EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By elomeloo
#1863612
Witam, zmagam się z problemem, iż w moim Ego Aio zostalo popsute wejście ładowania poprzez uszkodzenie plastiku znajdującego się w środku wejścia ładowania. Czy da się jakoś samemu wymienić wejście, czy może da się w jakiś inny sposób naładować baterię? :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1863613
Jak nie dasz rady wymienić usb to wyprowadź przewody i przejdź na ładowanie indukcyjne. Czysta oszczędność czasu.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1863614
elomeloo pisze: Czy da się jakoś samemu wymienić wejście

Z wejściem będzie ciężko ale port USB, da się wymienić.

elomeloo pisze: czy może da się w jakiś inny sposób naładować baterię?

Tak. Telepatycznie :mrgreen:
By elomeloo
#1863617
kurde, właśnie cięzka sprawa z tym rozebraniem, dostać do baterii jako tako można, a konkretnie do wejścia ładowania usb lipa, chyba moje kobiece zdolności są za słabe :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1863621
Zawsze można po kobiecemu pogmerać, jest wtedy szansa že stanie na wysokości zadania ten mod
By elomeloo
#1863622
Obrazek stare gniazdo wyjęte.. teraz jak włozyc drugie? normalnie wlutować w te miejsce? sory, ze tak pytam ale jestem babeczka i 1 raz bawie się w takie majsterkowanie.
By Adiq87
#1864465
Wlutować nowe lub dać do majstra, który się zna na elektronice. Uważaj na ten akumulator jest bardzo delikatny. Wybuchł mi podczas rozbierania i było co wietrzyć.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.