EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Krasnal45
#1898623
To raczej mało realne. Prędzej poszukaj kogoś, kto ma uwalone zasilanie do AIO. Ewentualnie na Aliexpres albo na Fast Techu, ale to z kolei może być nieopłacalne.
By marlowe
#1898629
Dziękuje, zdaje się że to Ty parę m-cy temu mi polecałeś tego papierosa i bardzo ci za to dziekuje, naprawdę super papieros, sterowanie przepływem mogłoby być co najwyżej wygodniejsze bo w moich grubych paluchach tego pierścienia malutkiego nie da się przekręcać ;)
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1898632
U braci mniejszych szukaj produktów firmy vapesoon. Oni robią takie akcesoria i zamienniki. Do AIO też kiedyś widziałem, nie pamiętam czy konkretnie do tego modelu, ale sprawdzić warto. Koszt około 10 PLN.
By marlowe
#1898796
2 pytania:

u braci mniejszych, czyli gdzie? ;)

2 pytanie - eGo AIO, mimo nowych grzałek czasami, a nawet często zaczyna bobrzyć, ja tak mam i żona na tym samym sprzęcie to samo, da się to jakoś zlikwidować, grzałkę mam na 0,6 ohm
Awatar użytkownika
By E-Styx
#1898802
... czyli tam gdzie Wielki Mur.

Marna szansa, że 2 takie same sprzęty jednocześnie doznały podobnej usterki. Albo więc trafiłeś na jakąś felerną partię grzałek, albo źle je przygotowaliście do użycia (mniej chłonny nośnik i źle nasączony), albo to wina nieodpowiedniego płynu. Spróbuj zalewać czymś rzadszym, o mniejszej zawartości gliceryny.
By marlowe
#1898804
załapałem, chodzi o chińczyków ;)
Z tym bobrem to nie jest tak że nagle zaczęło bobrzyć, zona od zawsze narzekała, ale pomagało zakrycie wlotów powietrza i dmuchnięcie, ja natomiast przeszedłem na ego aio od niedawna i tez co jakiś czas boberek wchodzi, tez zakrywam wloty i dmucham, pomaga na długo ale wraca
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.