin na bank nie daje zwary. Co to może być? Kiepskie kable? Jutro postaram się wymienić, ale może ktoś spotkał się z podobnym problemem?
By Tuptus
#639468
Ja dzisiaj dostałem taką baterię od rodziców do naprawy.
U mnie był skorodowany styk plusowy baterii. Cała okolica tego wyjścia z baterii pokryta białym nalotem. Chyba coś się wydziela z baterii. Po zlutowaniu działa jednakże taka bateria chyba nie do końca jest bezpieczna. Baterie litowo-ionowe potrafią wydzielać brzydkie gazy a nawet wybuchać. Wystarczy na youtube poszukać ...
By KamilbPrx
#1251658
Pozwolę sobie odkopać ten temat, ponieważ mam bateryjkę z P1 (chyba wydali tylko jedną więc nie muszę podawać całej nazwy) do której mam podłączony parownik Volimizer, przez tydzień działała na nim dobrze, teraz ni stąd ni zowąd zaczęła po ładowaniu migać nieregularnie, przeważnie trzy razy, ale zdarzało się też pięć, sześć czy piętnaście. Dodam jeszcze że po ładowaniu była używana i działała, dopiero kiedy ją wyłączyłem i chwilę później z powrotem załączyłem zaczęło się dziać coś takiego. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc w tej sprawie? Teraz próbuje ją jeszcze raz załadować może to coś da, ale wątpię
Awatar użytkownika
By gregbard
#1251663
Bląd obsługa stoiska powinna udzielić informacji co oznaczają błyśnięcia. Trzy to zwykle zwarcie, pięć to najczęściej odcięcie prądu po X sekund podawania napięcia na clearomizer, a 10 - 15 mrugnięć oznacza najczęściej rozładowanie baterii i konieczność jej naładowania. Wniosek z tego że bateria ci zidiociała skoro mruga jak se chce.
By KamilbPrx
#1251680
Ona miga na 5 włącz/wyłącz, na 10 jak jest rozładowana, na 6 jak jest przegrzanie zespołu grzewczego (kiedy klawisz jest wciśnięty dłużej niż 10s.) i 15 razy na zwarcie. Właśnie z trzema mignięciami się nigdy nie spotkałem i w tym rzecz. A jest szansa, że zostanie mi to przyjęte na gwarancję? (mam ją jakieś dwa miesiące dopiero)

-- [scalono] 23 gru 2014, 22:31 --

Dobra znalazłem to. Plus się zerwał pod panelem, dlatego tak głupiała, bo ten kabelek prawdopodobnie raz się stykał a raz nie i ona nie wiedziała co ma robić :) teraz działa jak złoto po zalutowaniu :)
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1480269
podobny problem, troszkę inny sprzęt:

kangertech t3d
bateria smooke mega 2200 (http://smooke.pl/sklep/baterie/bateria2200)

klirek daje się zakręcić dość głęboko
po dwóch dniach od zakupu t3d podobne objawy - bateria mruga diodą x3 przy próbie palenia i gaśnie, nie przekazuje prądu na grzałkę
sama bateria bez klirka działa (dioda pali się na biało przy wciśnięciu)
lekkie wykręcenie klirka załatwiło tymczasowo problem i działanie powróciło
zdarza sie jednak, ze po takiej poprawce wkrecenia pali, a po senkundzie znow mruga i sie wylacza

to samo działo mi się na klirku z zestawu z tą baterią, jednak dopiero po dłuższym użytkowaniu (http://smooke.pl/sklep/e-papierosy/zestawy-pojedyncze/zestaw_mega_power), np. po całym dniu

Czego to może być kwestia, czy trzeba podłubać przy baterii? Jeżeli tak - jak? :zakrecony
Awatar użytkownika
By ArchDelux
#1487313
Oczywiście problem rozwiązany - forumowe poradniki. Podniosłem lekko styk baterii, rewelacji nie ma, bo i luzu ma on mało, jednak dokręcam też słabiej clearomizer - działa.
By Szyma2212
#1740913
Prosze o pomoc wlasnie zakupilem e papierosa p1 naladowalem go wszystko ladnie pieknie slicznie nalalem liqiudu klikam przycisk a tu mi miga 3 razy wykrecam gore swieci normalnie bez miganie o co chodzi ???
By Szyma2212
#1740919
[quote="Szyma2212"]Prosze o pomoc wlasnie zakupilem e papierosa p1 naladowalem go wszystko ladnie pieknie slicznie nalalem liqiudu klikam przyciskiem miga 3 razy odkrecam gore dziala normalnie spowrotem zagrecam gore teraz delikatnie i przy dotknieciu z gorna czescia zaczyna znowu migac o co chodzi ???
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.