EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1499178
Witam, czy ktoś z kolegów orientuje się co siedzi pod folią tych akumulatorów? Wydaje mi się, że to jest właśnie przebrane LG HG2, ale dla pewności, prosiłbym rozwiać moje wątpliwości :).

Edit: Nawet nie czuję kiedy rymuję :zakrecony .
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1499237
Właśnie gdybym je miał w łapie to pewnie bym to zrobił :lol:. Pytam, żeby się upewnić, tak dla pewnej pewności :mrgreen:.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1499249
Właśnie niema tych Efestów w chyba żadnej porównywarce ani testach za bardzo.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1499264
Coś mi właśnie nie pasowało. No ale ciekawostka co to jest w sumie...
Awatar użytkownika
By tunajerzy
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1499653
AWT czy Efesta można kupić. Tylko trzeba sobie zdawać sprawę, że to "oklejanka" z marketingowym bełkotem i poszukać kart produktu oryginalnego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1499676
@Pude!lek otóż to! Na forum dość wielu użytkowników poleca AWT, przy czym potrafią się sprzeczać (niedawno taka wygadywanka była), że ich akumulatory mają 35, czy 40A i kuniec! No nimom pytań to nie pytom...
Awatar użytkownika
By Goldi
#1499786
Zapewne mają rację. Co ciekawe marka MXJO nie kłamie na naklejkach i podaje prawdziwe dane. A Efest i AWT wali ściemę równo. A wapery to kupują. :wink:
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1499787
Tej marki nigdzie nie widziałem. Zapewne właśnie dlatego, że podają realne opisy na koszulkach. Przeca Efest ma 35 Amperów, a tam marne 20...
Awatar użytkownika
By Goldi
#1499793
A no nie widać ich w polskich sklepach bo u nas się liczą tylko AWT pińcet amper. :D
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1499798
Ale co jak co, pojemność to wszyscy podają raczej prawidłową :D a prund to już tam...lekki błąd pomiarowy.
Awatar użytkownika
By wysoky
#1639674
panowie dzisiaj dostałem paczkę z AKUMULATORAMI 18650 LG HG2 i CUBOIDEM moge od razu je zainstalowac i wapowac nawet jesli nie sa w pełni naładowane czy lepiej najpierw naładować na maxa a pozniej dopiero brać sie za wapowanie?
Bede dopiero wieczorem w domu a sprzęt leży koło mnie i korci:)
Awatar użytkownika
By lelek6
#1639682
Używaj, czemu nie? Są naładowane w około 50-60%, na jakiś czas wystarczą.
Awatar użytkownika
By wysoky
#1639688
a ja wiem:)
wole spytać, bo gdzies w którymś ze sklepów śmignęła mi informacja zeby najpierw naładować akumulatory na maxa.A le jesli nie ma zadnych przeciwwskazań to juz sie za niego biore:)
Dzięki za pomoc pozdrawiam
By Krasnal45
#1639911
wysoky pisze:gdzies w którymś ze sklepów śmignęła mi informacja zeby najpierw naładować akumulatory na maxa

Bzdura. Tak się potem tworzą mity i śmieciowe tematy.
Awatar użytkownika
By LinGruby
#1671673
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.