EPF
By Kaczucha
#1840115
Witam, będąc dzisiaj na mieście z młodszym bratem (16 lat) postanowiłem podjechać po grzałke do ijusta s i po jakiegoś premixa i shota z racji takiej że jeden mi się skończył. Wybór padł na sklep stacjonarny - edym. Wszedłem poprosiłem Panią żeby mi dała grzałke do ijusta s bo poprzednia mi się spaliła i jakiegoś premixa. Gdy miałem płacić pani poprosiła mnie o dowód, pokazałem jej dowód a ona mimo to mi nie sprzedała snujac podejrzenie że niby to jest grzałka dla mojego młodszego brata a gdy ja wysmialem to kazała mi wyjść XD Czy w świetle prawa polskiego kasjer ma takie prawo nie sprzedać rzeczy dozwolone od 18 lat osobie pełnoletniej niby z podejrzeniem że dam to osobie niepełnoletniej? Trochę chaotycznie ale ni liquidu ni grzalki do tego wkurwiony jak nigdy na tą panią..
By Kaczucha
#1840121
Czyli co moge wrócić i zażądać wydania mi tego co chce kupić? 18 lat skończyłem już kilka lat temu, dowód mam, zdjęcie jest a ona i tak mi nie chciała tego wydać
Awatar użytkownika
By bulit73
#1840122
@Kaczucha to jest twoja wersja. Teraz może poczekamy, aż wypowie się ta Pani :wink:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1840132
Kaczucha pisze:Jeśli ma tu konto serdecznie zapraszam do dyskusji :)))


Pewnie nie ma, więc wydaje mi się, że nie jest to miejsce by roztrząsać ten temat.
Jak napisałeś jesteś osobą pełnoletnią. Załatw sprawę w kulturalny sposób i tyle.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1840139
Kaczucha, pierwsze co mi się nasunęło na myśl, po przeczytaniu Twojego wpisu to to, jakby wziąć niepełnolata ze sobą do kina na film +18 i podczas zakupu biletów obiecać, że będzie miał zamknięte oczy i zatkane uszy przez cały seans a potem zbluzgać kasjera za niesprzedanie Wam biletów. :wink:
Jak dla mnie: brawo dla tej pani a dla Ciebie czerwona kartka za zabieranie ze sobą dzieciaka do sklepu z EIN. :roll:

A poza tym:

bulit73 pisze:
Kaczucha pisze:Jeśli ma tu konto serdecznie zapraszam do dyskusji :)))


Pewnie nie ma, więc wydaje mi się, że nie jest to miejsce by roztrząsać ten temat.
Jak napisałeś jesteś osobą pełnoletnią. Załatw sprawę w kulturalny sposób i tyle.


Nic dodać, nic ująć, jedynie zawiesić kłódkę i przypomnieć Ci,
że kontakt do obsługi w/w sklepu jest ogólnie dostępny.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1840143
Według art. 135 k.w. odmowa sprzedaży stanowi wykroczenie, gdy jest nieuzasadniona, a nie bezprawna Pozwala to przyjąć, że sprzedawca ma prawo odmówić sprzedania klientowi towaru także w innych przypadkach niż te, w których sprzedaży wprost zabraniają obowiązujące przepisy.
Znając realia i przepisy, które towarzyszą pracownikom sklepów ep w Polsce, śmiem twierdzić, że ta odmowa była działaniem uzasadnionym. W tym wypadku pracownik wiedział co robi i tak zapewne został szkolony, z nurtem zapisów przygotowanych przez prawników.
ZAKUP E PAPIEROSA

Mam zamiar kupic Drag Mini oraz Zeus Sub-Ohm wypow[…]

Problem z nasączaniem

Witam,od pewnego czasu mam problem z zespołem grze[…]

SMOK RPM 40, spalenizna

Cześć, Mam problem z moim RPM40, mianowicie po za[…]

Grzałka prebuilt do TFV8 Big Baby

Cześć, Zamierzam powoli kierować się w stronę skr[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.