EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ElRobertos
#1774240
Siemano!
Z moim ego aio dzieje się coś dziwnego. Od wczoraj prawie nie działał, to pomyślałem, że kupię nową grzałkę. Wkręciłem ją i zakręciłem całego papierosa. Po naciśnięciu leci JEDNA pojedyncza smuga dymu do góry normalnie na 20cm, wygląda to normalnie jak fontanna :lol: A jak się zaciąga to leci gorący liquid i jest chmura rozmiarów 1/10 normalnej, strzeliła chyba znów ta smuga aż się tym oparzyłem, wrzątek w ch. Macie jakiś pomysł co może być nie tak?

A smak czuć spalenizny. Znam dobrze smak obecnego liquidu i czuć po prostu spaleniznę.
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017, 20:42 przez ElRobertos, łącznie zmieniany 1 raz.
By ElRobertos
#1774242
stary, serio lubię tego papierosa i chciałbym wiedzieć co jest nie tak :D a do najmłodszych już nie należę odnośnie kieszonkowych :PP
By mareczek14000
#1774243
Tak naprawdę to nie zrozumiałem co napisałeś. Obstawiam że przycisk się blokuje i podaje cały napiecie na grzałke
By ElRobertos
#1774244
Raz ten przycisk działa a raz nie z tego co teraz widzę, raz się np. da zmienić kolor a innym razem w ogóle nie reaguje. Tak czy inaczej raczej nie o przycisk chodzi, bo gdyby nawet, to by się przecież chyba włączyć nie dało. Opłaca się to rozkręcać, czy nie do naprawienia?
By ElRobertos
#1774251
Teraz zacząłem testować różne rozwiązania:
1) Na jednej grzałce liquid smakuje jak spalona pizza... :D
2) Na drugiej czuć smak liquidu tak w 30% i czuć delikatny posmak jakby jakiegoś detergentu
3) Nowa grzałka... To już opisywałem, nic nie działa, strzela fontanną z dymu, słychać jakieś trzaski, smak spalenizny
By mareczek14000
#1774255
Miałem aio i mam znajomych którzy też mieli. Każdy z nas przerabial brak odpowiedniej ilości liquidu na grzaľce. Brak było charakterystycznych pęcherzyków powietrza. Czyli nie odpowietrzal się. Pomagało tylko odkrecenie lekko góry i ponowne zakrecenie
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.