EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Geralt
#1772042
Witam, nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na takie pytanie, mianowicie kupiłem po bardzo długiej przerwie ego aio, juz w 1 dzien e-palenia początkowo byłem zadowolony, lecz wystąpił problem, e-papierosek mimo iż nie sygnalizuje braku styku grzałki z baterią po paru buszkach zaczyna dawać jak by mały prąd, zero kopa dymu tyle co nic gdy odkręce lekko capa z grzałką i spowrotem przykręce jest już na jakis czas ok, dodam że to raczej nie wina styku bo dość sporo odkręcam capa a napięcie na grzałke i tak dochodzi, gdy go nie ma e-fajek po prostu mryga, a nadmienie iż nawet po samej pracy grzałki slychać że coś sie dzieje praktycznie nie słychac że grzeje, dwukrotnie też sam zmienił mi sie kolor podswietlenia i to akurat na taki że musialby sie kilka razy kliknac w kieszeni zeby akurat ten sie wybrał z zielonego na niebieski dwa razy na ten sam, czyżby miał jakas wade fabryczna w elektronice? reklamowac poki jest czas, bardzo proszę o jakąs porade bo gwarancji tylko 3 miesiące a nie chce się obudzić w nocniku jak na aio dałem za niego sporo 100pln w stacjonarnym sklepie
Awatar użytkownika
By Geralt
#1772102
dzieki ale wlasnie tam nie znalazlem nic na ten temat a moze ja slepy juz i cos przeoczylem...
Awatar użytkownika
By bofh
#1772126
Sprawdź na innej grzałce, a jeśli to nie pomoże to pozostaje reklamacja.
Awatar użytkownika
By Geralt
#1772197
ehh tego sie obawialem bedzie 2 tyg bez sprzetu tylko wez i im cos udowodnij jak to raz dobrze dziala raz nie. jednak szczescie do sprzetu trzeba miec
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1772254
Geralt pisze:.... bedzie 2 tyg bez sprzetu ...

... jednak szczescie do sprzetu trzeba miec


Nie tyle samo szczęście co przezorność mieć się powinno.
Jeden EIN dla wapera? :roll:
Awatar użytkownika
By miblah
#1772265
DorotaM pisze:Jeden EIN dla wapera? :roll:


Dokładnie... ;) Zwłaszcza, że @Geralt ma już doświadczenie z EIN - powinien wiedzieć, że posiadanie jednego jest niebezpieczne dla walki z nałogiem. Nawet jak nie będzie to zabawka, co się może zepsuć sama, to może zawsze wypaść i po "ptokach"...

@Geralt - jeżeli to nie błahy powód, typu niedorobiona grzałka bez styku, to bym próbował korzystać z tytułu niezgodności z umową. Szybszy i skuteczniejszy proces, niż reklamacja uznaniowa.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.