EPF
Awatar użytkownika
By Patryk EFVI
Po krótkim namyśle postanowiłem założyć być może dość kontrowersyjny temat.
Chciałbym aby każdy kto tutaj się wypowie, bezpretensjonalnie i ordynarnie pochwalił się tym co zrobił dla EFVI lub w walce z obecną sytuacją w ogóle.
Nie ukrywam, że marzę aby pojawiła się tutaj licytacja aktywnych osób na coraz lepsze ZREALIZOWANE pomysły. Po pierwsze chcę pokazać, że realnie działamy a nie tylko piszemy posty, a po drugie chcę zachęcić pozostałych forumowiczów do wzięcia udziału w akcji.

Krótki regulamin zabawy:
- Chwalimy się tylko tym co JUŻ ZOSTAŁO ZROBIONE
- Nie krytykujemy i nie oceniamy innych
- Nie piszemy postów nie na temat, lub takich gdzie nie chwalimy się co zrobiliśmy
- Nie piszemy i nie dyskutujemy o pomysłach, zamysłach, sensie i braku sensu akcji podjętych przez uczestników
- Nie piszemy czy ktoś coś zrobił wcześniej, lub czy wykorzystał czyjś pomysł. NAJWAŻNIEJSZE ŻE COŚ ZROBIŁ!
- Piszemy w czasie przeszłym, jeżeli coś jest dalej realizowane proszę dopisać "(i dalej to robię)"

Podejmiecie wyzwanie? ;)

Dla przykładu pierwszy się pochwalę choć nie lubię :P

1. Wykonałem wiele tłumaczeń stron, tekstów dyrektyw itp. Przykład: http://www.efvi.eu/index.pl.html
2. Rozesłałem maile do sklepów internetowych z prośbą o wsparcie EFVI
3. Założyłem konto na twitterze w celu wspierania akcji Twitter-Bomb
4. Aktywnie uczestniczyłem (i dalej to robię) w akcjach pojawiających się w portalach społecznościowych
5. Poszedłem na "wysepki" w Wałbrzychu i poprosiłem o pomoc w kolportażu ulotek
6. Prowadziłem (i zaniedbałem, minus dla mnie ;) ) statystyki EFVI
7. Skontaktowałem się z Administratorami kilku for z prośbą o wsparcie działań poprzez m.in. wstawienie baneru
8. Uczestniczyłem w akcjach mailingowych do europosłów
9. Rozdawałem (i dalej to robię) ulotki i listy EFVI komu się da
10. Namawiałem (i dalej to robię) kogo się da do złożenia podpisu pod EFVI

Tyle pamiętam, jeżeli coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę :)
Zapraszam do zabawy! :)
Awatar użytkownika
By SzamanDM
30 podpisów w trzy dni na formularzach. Większość od analogowców lub niepalących.
Będzie znacznie więcej gdy tylko wyzdrowieję. :)

Ogłoszenie o akcji na innym forum internetowym nie związanym z tematem ale związanym z moimi zainteresowaniami.

Zakup ulotek, w poniedziałek startuję z kolportażem na imprezie z ok. 30 tysiącami ludzi.
Awatar użytkownika
By nemiasty
Póki co rozniosłem z 250szt ulotek po dwóch punktach. W najbliższym czasie atakuję następne :)

-- [scalono] 24 lut 2014, 20:20:17 --

Kolejne ulotki dotarły do nowych miejsc :) byłem zaskoczony tylko w jednym przypadku bo tam już mieli. Co prawda ksero tekstu, który już gdzieś przewinął mi się przez forum ale najważniejsze, że mieli :)
Obskoczyłem dzisiaj 7 punktów. Na jutro zostawiłem jeden punkt - ostani. Nawet nie widziałem, że u mnie w mieście jest tyle punktów :P Można powiedzieć, że 1000 ulotek trafiło w dobre ręce... dziękuję e-dym'owi za możliwość kolportażu ulotek.
Awatar użytkownika
By dawidoo43
Opublokowałem na FB taki oto post:)

https://www.facebook.com/dawid.pokrzywnicki.5

Zerknijcie:)

-- [scalono] 26 lut 2014, 21:43 --

oraz namówiłem już 3 osoby:P i teraz namawiam dalej:)
By Leodewink
nemiasty pisze:Póki co rozniosłem z 250szt ulotek po dwóch punktach. W najbliższym czasie atakuję następne :)

-- [scalono] 24 lut 2014, 20:20:17 --

Kolejne ulotki dotarły do nowych miejsc :) byłem zaskoczony tylko w jednym przypadku bo tam już mieli. Co prawda ksero tekstu, który już gdzieś przewinął mi się przez forum ale najważniejsze, że mieli :)
Obskoczyłem dzisiaj 7 punktów. Na jutro zostawiłem jeden punkt - ostani. Nawet nie widziałem, że u mnie w mieście jest tyle punktów :P Można powiedzieć, że 1000 ulotek trafiło w dobre ręce... dziękuję e-dym'owi za możliwość kolportażu ulotek.

Kolega nemiasty nie rzuca słów na wiatr,a działa w Gorzowie jak może,co mogę szczerze potwierdzić :D Ponieważ chyba ten temat jest ku temu najbardziej odpowiedni,to zapraszam od poniedziałku na moje stoisko w Gorzowie i Stargardzie po bezpłatne ulotki,w czwartek do Wrocławia i Rudy Śląskiej,w piątek do Warszawy.W Szczecinie są już od tygodnia.Każdy,kto zechce akcję wspomóc i tylko ulotek mu brak,mile widziany będzie na moich stoiskach.Co do tematu,to muszę sam sobie dać minus,gdyż myślałem,że ulotki będą już wszędzie u mnie dostępne,ale źle to logistycznie obliczyłem i stąd ten poślizg,co kolega nemiasty też zauważył,a wystarczyło zrobić kilka wysyłek zamiast jednej i o ksero by się dawno zapomniało :cry:
Awatar użytkownika
By stacho
BadBoy pisze:Zrobiłem w bloku akcję ^ zabierz babci dowód ^ hehehe zebrało się ze 30 podpisów i edukuje znajomych ;] PEACE ;]

To super co robisz. *THX*
Inni mogą wzorować się na Twoim przykładzie.
Awatar użytkownika
By dawidoo43
Choć jestem początkującym e-palaczem to dziś kolejne 3 osoby z rodziny namówione:) a na fb bede wysylać info znajomym żeby popierali nasze e-palenie tylko wielu ludzi niecheci to że muszą podawać swój PESEL...;/ nie wiem dlaczego.. boją się czegoś ??
Awatar użytkownika
By stacho
dawidoo43 pisze:Choć jestem początkującym e-palaczem to dziś kolejne 3 osoby z rodziny namówione:) a na fb bede wysylać info znajomym żeby popierali nasze e-palenie tylko wielu ludzi niecheci to że muszą podawać swój PESEL...;/ nie wiem dlaczego.. boją się czegoś ??

No ludzie się boją, ale nie ma czego.
Dane są zbierane na serwerach komisji EU a oni już dawno mają nasze dane.
zobacz dane-osobowe-w-popieraniu-efvi-bezpieczne-t60656.html
Awatar użytkownika
By piehot
800 ulotek poszło w moim miasteczku, została wysepka volisha :( i pewno będę atakował :) choć nie jestem pewny postawy Volisha w tej sprawie. :|

p.s. zauważyłem też że w niektórych "kolporterach" są witryny z e-paleniem, może te punkty okażą się bardziej strategiczne niż kramiki :)
więcej ludu się przewija :) dziś ponawiam atak ! peace !
Awatar użytkownika
By nemiasty
piehot pisze:800 ulotek poszło w moim miasteczku, została wysepka volisha :( i pewno będę atakował :) choć nie jestem pewny postawy Volisha w tej sprawie. :|

Tym nie musisz się martwić... przyjmują chętnie i mało tego mają świadomość o dyrektywie. Coś nawet słyszałem, że eSmokingWorld coś tam szykuje... czy to prawda? Nie potwierdzam!
Awatar użytkownika
By Amkor001
cóż mówią zęby chwalić a zatem to zrobię *SMOKEKING*

Malućki jestem styrany i zycie nie rozpieszcza ale staram sie jak moge a wiec :

1. pobrałem ulotki w e-dym Wrocław i dostarczyłem do dwóch lokali w jelczu-Laskowicach jeden to punkt sprzedażny liquidow jak i naprawa tel. kom. kolega z tego punktu w temacie i popiera , drugi to pub znajomego poinstruował barmanów aby wypatrywali e-palaczy i ulotki im do piwka dodawali
2. w swojej mieścinie rozdaje ulotki w gronie znajomych i wszystkich nałogowych analogów namawiam na przejście na ep co za tym idzie ażeby głos zapodali na inicjatywę
3. na FB molestuje co chwile linkiem z inicjatywy i zapraszam ludzi na forum do ogarnięcia tematu EP i inicjatywy
4. sam oddałem głos jak i moja najbliższa rodzina prócz dzieci za malutkie jeszcze są

narazie tyle na ile mogę i czas pozwala

Ps. muszę zawitać do e-dymu po ulotki mam nadzieje ze jak ostatnio będę mógł liczyć na ich szczodrość

pozdrawiam

niech moc *CZAJNICZEK* będzie z wami
Awatar użytkownika
By BlackJacK
Porozsyłałem wiadomości do facebookowych znajomych.
Oprócz tego zebrałem dane od 50 osób na uczelni i dalej z tym latam :D
Jak będę miał więcej czasu z chęcią ruszę z ulotkami po okolicznych miejscówkach. Mam nadzieje, że uda mi się trochę ulotek w warszawskim e-dymie zdobyć :)
Awatar użytkownika
By jch-root
Wciągnąłem w akcję najbliższą rodzinę, tych nie palących również. Niestety większość moich znajomych nie pali i nie chce podawać swoich danych. Nadal namawiam znajomych na wsparcie inicjatywy.
Coppervape Skyline RTA

Niedawno pojawił się klon ciekawego parownika Skyl[…]

Gwint w Ego Aio Pro

Witam. Mam problem z moich epapierosem a więc wyro[…]

KYLIN RTA od VANDY VAPE

Podobno geniusz smaku... następca Merlina, a nawet[…]

Jakiej muzyki słuchacie? :D

Ja sie zarazilem hardrockiem/R'n'R od kumpla :D w […]