EPF

Awatar użytkownika
By Amkor001
Witam *SMOKEKING*

Dzięki szczodrości e-dymu zaopatrzyłem się w trochę ulotek i znalazłem kolejne 2 punty sprzedażny EP. Po objaśnieniu celów inicjatywy zaoferowali się dokładać ulotki do sprzedawanych artykułów ep.

Chik poszedł do żabki a ja :lol:

1. Punkt sprzedaży ep Tesco Oława ul.3 maja 51
2. Punkt sprzedażny ep i serwis tel. kom. Biedronka Oława ul Kutrowskiego 48

Ps. Poszukiwania trwają nadal

Niech moc *CZAJNICZEK* będzie z wami
Awatar użytkownika
By matatiti
Wyrwałem z warszawskiej siedziby e-dym pokaźną ilość ulotek i zaopatrzyłem w nie miejscowy sklep e-papierosowy w Ząbkach, gdzie staram się uświadamiać miejscową społeczność jak ważny cel tej akcji przyświeca. Wielu klientów dowiaduje się dopiero pierwszy raz o tej akcji i bywa, że na miejscu oddają swój głos.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By szoferek
Kolejne 3 markety zaliczone. Włos na głowie się jeży. Tylko na stoisku esmoking world kumaty gostek wiedział o co biega i serdecznie mi podziękował za ulotki. W pozostałych niestety szefowie w ogóle o czymś takim nie słyszeli. Chwała im jednak, że pozwolili na zostawienie ulotek. Jestem jednak przekonany, że połowa jak nie większość tych biznesmenów traktuje efajki jak każdy inny towar. Olewają to totalnie. Myślenie ich to: zakażą to zakażą. Będziemy czym innym handlować. Smutne to niestety.
Awatar użytkownika
By BlackDeViil
Ujemny pisze:Napisałem do Kongresu Nowej Prawicy. Wyślę zaraz do Ruchu Narodowego, Solidarnej Polski i Polska Razem.
Są to partie liberalne lub eurosceptyczne. Oni potrzebują wyborców i broni w którą mogą uderzyć EU, a my ich pomocy ;)

Pięknie! Ja próbowałem na FB z Ruchem Narodowym ale jakoś się nie przyjęło. Mam nadzieję, że Twoje wiadomości odniosą większy sukces :wink: :beer:
By Ujemny
Napisałem bardziej od siebie, aniżeli jakiegoś oficjalnego e-mail'a. Nie umiem pisać takich rzeczy, ale się podzielę. Proszę się nie śmiać :lol:

Witam Państwa,
zwracam się do Was o pomoc w walce z Unią Europejską i jej zakazem elektronicznych papierosów.

UE nie tak dawno przyjęła dyrektywę praktycznie zabraniającą elektroniczne papierosy. Ustawa jest tak absurdalna, że można się pokusić o opinie iż działają na rzecz lobby tytoniowego i farmaceutycznego. Jest dużo niedociągnięć tej sprawie i cała ta ustawa jest mocno zagmatwana.

O co proszę? O pomoc w propagowaniu akcji EFVI: http://www.efvi.eu/index.pl.html

Potrzebujemy głosów, aby móc sami brać udział w procesie legislacyjnym i zmienić ustawę.

Nagłośnienie akcji i poparcie z Waszej strony na pewno podniesie nastroje antyunijne, na czym Wam zależy(i mnie osobiście również :-)). Na pewno też przyniesie Wam wyborców w zbliżających się wyborach, bo grono e-palaczy stanowi około 2 mln w Polsce (jak nie więcej!), ale często Ci palacze nie są świadomi co Unia Europejska dla nich szykuje.

Pozdrawiam serdecznie,
XYZ

Od KNP dostałem odpowiedź:
Dziękuję Panu za info.
Przekażę do Sztabu.

Pozdrawiam

Arkadiusz Oziębło

Od Ruchu Narodowego jeszcze nie dostałem, ale tam jest jedna działaczka, która wapuje (tak mi się wydaje) i spróbuję do Niej bezpośrednio uderzyć.
Awatar użytkownika
By Kszywho
Dzisiaj coś ciekawego się dzieje w moim grajdołku. Miałem kilku klientów z którymiu sobie porozmawiałem o EFVI i naszym rządzie i zareagowali małym szokiem. Pozytywnym dla Nas. Zadeklarowali co najmniej po 10 podpisów. Do pieca dołożył właśnie pracownik MPK <komunikacja miejska>, który na koniec rozmowy ochoczo zabrał plik ulotek, po czym z miną zabójcy i tekstem "nie dam chu...om położyć na tym łapy!" się pożegnał. Możliwe, że trochę głosów przybędzie, bo epalaczy wśród nich jest sporo.
Awatar użytkownika
By puzii76
A ja się dziś załamałem postawą moich sklepów stacjonarnych...
W poniedziałek wszystkie sklepy dostały po 6 kart do podpisów.
"..oj oczywiście, ...musimy trzymać się razem, ...nazbieramy ile się da, ... nie ma problemu"

Dziś objechałem wszystkie sklepy, mam 2 podpisy... żenada, zero zaangażowania. Karty leżały gdzieś głęboko w biurkach...
".. no wie Pan, yyy,.... tego..."
Awatar użytkownika
By Rob_cig
W Pruszkowie koło Mc D. też tak. Nagadałem się proponując ulotki.
Młody sprzedawca wysłuchał i mówi- ale my już mamy... o tutaj i pokazał ze 300 ulotek EFVI na górnej półce z boku.
Mówię Mu: ale tu nikt ich nie widzi a tu przecież chodzi o Pana miejsce pracy...

Po chwili, gdy zamykał sklepik wyciągnął i zajarał szluga.
Ręce mi na szczęście nie opadły.
Awatar użytkownika
By stacho
puzii76 pisze:A ja się dziś załamałem postawą moich sklepów stacjonarnych...
W poniedziałek wszystkie sklepy dostały po 6 kart do podpisów.
"..oj oczywiście, ...musimy trzymać się razem, ...nazbieramy ile się da, ... nie ma problemu"

Dziś objechałem wszystkie sklepy, mam 2 podpisy... żenada, zero zaangażowania. Karty leżały gdzieś głęboko w biurkach...
".. no wie Pan, yyy,.... tego..."

Rob_cig pisze:W Pruszkowie koło Mc D. też tak. Nagadałem się proponując ulotki.
Młody sprzedawca wysłuchał i mówi- ale my już mamy... o tutaj i pokazał ze 300 ulotek EFVI na górnej półce z boku.
Mówię Mu: ale tu nikt ich nie widzi a tu przecież chodzi o Pana miejsce pracy...

Po chwili, gdy zamykał sklepik wyciągnął i zajarał szluga.
Ręce mi na szczęście nie opadły.

Panowie - nikt nie obiecywał że "będzie łatwo i przyjemnie".

Rozmawiajcie, przekonujcie, nie krytykujcie zbyt mocno.
( jak z małymi dziećmi - często słowa krytyki powodują wycofywanie, a pochwała za coś malutkiego, delikatna zacheta do dalszego działania bywają skuteczniejsze i powodują że dziecko podejmuje wysiłek )
Pochwalcie i podziękujcie, że zadeklarowali się pomagać, Podpowiedzcie co powinni zrobić, żeby mieli lepsze efekty.
Namawiajcie do większej aktywności.
To wymaga od nas wysiłku, cierpliwości, częstszych rozmów z nimi, czasem przełknięcia w duchu cisnących się słów krytyki.
My do niczego ich nie zmusimy, możemy ich tylko zachęcać.
I to się da zrobić.
Awatar użytkownika
By puzii76
Stacho ja nie mam problemów negocjacyjno - motywujących. 20 lat w handlu ;-) . Zwróciłem tylko uwagę, że ci którym powinno także zależeć mają to w poważaniu...

Tapatalknięte z drogi
Awatar użytkownika
By stacho
puzii76 pisze:Stacho ja nie mam problemów negocjacyjno - motywujących. 20 lat w handlu ;-) . Zwróciłem tylko uwagę, że ci którym powinno także zależeć mają to w poważaniu...

Tapatalknięte z drogi

Z Twoim doświadczeniem to już wiem że im nie odpuścisz i odpowiednio zmotywujesz. *GOOD*
Który sprzęt wybrać?

Witam, Mam problem mianowicie nie wiem jaki sprzę[…]

Grzałka Do IJust S

Witam, Chciałbym dowiedzieć się jaka jest najlepsz[…]

Witam, cześć i czołem itd. :D Krótko zwięźle i na […]

Widzę, że temat, który zgodnie z tytułem miał doty[…]