EPF
Awatar użytkownika
By Skinner
#1104897
To robimy jakąś listę w osobnym temacie ? Rozumiem że cena za szt. będzie uzależniona m. in. od ilości zamawianych egzemplarzy zatem zależy mi aby było nas (zamawiających) możliwie wielu :D
Awatar użytkownika
By szoferek
#1104924
epapieros.katowice.pl pisze:Koszulki przyodziane, teraz jeszcze tylko BOX`a brakuje do kompletu ;)

Obrazek

Obrazek
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Chyba wpadna tam do Ciebie się spytać dziewczyn czy mają grzałki do TGT :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1104948
stachu4 pisze:A jakie wymiary koszulek bo nie widzę wzmianki z tym ?

No właśnie-to może podajcie rozmiary:
klatka(w cm)
ramię(biceps)(dotyczy koszulki z rękawkami)
Awatar użytkownika
By matatiti
#1104987
Skinner pisze:To robimy jakąś listę w osobnym temacie ? Rozumiem że cena za szt. będzie uzależniona m. in. od ilości zamawianych egzemplarzy zatem zależy mi aby było nas (zamawiających) możliwie wielu :D

Taka koszulka, bez napisu "podpisz się", miałaby większą rację bytu w mojej pracy, gdzie na co dzień zbieram podpisy. Zbieram je nie oficjalnie, bez wiedzy prezesa, który pewnie nie byłby z tego faktu zadowolony, więc wolałbym się z tym za bardzo nie afiszować.
Podobnie jak Skinner, pisałbym się na taką koszulkę ;)
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1105056
Dla mnie mogą być z napisem "podpisz się". W końcu o to chodzi by wyjść z prośbą o podpis a nie o logo z łapą. Tylko dwie męskie poproszę. :) Będą na zmianę.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1105306
Się nie zrozumieliśmy :) ja tylko pokazywałem że są już takie bez napisów. Akurat ta ze zdjęcia była przygotowana dla kogoś innego (liczmy na zdjęcia od właściciela gdy koszulka dotrze na miejsce, choć już wiemy że zdjęć od Tomka nie przebijemy ze względu na modelki). Będę przygotowywał krótką serię jeśli znajdą się chętni przed lipcowym spotem na śląsku ale że jeszcze do niego sporo czasu więc sugerował bym póki co namówić na to kogoś innego, no chyba że ktoś chce poczekać. Z tego co widzę Tomek korzystał z koszulek Fruit of the Loom, rozmiarówkę łatwo znaleźć w sieci ale ważny jest model koszulki gdyż rozmiarówki się różnią. Ja preferuję jednak SG w takich projektach, są niestety droższe i ciężkie, ale nie są grube, najważniejsze że są znacznie trwalsze - materiał użyty jest po prostu inaczej produkowany (więcej pod hasłem: ring spun).
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1108366
A może jeszcze inny projekt koszulki? Dopiero co się ocknąłem, że przecież znam trochę Corela.. ehhh...

Koszulka biała



Dla czarnej nie mam wersji ale zawsze można coś pomyśleć!
Ostatnio zmieniony 13 cze 2014, 14:08 przez nemiasty, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1108378
LogerM pisze:Się nie zrozumieliśmy :) ja tylko pokazywałem że są już takie bez napisów. Akurat ta ze zdjęcia była przygotowana dla kogoś innego (liczmy na zdjęcia od właściciela gdy koszulka dotrze na miejsce, choć już wiemy że zdjęć od Tomka nie przebijemy ze względu na modelki).


O tą koszulkę chodzi? :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Awatar użytkownika
By LogerM
#1108426
Kszywho pisze:O tą koszulkę chodzi? :mrgreen:

A może byś tak obiektyw wyczyścił jak już tą koszulkę fotografujesz? Koszulka wysłana czysta więc wymagam tego samego od optyki. (tak to ta :D)

nemiasty pisze:A może jeszcze inny projekt koszulki? Dopiero co się ocknąłem, że przecież znam trochę Corela...

Pamiętaj że niektóre techniki druku na tkaninach (a właściwie większość) nie pozwalają na druk przejść tonalnych.
Awatar użytkownika
By nemiasty
#1108475
LogerM pisze:
nemiasty pisze:A może jeszcze inny projekt koszulki? Dopiero co się ocknąłem, że przecież znam trochę Corela...

Pamiętaj że niektóre techniki druku na tkaninach (a właściwie większość) nie pozwalają na druk przejść tonalnych.

Wyedytowane i poprawione :) Dzięki za zwrócenie uwagi!

//edit: w wersji czarnej tak by się prezentowało (po delikatnych zmianach)


Ostatnio zmieniony 13 cze 2014, 19:32 przez nemiasty, łącznie zmieniany 1 raz.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.